مکلارن 600LT عنکبوتی می شود سمی قبل الهام گرفته—چه چیز دیگری—یک عنکبوت

فقط در مورد شما فکر مک لارن اسپایدر 600LT نبود زندگی تا به نام خود آن را در حال حاضر خزنده با عنکبوتیان انرژی است. انگلیسی مارکی درمان نهایی 12 نمونه به یک نسخه محدود طراحی تم به طور مستقیم با الهام از سمی Segestria Florentina عنکبوتی.

شناخته شده به عنوان, مک لارن 600LT عنکبوت Segestria شمالی—یا “عنکبوت عنکبوت” برای کوتاه قابل توجه است supercar ورزشی جدید کار رنگ سفارشی و قرار دادی داخلی جزئیات حسن نیت ارائه میدهد از مک لارن عملیات ویژه را بدست آورد.

نشانه گرفتن از زندگی واقعی عنکبوتیان است که مشخصه آن رنگین کمانی سیاه بدن این ماشین دارای یک تیره “شمالی” پوسته آن نوری لرزان از طریق, سیاه, عمیق, سبز, بنفش و نوعی شراب به عنوان زاویه نور را تغییر می دهد. این است که در تقابل با نازک نپر سبز راه راه است که اجرای از نوک تا دم به عنوان به خوبی به عنوان سبز pinstriping در مقابل فندر جانبی و دیفیوزر عقب پره همه از آن تقلید خزنده خزنده را باطل سبز دندان های نیش.

McLaren 600LT Spider Segestria Borealis by MSO

حسن نیت ارائه میدهد از مک لارن

واقعا چکش صفحه اصلی تم مک لارن گنجانیده شده است یک وب موتیف اجرا می شود که در سراسر زیرین بال عقب و جانبی-نمای آینه در تطبیق نپر سبز. در جای دیگر در خارج از کالیپر ترمز نیز به پایان رسید در سبز در حالی که 10 صحبت کرد چرخ—چرا هشت?—شده اند رنگ براق سیاه و سفید است.

در داخل آن یک داستان مشابه است. سیاه و سفید کربن-الیاف داخلی مربوط توسط سبز دوخت و spiderweb گلدوزی. با تشکر از MSO را Clubsport بسته هر ماشین نصب شده با فیبر کربن مسابقه صندلی همراه با چند نفر دیگر پاداش است. هر دو در داخل و خارج McClaren موفق به هنرمندانه پا خط بین سرگرم کننده و زیبا است و دوران کودکی مرد عنکبوتی فانتزی reimagined برای مدرن نجیب زاده.

McLaren 600LT Spider Segestria Borealis by MSO

حسن نیت ارائه میدهد از مک لارن

از نظر عملکرد درست مثل گروه ترکان و مغولان از دیگر 600LT عنکبوت این مدل بسته 592 اسب بخار توربو دوقلو V8 و می زدگی از صفر به 60 مایل در ساعت فقط در 2.8 ثانیه است.

12 limited-edition عنکبوت عنکبوت وارد ما در این ماه و در حال حاضر رسیدن به خرده فروشان را انتخاب کنید که خواهد شد با ارائه آنها را برای فروش برای $275,500.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>