مرسدس بنز جدید کلاس S خواهد شد که صفحه نمایش و تشخیص صورت—برای هر مسافر

مرسدس بنز آماده نیست و به پرده جدید S کلاس فقط رتبهدهی نشده است, اما آن را متوقف کرده آن را از dishing از برخی از لقمه خوشمزه از اطلاعات در مورد ویژگی های جدید هیجان انگیز از گل سرسبد آن بیش از گذشته دو ماه. و در حالی که ما هنوز در حال انتظار برای دیدن چگونه زیبا نگاه می کنید و چگونه مجلل داخلی خواهد بود و این شرکت در حال حاضر ارائه شده تا در عمق نگاه این خودرو مربوط به اینده سیستم اطلاعات و سرگرمی.

روز چهارشنبه خودروساز آلمانی پرده برداری از نسل بعدی آن MBUX سیستم اطلاعات و سرگرمی است که با 2021 S-Class و آن را سخت برای دیدن آن به عنوان یک جهش بزرگ رو به جلو برای این شرکت است. در حالی که از نظر جسمی کارآمد نسبت به نسخه های گذشته این سیستم جدید خواهد شد از ویژگی های پنج کیفیت بالا صفحه نمایش واقعیت تقویت قابلیت ها و ویژگی های امنیتی بیومتریک.

هر گونه بحث در مورد S-Class را در سیستم اطلاعات و سرگرمی است برای شروع با این گنجینه ای از صفحه نمایش. آن را عجیب و غریب به دو یا حتی سه صفحه نمایش در یک ماشین لوکس اما مشتریان قادر خواهد بود به تجهیز وسایل نقلیه خود را با عنوان بسیاری از پنج, با توجه به آزادی مطبوعات. برجسته ترین این است که این غول 12.8 اینچ OLED مرکزی اطلاعات و سرگرمی با صفحه نمایش لمسی بازخورد. آن را کاهش داد از داشبورد مرکزی پشته و راننده قادر خواهد بود به استفاده از آن را به انتخاب گزینه های سرگرمی, پیگیری سفر خود را و تنظیم کنترل آب و هوا است که در حال حاضر به راحتی ثابت در پایین صفحه نمایش.

The 2021 Mercedes-Benz S-Class's new MBUX infotainment system

این 2021 Mercedes-Benz S-Class جدید MBUX سیستم اطلاعات و سرگرمی مرسدس-بنز

جمع شده در پشت فرمان است که ابزار دیجیتال خوشه که با بهره گیری از خاص پیکسل و دوربین های استریو برای ایجاد یک 3-D برجسته اثر برای راننده. همچنین ویژگی های ویژگی های واقعیت افزوده است که ناوبری آسان تر است. در پشت دارد و می خواهد به عنوان بسیاری به عنوان سه نمایش می دهد. دو واقع خواهد شد در پشت صندلی جلو هیدرستس و هر ویژگی به طور کامل لود شده نسخه MBUX برای مسافران است.

سیستم سرگرمی باعث استفاده گسترده از ابجو بد و کم مایه و حرکات و دستورات صوتی است که اجازه مهندسین به خلاص شدن از 27 مختلف دکمه های فیزیکی و nobs. قرص مانند طرح شده است به شدت بهبود یافته به طوری که هر صفحه نمایش اطلاعات بیشتر و نیاز کمتری ابجو بد و کم مایه به حرکت. قدرت پردازش شده است افزایش 50 درصد است که باید کاهش هر یک از این تاخیر بر روی سیستم های قدیمی تر. این دستیار صوتی نیز داده شده است قوی از ویژگی های ارتقاء و در حال حاضر می تواند مورد استفاده توسط مسافران در عقب خودرو نیز هست.

The 2021 Mercedes-Benz S-Class's new MBUX infotainment system

مرسدس-بنز

علاوه بر این سیستم در حال حاضر ویژگی های تعدادی از ویژگی های امنیتی بیومتریک. طراحی شده است در درجه اول برای حفاظت از راننده مرسدس من حساب فروشگاه app مرکز سرگرمی سیستم شامل اسکنر اثر انگشت و دارای دو دوربین است که آن را برای استفاده از تشخیص چهره. این دو ویژگی های جدید همراه با راننده پین اطمینان حاصل شود که هیچ یک از خرید هر نرم افزار جدید و یا ویژگی های راننده نمی خواهند.

نسل بعدی MBUX سیستم سرگرمی خود را official debut بعد از این سقوط همراه با S-Class. اما آن را نیز به دنبال مانند برخی از ویژگی های جدید در دسترس خواهد بود برای رانندگان از مرسدس بنز. خودروساز نشان داد که برخی از ویژگی های در دسترس خواهد بود برای خرید از طریق مرسدس من در فروشگاه app.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>