دیدار Ringhouse معمار خیره کننده مفهوم صفحه اصلی بر اساس آئودی آرم

لهستانی معمار کارینا Wiciak مشهور است برای ایجاد مفهوم خانه با الهام از آرم های معروف. در حال حاضر با داشتن پنجه شورلت آدیداس رنو و میتسوبیشی طراح گذراند یک نام تجاری جدید آئودی اقامت.

“Ringshouse” به ارمغان می آورد با هم یک کوارتت از سیلندر به ایجاد یک طراحی یکپارچه است که رینگر مرده برای ضبط اموال بیگانگان را نمادین نشان. توسعه یافته در سال 1932 این حلقه نماد نماد وحدت چهار قبلا مستقل تولید کنندگان خودرو—آئودی, DKW, Horch و سرگردان—که در پیوست نیروهای خود را برای ایجاد آئودی AG.

فراتر از دایره آرم مفهوم نیز طول می کشد نشانه های طراحی از آئودی را یک قرن به درازا میراث و ویژگی های معماری است که محبوب بودند در طول خودروساز اولیه اوج. گوشه مخالف ایجاد ترکیبی از خام بتن هواپیماهای بزرگ شیشه ای و گرد و دیوار و پنجره است.

The Ringshouse

Wamhouse Studio/Facebook

جلو نمای از 3000 فوت مربع ساختمان ساخته شده از ginormous پنجره های شیشه ای به استطاعت بدون مانع نمایش گسترده جبهه-استخر حیاط و اجازه دهید به مقدار زیادی از نور طبیعی است. گسترده صفحه اصلی تنظیم شده است در سراسر یک سطح با یک گاراژ زیرزمینی و اتاق ابزار زیر.

شبیه به قبلی طرح های Wiciak گنجانیده شده سقف و باز طرح برای تشویق یک جریان طبیعی و مهم است که همه فنگ شویی. از هم جدا شده توسط دیواره های شیشه ای با طرح طبقه می بیند اصلی راهرو و سالن اتاق ناهار خوری اتاق با یک شرط بزرگ پیانو منصوب شد با بالا پایان لوازم خانگی, مطالعه, کتابخانه, دو اتاق خواب با ensuites به علاوه اضافی سه حمام.

در حالی که بتن در فضای داخلی ایجاد چیزی صنعتی, احساس, طراحی متعادل گرم چوب لهجه ها در سراسر. در ضمن با شکوه سبز و در مقیاس بزرگ هنر معاصر همچنین اضافه کردن رنگ پر جنب و جوش به فضا.

در حال حاضر Ringshouse همراه با Wiciak قبلی لوگو الهام گرفته از سرزمین فقط مفاهیم و هنوز قابل زندگی در خانه. هنوز هم او طرح های منحصر به فرد هستند یک راه هوشمندانه برای ادای احترام به هر دو علامت های تجاری ما و تاریخ معماری. ممکن است ما پیشنهاد تاج به شکل رولکس کاخ بعدی ؟

اتمام تصاویر بیشتر از Ringshouse زیر:

The Ringshouse

Wamhouse Studio/Facebook

The Ringshouse

Wamhouse Studio/Facebook

The Ringshouse

Wamhouse Studio/Facebook

The Ringshouse

Wamhouse Studio/Facebook

The Ringshouse

Wamhouse Studio/Facebook

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر