McDreamy & McSteamy نشان می دهد که چگونه به لحاظ اجتماعی فاصله شایان ستایش عکس

Eric Dane/توییتر این عکس از McDreamy و McSteamy مرهم برای ما خسته چشم Grey's Anatomy طرفداران هنوز قلب خود

توسط ETELARESANKHABAR در 14 اردیبهشت 1399
eric-dane-Patrick-Dempsey
Eric Dane/توییتر

این عکس از McDreamy و McSteamy مرهم برای ما خسته چشم

Grey's Anatomy طرفداران هنوز قلب خود را به دلیل این وقفه زمانی برای پایان دادن به همه فلش بک. McDreamy و McSteamy باید McTeamed تا (متاسفم متاسفم برای جناس) به همه ما نشان می دهد چگونه به تمرین مناسب اجتماعی فاصله در این عکس جدید.

Eric Dane (همچنین به عنوان شناخته شده دکتر مارک اسلون/McSteamy) و پاتریک دمپسی (McDreamy, obvs) که ستاره دار در آمار پزشکی و درام به مدت شش فصل نوشته شده شایان ستایش عکس نشان دادن دو نفر از آنها حلق آویز کردن (به اندازهای به عنوان کسی که "حلق آویز کردن" این روزها).

"تار عکس از چگونه برای آویزان کردن 6 فوت از هم جدا" Dane در توییتر نوشت و Instagram در این هفته به عنوان دو رضایت تلویزیون پزشکان پیاده جایی دیدنی, به دنبال هر بیت بخشی از زمین تا پایان فروشگاه.

طرفداران به طور طبیعی خود را از دست داده ذهن جمعی. هر دو شخصیت های محبوب در نشان می دهد و هر دو شخصیت بودند بیرحمانه کشته شده توسط Shonda Rhimes. Lol.

کسی که نیاز به قرار دادن این صدای جیر جیر در موزه لوور:

در سال 2012 مرد دانمارکی اعلام کرد او می تواند ترک خاکستری و شخصیت او درگذشت به عنوان یک نتیجه از که وحشی سقوط هواپیما در فصل هشت.

"من بسیار سپاسگزار برای هر کس در grey's ABC و Shondaland برای تجربه و خاطرات من در طی این اجرا گفت:" TVLine, در بیانیه ای. "این فوق العاده بوده است به کار در کنار و یادگیری از یک نیروی خلاق مانند Shonda Rhimes."

Shonda Rhimes تکرار بیانیه خود در آن زمان: "بعد از بررسی و مکالمات او و من تصمیم گرفتم که این زمان مناسب برای داستان برای پایان دادن به," او گفت:. "ما یک خانواده بزرگ در اینجا در خاکستری با سابقه طولانی با هم و اریک همیشه باقی می ماند و بخش مهمی از خانواده ما است."

به سوی نزدیک فصل 11, McDreamy درگذشت و پس از او ماشین زده بود نیمه کامیون و او موفق به دریافت مراقبت های پزشکی ضعیف در یک کوچکتر بیمارستان. طرفداران همه جا سوگواری از دست دادن درک شپرد و بسیاری از تعجب که چرا شخصیت او کشته شد ، Rhimes پاسخ سوالات خود را طولانی نیست پس از این قسمت پخش شد.

"تصمیم به شخصیت مرگ نمی شد یکی از دشوار" Rhimes گفت: در آن زمان. "چه شد این گزینه ؟ Derek رفتن به راه رفتن در مردیت و ترک او را بالا و خشک و چه شد که به معنی است ؟ که رفتن به نشان می دهد که در عشق خود شد درست نیست که چیزی که ما گفتیم برای 11 سال دروغ بود و McDreamy نبود McDreamy. برای من که قابل دفاع است. مردیت و درک عشق تا به حال باقی می ماند مردیت و درک عشق. به طوری که به عنوان دردناک بود که برای من به عنوان یک قصه گو تنها راه برای حفظ آنچه که احساس واقعی من این بود که درک قرار بود که به مرگ به منظور آن که باقی می ماند صادق است."

Whew. آن را به خوبی ببینید و شخصیت خود را (و انسان که به تصویر کشیده شده) را حلق آویز کردن با هم با خیال راحت در "زندگی پس از مرگ." بیشتر از این لطفا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن