Rolexes و اژدها به طور کلی لازم نیست که در حد معمول است اما این همه در مورد تغییر به لطف مردمی در بیش از نمایی. دوچرخه متخصصان ایجاد کرده اند که قرار دادی یاماها که نشانه های طراحی خود را از یک دیتونا اوج و آن نام مورد از J. R. R. Tolkien را مهیب اژدها اسماگ.

فرانسه-بر اساس کارگاه صرف 550 زحمت کش ساعت به نوبه خود یک سال 1977 Yamaha XS360 به قابل توجه طراحی جدید. دوچرخه برای اولین بار محروم بازگشت به اصول اولیه و ریختن برخی از 57 پوند پس از او قاب swingarm scabbards رینگ ایستاده و الکترونیک جعبه تمام شد sanded پایین.

سپس اسماگ بود به یک درمان کامل مکانیکی بازسازی و دریافت یک دسته از ارتقاء به بهبود عملکرد از جمله دو جبهه ترمز روتور YSS مترقی چنگال چشمه Hagon عقب قابل تنظیم شوک و میکنی کاربراتور که به مقدار زیادی از غرغر کردن. در بالا از آن موتور به طور کامل دوباره بازسازی شد.

Panache Custom Motorcycle Smaug

نمایی

با الهام از ساعت رولکس دیتونا 16523 اوج این موتور سیکلت دارای یک پاک شبح به لطف سفارشی آلومینیوم سیلندر مخزن و قرار دادی طولانی زین. Motogadget کنترل و اندازه گیری کار به نگه داشتن دوچرخه رایگان از eyesores مانند کابل ها و سیم کشی. نتیجه این است که ساده و در عین حال عضلانی درست مثل الهام بخش آن است. دوچرخه و حتی سهام سازمان دیده بان سیاه و سفید و طلا و نقره colorway.

همانطور که برای دو چرخ نام در این کارگاه می خواستم شدید هوشمند و بصری خیره کننده اژدها که صفات می تواند مطابقت با ویژگی های فنی دوچرخه.

“این به نظر می رسد کاملا واضح است که تنها اژدها که احتمالا می تواند تحقق شرایط ما بود اسماگ از J. R. R. تالکین هابیت” می خواند نمایی سایت. “او یکی از رشته badass قدرتمند و حیله گری motherf***er.”

کارگاه بال اژدها شامل فقط یک جانور دیگر: “Falkor.” به نام بعد از سفید luckdragon از The Neverending Storyآبی و سفید ریف تکمیل شد در سال 2019 و ویترین همان سطح بالا ساخت.

شما می توانید سر به نمایی سایت برای مشخصات کامل و یا به کمیسیون اژدها خود را. با تشکر از Daenerys و بازی تاج و تختوجود دارد در حال حاضر سه رشته badass نام ready to go: Rhaegal, Viserion یا Drogon—را انتخاب کنید.

چک کردن عکس های بیشتر از اسماگ زیر:

Panache Custom Motorcycle Smaug

نمایی

Panache Custom Motorcycle Smaug

نمایی

Panache Custom Motorcycle Smaug

نمایی

Panache Custom Motorcycle Smaug

نمایی

Panache Custom Motorcycle Smaug

نمایی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im