هواپیما مسابقه آماده است برای باز گشت زمانی که مسابقه هوایی E طول می کشد در چالش بعد از این سال از راه اندازی یک جام جهانی الکتریکی معمولی برخاست و فرود (eCTOL) هواپیما. کاملا متفاوت نوع هواپیما از استرالیا هواپیمایی شرکت Alauda مسابقه به زودی آوردن انواع دیگر مسابقه لرزش با اینده به دنبال الکتریکی برخاست و فرود عمودی (eVTOL) هواپیما.

سیدنی-بر اساس شرکت در حال ساخت یک سرنشین پرواز خودرو Airspeeder برای آینده مسابقه بین المللی سری. راه اندازی در سال 2019 Goodwood Festival of Speed, the Airspeeder مسابقه eVTOL طراحی شده برای تبدیل شدن به آنچه این شرکت می گوید خواهد بود “بسیار کارآمد و بسیار موثر ‘ماشین پرواز’ به صورت تجاری استفاده کنید.”

مت پیرسون مدیر عامل شرکت در Airspeeder, تشبیه به Airspeeder به ادغام یک مسابقه F1 ماشین با یک مسابقه هواپیماهای بدون سرنشین. برخی از خوش شانس خلبانان مسابقه خواهد شد آنها را در یک سری در اطراف این سیاره است. با پردازنده دوربین و مسابقه سرعت 125 مایل در ساعت های سری وعده های دیدنی, عکس های, همراه با یک نمایشگر تجربه است که ناخن-کنایه به چه خلبانان خود را دیدن.

Air Speeder

هوا شتابگر مدار شامل تک هواپیماهای بدون سرنشین و سیستم عامل است که تیم های مختلف استفاده خواهد شد به رقابت در برابر یکدیگر. هوا شتابگر

این سری خواهد بود بر اساس یک هواپیمای بدون سرنشین سیستم عامل ارائه شده به تیم های مختلف. پیرسون می گوید این سری را فراتر از فقط مسابقه و کمک خواهد کرد که توسعه eVTOL تکنولوژی برای آینده شهری Air Mobility (UAM).

این Airspeeder ورزش خواهد swappable 500-kW باتری پرواز این هواپیما چهار بازو با چهار 24 کیلو وات برق-موتور دو روتور در هر پایان است. این هواپیما وزن 550 پوند است و قادر به حمل تا به 2200 پوند است.—کدام بهتر است یک قدرت به نسبت وزن از یک ماشین فرمول 1. آن را تکیه بر LiDAR به اجتناب از موانع. مانند جدی ترین هواپیماهای بدون سرنشین را Airspeeders ساخته شده است به نگاهی به برخی از مجازات و بازسازی شود و نسبتا به سرعت در یک مسابقه محیط زیست است.

مایک Hirschberg مدیر اجرایی عمودی پرواز جامعه می گوید که eVTOL مسابقات هوایی همچنین می توانید پیشرفت ایمنی شهری هوایی تحرک شبکه های. “فقط مانند خودرو مسابقه منجر به ایمنی فن آوری در حال حاضر مورد نیاز برای مصرف کنندگان وسایل نقلیه در حال توسعه با عملکرد بالا eVTOL مسابقه هواپیما را نیز تسهیل سریع ایمنی نوآوری” Hirschberg گفت: Robb Report. “این کمک خواهد کرد که به تمرکز بر طراحی خودرو در مدیریت حادثه مانند تصادف و ایمنی است.”

Air Speeder

این سازمان در حال برنامه ریزی برای راه اندازی مسابقه همراه با pit crew تیم در نقاط مختلف جهان است. هوا شتابگر

پیرسون می گوید: Airpseeder در حال حاضر در پیشرفته آن مرحله تست. بسیاری از تست های انجام شده در بدون سرنشین MK2 eVTOL که با موفقیت به اتمام محاکمه در 2019.

این تیم در حال حاضر با استفاده از آزمون از خلبانان نیروی هوایی ایالات متحده و مارتین حمل و نقل هوایی جدید MK3s در کالیفرنیا موهاوی. پیرسون گفت: Robb Report که اولین فردی سر به سر جایزه بزرگ برای eVTOLs زودی اعلام خواهد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

ایندکسر