meghan-markle-graduation-speech
Meghan Markle

Meghan Markle داد و قدرتمند فارغ التحصیلی آدرس این دقیقا همان چیزی است جوانان امروز نیاز به شنیدن

در تعجب فارغ التحصیلی آدرس توسط, تصویری, Meghan Markle است صحبت کردن در مورد مرگ جورج فلوید متعاقب آن تظاهرات و سیاه زندگی مهم است. ویدیو آدرس داده شد به 2020 فارغ التحصیلی کلاس در آلما مادر قلب معصوم دبیرستان در لس آنجلس و در آن او به طور مستقیم در مورد حوادث چند هفته گذشته در نشستی افراد جوان که “تنها چیزی اشتباه می گویند هیچ چیز است.”

“برای چند هفته گذشته من شده است با برنامه ریزی در گفتن چند کلمه به شما برای فارغ التحصیلی خود را و همه ما را دیده اند بیش از چند هفته گذشته آنچه که اتفاق می افتد در کشور ما و در کشور ما و در وطن ما از L. A. شده است کاملا ویرانگر” Markle آغاز شد. “و من مطمئن هستم که آنچه من می توانم به شما می گویم. من می خواستم بگویم درست است. و من واقعا عصبی بودم که من نمی یا که آن را برداشت جدا و من متوجه شدم تنها چیزی اشتباه می گویند این است که می گویند هیچ چیز نیست.”

او ادامه داد: “از آنجا که جورج فلوید زندگی اهمیت و Breonna تیلور زندگی اهمیت و Philando کاستیا زندگی اهمیت و Tamir برنج را در زندگی اهمیت و بنابراین بسیاری از مردم دیگر که نام ما می دانیم که نام ما نمی دانیم. Stephon کلارک. زندگی خود اهمیت. اولین چیزی که من می خواهم به شما بگویم این است که من متاسفم. من متاسفم شما باید به رشد در جهان که در آن این است که هنوز هم در حال حاضر.”

Markle همچنین صحبت در مورد در حال رشد در طول لا شورش است که به دنبال پلیس ضرب و شتم رادنی کینگ. “من به یاد داشته باشید مقررات منع رفت و آمد و من به یاد داشته باشید عجله به خانه برگشت و در آن درایو صفحه اصلی, دیدن خاکستر از آسمان سقوط و بوی دود و دیدن دود موج در خارج از ساختمان,” او گفت:. “من به یاد داشته باشید از دیدن مردان در پشت یک ون و تنها با نگه داشتن اسلحه و تفنگ. من به یاد داشته باشید کشیدن تا به خانه و دیدن درخت است که همواره وجود دارد به طور کامل سوخته. و آن خاطرات don’t go away.”

اما او به پایان رسید او نشانی با امید برای جوانان که در حال تماشای این وقایع آشکار به آنها وارد بزرگسالی است.

“شما در حال رفتن به سرب با عشق شما در حال رفتن به سرب با شفقت شما می رویم به استفاده از صدای خود را” Markle گفت. “شما می رویم به استفاده از صدای خود را در راه قوی تر از شما تا کنون توانسته است چرا که بسیاری از شما 18 یا شما در حال رفتن به نوبه خود 18, بنابراین شما در حال رفتن برای رای دادن. شما در حال رفتن به همدلی برای کسانی که نمی دیدن جهان از طریق لنز همان است که شما انجام دهید—از آنجا که با عنوان متنوع و پر جنب و جوش و روشنفکر به عنوان من می دانم که این تعالیم در قلب معصوم هستند من می دانم که شما می دانید که در زندگی مهم است. شما در حال مجهز شما آماده هستید ما به شما نیاز دارید و شما آماده هستید.”

پس قدم از وظایف سلطنتی خود را در اواخر سال گذشته Markle و شوهرش پرنس هری, گزارش شده است, زندگی در لس آنجلس. به عنوان اولین فرد از رنگ به عنوان بخشی از, مدرن, خانواده سلطنتی, Markle اغلب با استفاده از پلت فرم خود را برای مبارزه با نژاد پرستی و بی عدالتی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im