دیدار با کمپبل سوپ قلمه ساخت هنرمندانه طراحی کفش

مالون Souliers آمریکا در کره-نرم پوست هستند خودی مورد علاقه زنان شیک پوش از لندن به توکیو. در حال حاضر مری آلیس مالون با نام تجاری پنسیلوانیا متولد طراح (و کمپبل سوپ قلمه) است و اجازه دادن به بچه ها به این باشگاه با او اولین مجموعه ای از کفش مردان. جلف بهار صف شامل آرایه ای از کفش راحتی—با تغییرات اعم از sleekly مینیمالیستی به dandyish گریز از مرکز—و در آینده در این پاییز زیبا همه منظوره بوت.

پس از راه اندازی با نام تجاری خود را در سال 2014 مالون به سرعت ساخته شده یک نام برای خود در میان کفش نخبگان. کفش, اما, نبود, او اولین تماس. به عنوان یک نوجوان درساژ قهرمان او اسب مهارت های خود انتخاب و به صورت زیر 21 آمریکایی تیم المپیک. اما شیفتگی با صنعتگری به رهبری او را به جای Cordwainers لندن کفاش مدرسه شده است که در یک سنگر و استحکامات از کفش هنرمندی پس از سال 1887. در اینجا بود که او آموخته دقیق تکنیک های سنتی و دست ساز کفش. که تخصص در خدمت مالون Souliers مشتریان خوب بازده کفش که نه تنها فوق العاده خوب ساخته شده اما قابل ملاحظه ای راحت است.

Mary Alice Malone, a boot from her forthcoming fall collection.

طراح مری آلیس مالون و بوت از آینده مجموعه پاییز. مالون Souliers

مالون درک از تغییرات در آناتومی هر فرد پا—توجه اغلب دیده نمی شود خارج از قرار دادی کفش—بدان معنی است که مجموعه ای را پشت پا ارتفاع به حساب آورد و همه جاده ها-آزمایش گسترده در واقعی مردم است.

ما با صحبت مالون در مورد رویکرد او به ترکیب قدیمی جهان تکنیک ها و سبک مدرن در مجموعه جدید او است.

چرا تصمیم گرفتید به مردان کفش ؟

من همیشه پیش بینی که یک روز وجود دارد خواهد بود یک مالون Souliers مرد ایستاده در کنار زن و هم در نهایت احساس حق به اکتشاف جهان از کفش. به عنوان خط زنان موفق و رشد ما شده اند به اندازه کافی خوش شانس برای دریافت افزایش درخواست از مشتریان کلیدی به گسترش به menswear.

که آیا شما باید در ذهن داشته باشیم هنگامی که طراحی? هر نر سبک آیکون ؟

مردان باید گزینه های کمتر از ما خانم ها انجام, بنابراین برای آنها این همه در مورد خط و دین خود را در لباس و کفش. من همیشه واقعا مجذوب با کسانی که واقعا اعتماد به نفس با خود آنها به سهولت در مورد آنچه آنها می پوشند. البته من بازگشت به فهرست الهام بخش برای مردان مانند Mad Men عصر. همه چیز فقط متفاوت ، سبک آیکون عاقلانه من می خواهم که به می گویند جان هام از Mad Men و فرانک سیناترا.

Malone Souliers velvet loafer

مالون Souliers’ ‘مایل’ پرسه در بوردو مخملی $491 FarFetch

که در آن شما برای اولین بار یاد بگیرند به عشق مردان کفش?

به عنوان سنتی مردان الگوهای فرم بنیاد کفش مردانه کفش بودند و در واقع اولین نوع گرفتم به زمانی که من مورد مطالعه در Cordwainers. آن است که هر دو یک چالش هیجان انگیز برای من به عنوان به خوبی به عنوان یک دلتنگ پروژه که طول می کشد به من artisanal ساخت کفش ریشه. پدر من هم همیشه فوق العاده و لباس, خرید کوچک و اغلب و ساخت چیزهایی که برای سال گذشته. او می پوشند 20 ساله پاتاگونیا پیراهن و نگاه شیک.

که در ذهن خود را در طول تاریخ ساخته شده زیبا ترین کفش های مردانه?

من احترام عمیق Jermyn St شرکت هایی مانند John Lobb—آنها تسلط تمام کلاسیک کاهش را به جزئیات.

آنچه نهایی تفاوت در طراحی و ساخت مردان و زنان کفش ؟

ساختار الگوها و مواد به طور معمول بسیار بیشتر سنتی در مردان کفش از آن است که برای زنان بنابراین کل فرآیند طراحی است که در واقع بسیار متفاوت است. آنچه را نیز یک چالش جالب توجه است که در گذشته کفش های مردانه شده اند عمدتا عملکردی است. امروزه مردان شروع به فراتر از این عنصر عملی برای چیزی است که آنها را مجموعه جدا از جمعیت. جالب است برای کشف راه هایی که در آن به حفظ تعادل آن بیشتر ساختارهای سنتی با جدید و هیجان انگیز ارائه شده است. من می خواستم برای ایجاد چیزی سنتی و در عین حال متفاوت اما نه حواس پرت.

Malone Souliers croc-embossed calfskin loafer

مالون Souliers’ نقش برجسته کف loafer, $569 FarFetch

می تواند شما را توصیف فرآیند ساخت در جزئیات ؟

همه ما کفش دست ساز در ایتالیا توسط صنعتگران که honed مهارت خود را کاملا. به آنها را راحت مناسب از گذشته بسیار مهم است—پس از من با آن شروع. در طول اتصالات من همیشه از خودم می پرسم: آیا به اندازه کافی گسترده اطراف مفصل? آن را ترک اتاق را برای پا ؟ آنچه که در پشت انحنای به طوری که از آن باقی می ماند اما نه خرج کردن ؟ سپس هنگامی که من یک نمونه من حرکت سگک درز این toplines و شاید انتخاب مواد مختلف را به مطمئن شوید که کفش می پوشد هست. رویکرد من همواره به استاندارد مناسب به عنوان آنجا که ممکن است, بنابراین ما استفاده مجدد طول می کشد. بسیاری از مجموعه slip-on سبک بدان معنی است که آنها می تواند ساخته شود در همان گذشته است. بوت طول می کشد نیاز به متفاوت در مورد مچ پا و پاشنه به طوری که شما می توانید پای خود را در آنها و پوشیدن راحت است.

آنچه که ما می توانید انتظار برای دیدن در سال آینده ؟

من فکر می کنم مردان از دست داده اند صبر و شکیبایی که مایل به توری تا کفش, کفش, از این رو به راحتی. اما همیشه وجود خواهد داشت تقاضا برای یک کلاسیک توری تا آکسفورد یا دربی بنابراین ما به معرفی آنها و همچنین نرمتر loafer.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>