دیدار با جوان, LA نام تجاری است که نوبت, قدیمی, پارچه به پایدار کت

جدیدترین علاوه بر این به پارو زدن تریل’ فهرستی از طراحان مستقل است استن یک نام تجاری با لس آنجلس مبتنی بر هنرمند و surfer تریستان Detwiler. به عنوان مارک های مد انطباق با آینده نامشخص خود را ذاتا پایدار ماموریت به تنفس زندگی را به فهرست و یا عتیقه پارچه و ارتقاء آنها به خارج از مرکز یک از یک نوع کت کار دست-ساخته شده در LA. نتیجه این است که یک نوع از مواد میراث یک wabi-sabi بازسازی در غیر این صورت فراموش شده باقی مانده. آیا ما به ذکر است که هر یک ژاکت ظالمانه شیک ،

Tristan Detweiler in one of his jackets; a STAN jacket in waxed cotton canvas and vintage Japanese kimono.

تریستان Detweiler در یکی از کت; یک استن قنتد, ژاکت در مومی پنبه بوم با کیمونو ژاپنی, تکه (750 دلار). تریستان Detweiler قایقرانی تریل

“فروتنی آن است به کار با پارو زدن تریل” Detwiler می گوید Robb Report, “پشتیبانی شده توسط یک نام تجاری است که سهام به نظر ما در, کلاسیک, لباس, ساخت و ساز بدیهی است که معنی زیادی است.” یک بار Detwiler الهام گرفته شده است منحصر به فرد پارچه و یا پوشاک او را در سراسر تیم خود قرار می دهد در ساعت کار با استفاده از فهرست مرمت و گلدوزي و تکه دوزی تکنیک برای ایجاد استن مفرد کت. پوشیدن یک احتمال به دعوت توصیف به نظر می رسد اگر چه شما را نا امید زمانی که به کسی می پرسد که در آن آنها می توانند پلیس خود را. به عنوان Detwiler می گوید: “هنگامی که قنتد, ژاکت رفته است وجود دارد هیچ دیگر آن را دوست دارم.”

پشت هر قطعه نهفته است گسترده تر و بیشتر از روی حیله و تزویر ماموریت: “ما سعی می کنیم به ازدواج پایداری و داستان سرایی.” به طور کلی دو مکرر نیست bedfellows اما استن هدف به لباس است که به عنوان جالب به عنوان آنها با وجدان. برای انجام این کار Detwiler دنبال کردن منسوجات با یک تعجب آور و یا قابل توجه منشأ. نگاهی به لحاف چهل تکه تکه ساخته شده با استفاده از همه اما فراموش 140-سال-روش های قدیمی—همان گلدوزي برجسته در آمریکا نمایشگاه پارچه یک بار برگزار می شود در اسمیتسونیان. یکی دیگر از آناناس لحاف دوخته شده است با استفاده از یک 1930 نوع از “کلبه” سبک است که قابل توجه بومیان آمریکا کمرنگ. این نوع پارچه پارچه جمع صرف سالها به دنبال, که باعث می شود یک استن, ژاکت, همه رضایت بخش تر به خود.

Detweiler in a jacket featuring Pineapple Quilting.

یک ژاکت های آناناس گلدوزي ($1,350) به عنوان فرسوده توسط Detweiler. پارو زدن تریل, Tristan Detweiler

“هر پارچه ای خرس علامت از گذشته است. برخی از اند استعداد پاره پاره و گذشت بیش از نسل” Detwiler می گوید. “در حال حاضر من از ایجاد این قطعه ای است که اجازه می دهد تا فرد دیگری را به ادامه و به اشتراک گذاری این داستان اما در شکل های مختلف است.”

در حالی که هر یک از آیتم های مختلف است که به طور کلی زیبایی شناسی از استن اجناس boho-لوکس surfer پرنیان ساخت آنها کامل شده به خود را گاه به گاه لباس. درست به شخصیت یک ژاکت ساخته شده است از پنج مختلف, قدیمی, گشت و گذار تنه کشف شده در پنج بخش های مختلف از ایالات متحده است. “من در سن دیگو که در آن بیدار شدن از خواب به یک صبحانه burrito و گشت و گذار عادی شد” Detwiler یادداشت ها. “بنابراین بدیهی است که من می پوشند استن به ساحل به اویختن با دوستان.”

A jacket constructed from vintage surf trunks; Detweiler in a jacket emblazoned with antique tobacciana.

یک ژاکت ساخته شده از, در گشت و گذار تنه ($1,298); Detweiler در یک ژاکت مزین با عتیقه tobacciana (2500 دلار). پارو زدن تریل, Tristan Detweiler

اگر چه سطح ساخت شاغل طبقه بندی هر یک ژاکت به عنوان یک artisanal لوکس پوشاک هم با Detwiler نشان می دهد که آنها کار فقط به عنوان به خوبی برای رویدادهای رسمی تر و شب را در شهر—شاید با توجه به روند در upcycled, چهل تکه دوخته شده است. در هر صورت زیبایی استن خلق است چگونه آنها را در انطباق با زندگی خود را—هر لکه کوچک و یا اندکی ترمیم قنتد, ژاکت می شود قبل از تصویب آن در این است که مانند یک موزاییک سیمانی مرمر نما در لس آنجلس پیاده روی مشاهیر, نماد قدرت ماندن و بسیار شیک رد اتفاقی سریع مد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im