وقتی که می آید به داشتن یک زیردریایی وجود دارد یکی از آزار دهنده موضوع: شما در حال رفتن به نیاز به یک محل برای ذخیره آن. اما این واقعا یک مسئله برای آخرین شخصی زیر توسط U-Boat Worx است. چرا که این شرکت جدیدترین مفهوم زیر نمو است که نور به اندازه کافی به یدک کشیده می شود پشت یک mid-size SUV.

هلندی سازنده آخرین شناور راهنمایی مقیاس در 5,510 پوند ساخت آن جهان سبک ترین زیردریایی سرنشین دار, با توجه به وب سایت این شرکت. بسیار سبک وزن و جمع و جور طراحی معنی است که شما حتی می توانید از نمو با شما به ساحل اگر شما می خواهید.

U-Boat Worx Nemo

U-Boat Worx نمو U-Boat Worx

مینی زیر می ایستد فقط پنج فوت قد و کمتر از پنج پا گسترده ای معنی آن را به اندازه دو آب آسمان. این به این معنی آن را نیز می تواند ذخیره شده در گاراژ یک ترجمه شده. اما با وجود اندازه این شرکت ادعا می کند زیر است بیش از اندازه کافی اتاق برای دو مسافر هم از آنها خود را اختصاص داده شده است. برای راحتی نمو می تواند به راحتی راه اندازی از زمین از طریق یک قایق شیب دار.

زیر آب قایق ممکن است حتی بیشتر چشمگیر است. U-Boat Worx به تبلیغ برخی از عملکرد چشمگیر مشخصات زیردریایی. آن را وعده داده است که به سادگی قادر خواهید بود به شیرجه رفتن به عمق 330 پا, دادن به شما یک نگاه اجمالی از آب زندگی است که شما قادر نخواهد بود دیدن خود را با میانگین غواصی. همچنین برخی از فایل های فشرده. زیر را نیز بنا به گزارش ها قادر به رسیدن به سرعت بالای سه رج به زیر آب است. U-Boat Worx می گوید که نمو می تواند تا هشت ساعت قبل از بازگشت به پایگاه است.

U-Boat Worx Nemo

U-Boat Worx

البته نمو ماجراهای زیر آب را در یک قیمت می آیند—به طور خاص $1,060,800. اما با توجه به آنچه شما در حال گرفتن—و شاید مهمتر از آنچه که شما قادر خواهید بود به لاف زدن در مورد آن معقول به نظر می رسد به اندازه کافی به ما. زیر هنوز به تولید اما U-Boat Worx وعده داده است که تغییر خواهد کرد هنگامی که تقاضا مواجه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im