در قرن 18 و استرالیا اصطلاح “مرز” مترادف با خاک فراتر از تمدن که در آن خطر و ماجراجویی همزمان با اقامت. از آن جایی که تنها بی باک جرأت به. ترجمه شده, طراح, سام Sorgiovanni با استفاده از این تعریف در یک روش مشابه برای 325-ft. مفهوم سفر در قایق بادبانی مرزی تزریق آن با روح اکسپلورر درست است.

بر خلاف بسیاری از مدرن کاشفان که نگاه دشوار است اما بیشتر شبیه به کاغذ ببر در جای دور افتاده مرزی دارای یک معکوس یخ شکن کمان که به او اجازه سفر به دور آبهای قطب شمال یا قطب جنوب در ایمنی و راحتی اما هنوز هم نگاه شیک در گرمتر تامر آب و هوای.

Sorgiovanni نیز به مرز سفید فوقانی عرشه مخصوص ماشینها ممنوع و تیره فیروزه ای خارجی است که حامل طریق از عقبی اعزامی پایان از قایق بادبانی به مالک اصلی و عرشه مخصوص ماشینها ممنوع. مرزی نیز منحصر به فرد هلیکوپتر فرود پلت فرم. “سوار بر جک های هیدرولیک, پلت فرم قادر به اسلاید به دریافت هلیکوپتر و پس از آن عقب هنگامی که هلیکوپتر گرفته شده,” او گفت: Robb Report. “هنگامی که جمع پلت فرم به عنوان یک فرمت از استخر و حمام آفتاب منطقه عقبی و می تواند به عنوان یک سالن و یا حتی دوم ورزشگاه به اولیه بدنسازی است که در واقع عقبی از پل عرشه.”

Frontier

325-ft. اکسپلورر قایق بادبانی شیک, مشخصات, اما آن کمان طراحی شده است که قادر به برش از طریق یخ های قطبی.

گاراژ طراحی شده است برای برگزاری دو 80-ft. اصلی مناقصات, با گزینه ای برای دو نفر 50-ft. hovercrafts دو 25-ft. مناقصات و چهار جت اسکی.

فراتر از کاوش های قطبی می رسد مرزی طراحی شده برای تفریح و سرگرمی در هر منطقه از جهان است. او یک بار و جکوزی در عرشه مشاهده 30-ft.-بلند استخر شنا در مالک طبقه و دو طبقه باشگاه ساحل با ماساژ, ساحل, باشگاه و نوار.

Sorgiovanni درو الهام از زادگاهش استرالیا هنگام انتخاب مواد داخلی. تیم انتخاب طبیعی و سازگار با محیط زیست مواد از جمله رشد سریع جنگل, محلی, سنگ, درخت, پوست درخت و حتی پوسته تخم مرغ.

“استرالیا باید شیوه زندگی گاه به گاه است که با تمرکز روی, دریا, شن و ماسه و آب و هوا,” او می گوید. “این ترجمه را به خوبی به زندگی در یک قایق بادبانی—این قایق بادبانی در خصوص کاملا به تصویر می کشد آرزوی نزدیک شدن به عناصر در راه آرام با یک طعم و مزه برای کشف ناشناخته زمین.”

Frontier

برگزار-پد اسلاید زمانی که هلیکوپتر به زمین و طول می کشد خاموش. با هلیکوپتر در هیئت مدیره عرشه را می توان به عنوان یک سالن, سالن ورزشی بزرگ و یا حمام آفتاب پلت فرم. Sorgiovanni طرح

Frontier دارای امکانات رفاهی برای 12 مهمان در شش دو کابین و 34 خدمه در 17 کابین. این کشور همچنین ویژگی های یک سینما, اتاق ناهار خوری برای 20 و همچنین به عنوان یک مشاهده در سالن رو به جلو بخش است.

هنوز هم در مفهوم مرحله Sorgiovanni انتظار برای جذب طرح های پیشنهادی از کارخانه کشتی سازی به حداقل رساندن او تولید گازهای گلخانه ای از طریق پیشرفته تر سیستم محرکه به عنوان او می شود و نزدیک به حال ساخته شده است. “خرگوش سفید G مثلا که من طراحی شده تا یک دیزل-الکتریکی است که می سوزد حدود 40 درصد سوخت کمتر از به طور معمول مورد نیاز در معادل حجم monohulled قایق بادبانی,” او می گوید: اضافه کردن وجود دارد راه های دیگر برای ساخت قایق بادبانی بیشتر دوستدار محیط زیست است. “وجود دارد غیر سمی هال antifouling با پوشش غیر-زیست کش شیمیایی-انتشار محافظت می کند که زندگی دریایی پانل های خورشیدی, چراغ های LED و سازگار با محیط زیست پویا سیستم موقعیت یابی برای قایق بادبانی به کاهش لنگر دور از شکننده صخره های مرجانی,” او می گوید.

این طراح همچنین انتظار برای دیدن بیشتر اکسپلورر قایق بادبانی مانند Frontier در آب در دهه آینده. “این دوربرد جابجایی عروق پیشنهاد عالی دریا نگه داشتن و بزرگ و امکانات رفاهی و آنها مناسب برای دوره های طولانی از زندگی, پردازنده,” او می گوید. “آنها همچنین ارائه یک پلت فرم ایده آل برای مدرن ترکیبی سیستم محرکه.”

بسیاری از صاحبان Sorgiovanni می گوید: می خواهم بهترین از همه جهان مدرن در سفر قایق بادبانی. “این همان خودرو,” او می گوید. “آیا شما به جای خرید یک درایو چهار چرخ یا ورزشی ؟ ایده آل پاسخ این است که هر دو.”

به انجمن خوش آمدید the new frontier.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im