MB&F جدید سفینه فضایی الهام گرفته از ساعت رومیزی هدیه ای مناسب برای “پیشتازان فضا” فن در زندگی خود

در حال ساعتهای رومیزی آماده برای باز گشت? فهرست نمایندگی ها در حال حاضر شروع به صحبت در مورد یک تجدید حیات در جیب سازمان دیده بان جمع آوری و کریستی میزبانی آینده حراج کارتیه ساعتهای رومیزی در ژوئن اما MB&F و L’Epée نسخه است شدید, مربوط به اینده را در مدرسه timekeepers. جدید Starfleet Explorer ساعت رومیزی است که یک نسخه به روز شده از اولین همکاری بین MB&F و L’Epée شش سال پیش در حال حاضر در ابعاد کوچکتر از 16.5 سانتی متر و عرض 11 سانتی متر بلند است.

آماده برای پرتاب این سفینه فضایی الهام گرفته از جراحی ساعت با دست لاکی لهجه perches در ایستگاه کار خود را با c شکل “،” در مرکز این فضاپیما سه کوچکتر متحرک کاشفان فضا مدار دو دیسک شاخص است که به هر پنج دقیقه.

MB&F Starfleet Explorer

MB&F Starfleet اکسپلورر حسن نیت ارائه میدهد از MB&F

خانه جنبش است که قدرت MB&F آخرین دستگاه به مدت 8 روز است که به صورت دستی زخم با دو به پایان رسید کلید آن نیز استفاده می شود برای تنظیم زمان. کمک در سیم پیچ و تنظیم یکی دیگر از طراحی خنک از ویژگی های این ساختار می تواند استراحت در هر دو به پایان می رسد از آن “پا” یا “فرود عمودی چرخ دنده” را به عنوان نام تجاری اشاره به آن است که باعث می شود آن را آسان تر برای دسترسی به نقطه که در آن ساعت تنظیم شده است.

در هر صورت آن را می چرخاند شما خواهد دست آوردن یک دیدگاه خوبی از این کارشناس در پایان در ساختار که در واقع طول می کشد در یک ملاحظه desk clock یک ساعت مچی با توجه به افزایش در سطح منطقه است. و برای اندازه گیری خوبی آن را نیز همراه با Incabloc حفاظت از شوک سیستم, به طوری که کشتی مادر خود را می توانید با خیال راحت سفر با شما هنگامی که زمان مناسب است برای هر محل خواسته های قلبی خود را. در ضمن شما می توانید فضا را بر روی شی در میز کار خود را و رویای یک زندگی فراتر از این قلمرو.

Starfleet اکسپلورر محدود است به 99 قطعه در CHF 10,700 (حدود $11,000) می آید و در دو رنگ آبی و سبز یا قرمز لهجه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im