دیدار PML یک اهل تفریح و بازی جدید Ready-to-Wear مجموعه از Pommella-ناپولی

می توان گفت که جیانلوکا Migliarotti توسط یک مرد استفاده می شود برای پوشیدن بسیاری از کلاه. او بنیانگذار و مدیر خلاق Pommella-ناپولی و یک فیلمساز مستند که اسیر ایتالیا قرار دادی سنت در فیلم هایی مانند O’mast و من di Colori آنتونیو. و در عین حال Migliarotti بیانگر خصوص مسری شور و شوق خود را برای آخرین کلاه.

“من برگشت سطل کلاه برای افرادی است که سوار قایق ماهیگیری بروید و دوچرخه سواری در شهر—در ایتالیا بسیاری از کلاه ایمنی در دوچرخه سواری” Migliarotti می گوید. “این اورژانس کلاه برای هر کجا که شما هستند و [هر زمان که شما] نیاز به پوشش سر خود را.”

از جمله کلاه Migliarotti با اشاره به—که فشرده به خود و امکانات داخل جیب برای نگهداری پول نقد و یا کارت—یک standout قطعه از آخرین فیگوراتیو کلاه نام تجاری PML. بی سر و صدا راه اندازی شد, چند ماه پیش, PML در ابتدا Pommella-ناپولی پروژه جانبی در نظر گرفته شده برای ارائه یک مقرون به صرفه تر را در این نام تجاری معروف قرار دادی و شلوار. اما PML به زودی زمان در زندگی خود را.

One of PML's workshops, PML reversible bucket hat.

PML

“آن را تبدیل شدن به اصلی من چیز چون من سقوط در عشق با آن” Migliarotti می گوید. “این پروژه کمی من و من آن را باز کرد تا به چیزهای دیگر مانند کلاه polos, کوتاه, overshirts… من می خواهم به اکتشاف بیشتر با آن است. من نمی خواهم آن را به یک منطقه ای شخصیت پس هیچ ناپل در آن است. آن را در مورد چشم انداز من از چیزهایی که من می خواهم و من شخصا می خواهم برای پوشیدن دارم—و البته با کیفیت.”

شما پیدا کنید تا حدی که برای اولین بار الهام PML در میان نام تجاری آماده-به-پوشیدن انتخاب آنلاین. آنها متفاوت از Pommella را که در آنها ماشین ساخته شده اما در غیر این صورت آنها را به بسیاری از درخواست تجدید نظر همان: مشابه مناسب و جزئیات از جمله سمت کنندگان تک چین و شکن و Thomas Mason لنت (شلوار و همچنین PML را overshirts, کلاه, شورت و polos نیز در دسترس ساخته شده به سفارش).

PML seersucker shorts, a selection of buttons.

PML

و که در آن Pommella منحصرا اختصاص داده شده به دور کمر به پایین لباس شلوار فقط یک ورودی در PML را اسپرت و بیشتر گاه به گاه جهانی, که همچنین شامل seersucker, کوتاه, در, سبز, چک یا کرم راه راه فوق foldable سطل کلاه به موقع اما بازیگوش ‘Bandido’ ماسک و مجلل پلی اکریلونیتریل terrycloth polos با سخاوتمندانه با اشاره قلاده های که به یاد شادی بخش روز در کنار خلیج ناپل.

“این یک خاطره از دوران کودکی من در کاپری. من به یاد داشته باشید اکریلونیتریل بودن مواد مورد استفاده فراوان برای نور افکن, ژاکت کش باف پشمی polos…من آن را دوست داشتم!” Migliarotti می گوید. “آن را می دهد احساس راحتی و غیر معمول به سبک بسیار منحصر به فرد و هرگز سفت و سرگرم کننده است. به این معنی دریا برای من است.”

Gianluca Migliarotti

جیانلوکا Migliarotti PML

گذشته از حس خاصی از carpe diemاین عناصر نامتجانس را تشکیل می دهند که PML مجموعه نیز در ایران توسط منبع. “هر چیزی که بیرون می آید از PML ساخته شده است در ایتالیا که, جایی که من زندگی می کنند و جایی که من هستم خوش شانس برای پیدا کردن همه سازندگان از بهترین کیفیت لباس من می توانید تصور کنید که می گوید:” Migliarotti. “به عنوان یک فیلمساز دوست دارم بگویم ایتالیایی داستان چون فکر می کنم شما باید به داستان های شما می دانید و درک بهتر. من فکر می کنم در یک روش مشابه مورد ساخته شده در ایتالیا.”

Migliarotti در حال حاضر ideating PML سقوط/زمستان عرضه می کنند که ممکن است شامل پنج جیب مخمل نخی راه راه شلوار و برگشت بارانی, اما تنها اگر آنها عبور خود را بسیار دست تست. “در آن طول می کشد برخی از زمان برای من چون من نیاز به ایجاد نمونه های اولیه برای تست خودم قبل از رفتن به تولید. من قصد دارم به ارائه هر چیزی که من مطمئن هستم که من شخصا خودم لذت ببرید.”

یکی PML تلاش او احساس خاص و هیجان برای یک کپسول مجموعه با فاکس برادران که به همراه داشت یک Palazzi جامه فلانل یا پشمی پارچه به نام الساندرو Palazzi افسانه ای متصدی بار در Dukes هتل در لندن است. را بهمراه رگه های سبز پشم جامه فلانل یا پشمی استفاده می شد به یک ساعت مچی بند یک پسر روزنامه فروش کلاه و تخت حصيري ارتش کلاه در علاوه بر این به یک دوگانه قفسه سینه جیب overshirt که به سرعت به فروش می رسد اما در حال حاضر در دسترس برای قبل از سفارش.

PML 'Palazzi flannel' overskirt

PML

وقتی پرسید که چگونه Palazzi نام آمد به فضل جامه فلانل یا پشمی Migliarotti راه اندازی به یک داستان.

“من تحویل یک جفت شلوار برای دوست الساندرو Palazzi که من انتخاب پارچه. من با دوستم داگلاس Cordeaux, مالک فاکس برادران و ما با هم رفت و به دوک بار برای یک افسانه نوشیدنی. زمانی که داگلاس دیدم تا حدی تحت تاثیر او بود با تفسیر خاص که سبز جامه فلانل یا پشمی و ما جشن آن لحظه هر سه نفر ما با هم. او تا به حال این ایده را به آن منحصر به فرد برای ما و به نام آن پس از الساندرو Palazzi. من فکر می کنم آن را به ارمغان می آورد چند مقادیر مختلف با هم در یک بار: کیفیت, دوستی, joie د vivre و البته سبک. شیوه زندگی است به یک معنی است.”

دوچرخه سواری کنار دریا و تعطیلات دور از martinis با دوستان خوب: به نظر می رسد مانند هر PML قطعه می آید و به Migliarotti شاد آغوش از زندگی که خوشبختانه او بیش از تمایل برای به اشتراک گذاشتن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>