دیدار با اسلوونی شرکت است که به ارمغان آورد و برقی انقلاب به آسمان

رشد شهری air mobility (UAM) صنعت در حال توسعه الکتریکی هواپیما و rotorcraft در سرعت فوق العاده خطرناک. در حالی که اکثر شرکت های توسعه فقط یک هواپیما در یک زمان Pipistrel نادر است ، آن است که در حال حاضر در حال توسعه چهارم آن الکتریک هواپیما از سال 2007.

در حالی که 13 سال ممکن است صدا به مدت طولانی, اسلوونی مبتنی بر تولید است که در واقع قدیمی ترین الکتریک شرکت هواپیمایی. Pipistrel شده است تولید بنزین هواپیما نور, برای چندین دهه از شروع و در سال 1989 با طراحی گلایدرها و پس از آن حرکت به بزرگتر هواپیما نور. این روزها مکمل های سنتی آن هواپیما با تعداد فزاینده ای از e-هواپیما.

برق اتفاق افتاده است زمانی که ایوو Boscarol, Pipistrel مدیر کل نصب یک موتور الکتریکی در شرکت برج ثور هواپیمای بی موتور. که برای اولین بار الکتریکی هواپیما, برج ثور, الکترو هنوز تولید است. خود را کوچک 4.75-kW بسته باتری با استفاده از تنها 40 کیلو وات در هر دو دقیقه. Boscarol گفت: Robb Report که الکترو برای اولین بار الکتریکی دو نفره. آن است که در حال حاضر در نسخه 2.5.

Pipistrel

دو صندلی Velis الکترو یکی از سه الکتریکی هواپیما Pipistrel در حال حاضر در حال تولید است. Pipistrel

این شرکت در واقع توسعه یافته نه برقی هواپیما در طول سال هر چند تنها سه رفته اند به تولید سریال. Pipistrel دوم e-plane, آلفا, الکترو, بود, بیشتر بلند پروازانه دو نفره با یک ساعت پرواز استقلال. Boscarol می گوید که کوتاه-باند فرودگاه برخاست ظرفیت و صعود نرخ 1,220 فوت در دقیقه بهترینها اندازه مشابه بنزین هواپیما. و بهترین چیزی که هزینه آن تنها در حدود $1 در هر ساعت به پرواز. موتور FAA-گواهی نور-ورزشی هواپیما نیز می آید در آب سرد نسخه.

این ممکن است صدای عجیب و غریب که اسلوونی بخشی از یوگسلاوی سابق است که چنین سر چشمه الکتریکی طراحی هواپیما. “Slovenians فقط به نظر می رسد که ایده های تازه و هرگز تسلیم می گوید:” Boscarol. “شرکت ما بسیاری از اولین ها از جمله معرفی مواد کامپوزیت به پیشگام کلاس فوق سبک هواپیمایی و توسط فرمت که از پرواز الکتریکی.”

Pipistrel با حدود 250 کارمند, همچنین دارای عملیات در ایالات متحده و چین است.

Pipistrel

این Panthera الکتریکی موتور هواپیما 250 مایل محدوده در حالی که نسخه هیبریدی گسترش آن به 1100 مایل است. Pipistrel

این Velis الکترو سوم در Pipstrel الکتریکی صف. آن را به تازگی دریافت آن EASA هواپیما گواهی است و در انتظار صدور گواهینامه FAA. این شرکت همچنین در حال توسعه Pipistrel 801 eVTOL برای بارگذاری بالا به حرکت حمل و نقل در اطراف شهرها به همان شیوه تحویل کامیون ها در حال حاضر کار گیرند. همچنین کار بر روی یک 19-مسافر هواپیمای منطقه ای و همچنین انجام پروژه های حمل و نقل هوایی برای مشتریان بین المللی.

ترین آن هیجان انگیز طراحی جدید است Panthera چهار سرنشینه است که در دسترس خواهد بود در بنزین هیبریدی و برقی نسخه. Boscarol می گوید: گاز Panthera در حال حاضر در حال تولید است. “آن را به زودی خواهید بود به دنبال الکتریکی نوع” او می گوید:, و اضافه کرد که اين طرح “جمع ما حمل و نقل هوایی تخصص” از آنجا که این شرکت تاسیس شد.

این Panthera می توانید از کوچک و کوتاه-باند فرودگاه و جرعه صرفه 10 گالن در هر دقیقه در 200 گره در مقایسه با 17 gph برای شبیه هواپیما است. نسخه هیبریدی را 145-kW انتقال قدرت به یک ژنراتور برای تمدید 1,100 مایل محدوده.

Panthera

این Panthera است که در حال حاضر در حال تولید با موتورهای بنزینی و خواهد بود این شرکت بزرگترین الکتریکی هواپیما پس از آن گواهی شده است. Pipistrel

نسخه الکتریکی خواهد شد که همان انتقال قدرت با 250 مایل محدوده. Boscarol می گوید بزرگترین موانع به پرواز الکتریکی هستند که سلول های سوخت. “ما نیاز به باتری با انرژی بیشتری به دیدن پیشرفت,” او می گوید. “اما آنها می آیند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im