lack-of-ppe-1
یک پرستار در UCLA رونالد ریگان مرکز پزشکی دارای یک گوشی های هوشمند تا به نور یک پلاکارد در طول یک شب زنده داری در لس آنجلس در تاریخ 30 مارس سال 2020 در طول رمان شیوع کروناویروس. رینگو CHIU/گتی

پرستاران و پزشکان و سایر کادر پزشکی هستند و هنوز مبارزه در جنگ علیه COVID-19 بدون زره.

به گفته نیویورک تایمز, یک دکتر در یک عمده شهر نیویورک بیمارستان آن را به نام “یک ظرف پتری.” تا کنون بیش از 900 نفر کاهش یافته است بیمار و 3000 بیشتر باید در بیمار نامیده می شود. در یک ویدیو به اشتراک گذاشته شده توسط نیویورک تایمز یک ER دکتر گفت که المهرست بیمارستان در بروکلین بود و ده ساکنان و “بسیاری از پرستاران” مریض است. همانطور که در آوریل 9, یک CDC گزارش به این نتیجه رسیدند که در سطح ملی بیش از 9000 بهداشت و درمان کارگران تا به حال آلوده شده است.

ما در حال اعزام پزشکان و پرستاران به خط مقدم از COVID-19 اپیدمی بدون به اندازه کافی PPE (personal protective equipment). امریکا نمی داند در مورد آن. پزشکان در حال اخراج برای صحبت کردن در مورد آن است. قهرمانان ما در حال رفتن به خط مقدم بدون دنده نبرد.

این جنایتکار است.

چرا ما نیاز به PPE?

A cotton swab used in a nasal passage as health care professionals test for COVID-19 at the ProHEALTH testing site in Jericho, New York on March 24, 2020.
یک سواب پنبه در بینی عبور به مراقبت های بهداشتی حرفه ای تست برای COVID-19 در ProHEALTH تست سایت در اریحا نیویورک در مارس 24 سال 2020 است.
Newsday, LLC/گتی

ساده است: ما نیاز به نگه داشتن پرستاران و پزشکان محافظت می شود. نیویورک تایمز گزارش داد که در دانشگاه کلمبیا ایروینگ مرکز پزشکی در منهتن نیمی از مراقبت های ویژه کارکنان بیمار بود با COVID-19. “من احساس می کنم مثل همه ما فقط در حال ارسال به کشتار” گفت: یک پرستار آلوده در برانکس توماس رایلی بود که بیمار و در نتیجه تصویب این ویروس به شوهر خود. شما می توانید تصور کنید که مشغول به کار در این نوع از محیط زیست — یک محل که در آن شما همیشه در معرض خطر که در آن شما با قرار دادن عزیزان خود را در معرض خطر و در جایی که خطر می تواند کاهش ساده علاوه بر این از محافظ دنده ؟ و این که دنده محافظ به سادگی … نیست وجود دارد ؟

خوش آمدید به بزرگترین سیستم مراقبت های بهداشتی در جهان مردمی.

زمانی که این بیماری همه گیر ضربه اول در نیویورک پزشکان و پرستاران تغییر لباس و ماسک بعد از هر بیمار می گوید این بار. آنها تا به حال به نگه داشتن همان دنده به صورت تمام شیفت. در نهایت یکی ICU دکتر می گوید: به او گفته شد به نوبه خود در صورت خود را سپر و ماسک برای عقیم سازی در پایان شیفت. بسیاری از آنها گفت: به فروشگاه ماسک خود را در کیسه های کاغذی — آن چیزی است که CDC توصیه می کند اگر ماسک صورت نیاز به استفاده مجدد شود.

این نیست خوب برای پزشکان. آن را نمی خوب برای پرستاران. این عادلانه نیست برای هر کسی که با این نسخهها کار در بیمارستان برای هر کسی که می رود به بیمارستان و برای هر کسی که مربوط به کسانی که رفتن به بیمارستان. ما در حال کمک به گسترش یک بیماری همه گیر. و ما در حال انجام آن را از طریق ما سیستم مراقبت های بهداشتی. این عدم PPE قرار می دهد همه در معرض خطر است.

 Nurses in the COVID-19 unit of MedStar St. Mary's Hospital check the fit of protective equipment before entering a patient's room March 24, 2020 in Leonardtown, Maryland.
پرستاران در COVID-19 واحد MedStar بیمارستان سنت مری بررسی مناسب از تجهیزات حفاظتی قبل از ورود به اتاق بیمار مارس 24 سال 2020 در Leonardtown مریلند. برنده McNamee/گتی

فیلم گرفته شده توسط نیویورک تایمز در مورد برخی از ترسناکترین COVID-19 موارد به پرسنل پزشکی: مواردی که بيمار بدون علامت است. “ما می خواهم نگاه [اسکن] از ماشین خراب قربانیان و دیدن ریه های خود را [بودند نشانه هایی از داشتن COVID-19]” یک دکتر می گوید. پزشکان که نیست به طور مستقیم کار با COVID-19 بيمار به طور کلی موضوع حتی به کنترل سختگیرانه تر بر PPE.

چه اتفاقی می افتد زمانی که شما صحبت کردن

و آیا شما جرات صحبت در مورد این عدم PPE یا خطرات آن. برخی از پزشکان دریافته اند که چه اتفاقی می افتد زمانی که شما … و این خوب نیست.

دکتر هنری Nikicicz به حالت تعلیق در آمد و بدون پرداخت زمانی که او رفت و پا به پا با بیمارستان بیش از استفاده از ماسک است. همان مقاله نیویورک تایمز گزارش می دهد که یک دکتر از بلینگهام واشینگتن دکتر Ming Lin گفت: در Facebook که PeaceHealth سنت جوزف مرکز پزشکی اخراج او را برای صحبت کردن در مورد همان چیزهایی متخصص در بالا مورد بحث: ناکافی حمایت و تست. در سیاتل دکتر الیور کوچک با پوشیدن ماسک در راهرو در مورد او یک ناقل بدون علامت ویروس, این بار گزارش شده است. مافوق در ابتدا تهدید او با تعلیق نامحدود هر چند آنها را از سیاست خود را تغییر داد.

در ضمن در می سی سی پی, دکتر سامانتا هوستون خود را از دست داده کار در باپتیست بیمارستان یادبود-شمال در اواخر ماه مارس به اتهام رفتار تخريبي گزارش می سی سی پی امروز. چه طوری بود تخريبي? او سازماندهی یک Facebook درایو برای ماسک و مانیتور کودک (که کاهش کارکنان به بیمار تعامل مستقیم). او همچنین با ارسال ایمیل به چند نفر بیش از در دسترس بودن PPE; آنها بدون جواب رفت. در همان مقاله رئیس دانشگاه ایالتی می سی سی پی انجمن پزشکی هیئت امنا می گوید حداقل یک پزشک دیگر اخراج شد برای “دفاع قوی تر اقدامات ایمنی.”

این قهرمانان ما است. این مردم ما تکیه می کنند بیشتر در این بحران است. آنها آنهایی که FDNY ستایش است. آنها آنهایی که ما ستایش به عنوان شجاع ترین و بهترین در میان ما آنهایی که خطر خود را برای نجات آسیب پذیر و برای جلوگیری از گسترش این رمان ویروس.

ما در حال ارسال این مردان و زنان شجاع به جنگ. بدون سپر. بدون زره.

ما در حال ارسال آنها را به مبارزه با دشمن بدون حمایت کافی در برابر آن. آنها می ترسند. آنها وحشت زده. آنها نگران هستند و آنها باید دلیل خوبی است به این دلیل باشد که آنها در حال گرفتن بیمار و برخی از آنها در حال مرگ هستند.

و آنها در حال رفتن در هر حال.

بزرگترین سیستم مراقبت های بهداشتی در جهان مردمی. بزرگترین سیستم مراقبت های بهداشتی در جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im