“The Gentlemen” Screening and Q&A With Matthew McConaughey
گری میلر/گتی ایماژ

Matthew McConaughey کتاب در حال حاضر در دسترس برای پیشسفارش

Matthew McConaughey است که بسیاری از چیزها: بازیگر, نیکوکار, استاد, پدر, شوهر, مقیم, انجمن ççê ی, و تمام اطراف پسر خوب. در حال حاضر او یکی بیشتر عنوان: نویسنده. ما باید احساس خود کتاب را به خوانندگان کاملا سوار شدن. بسیار خوب بسیار خوب بسیار خوب است.

این برنده اسکار اعلام کرد در رسانه های اجتماعی این هفته که او مشغول به کار در یک کتاب به نام “Greenlights” که تلفیقی از نوشتن شخصی خود را در طول سال. “از زمانی که من یاد گرفتم به نوشتن من شده است با نگه داشتن یک مجله. نوشتن هر چیزی که من رو تبدیل, تبدیل من ساخته شده من خنده من گریه و ساخته شده من سوال چه من نگه داشته تا در شب” McConaughey گفت.

او ادامه داد: “دو سال پیش من کار می کرد تا شجاعت را به تمام کسانی که مجلات به سلول انفرادی فقط برای دیدن آنچه که من بود و من بازگشت و با یک کتاب,” او گفت: قبل از نشان دادن طرفداران واقعی کتاب شامل سیاه و سفید پرتره بازیگر روی جلد. مقدس, هیجان زده, بتمن.

McConaughey گفت: انتخاب نام “Greenlights” چرا که “این یک داستان در مورد چگونه من و همه ما می گرفتن بیشتر از آنها در این زندگی ما زندگی می کنند.” “ما نمی مانند قرمز و زرد چراغ چرا که آنها را تا زمان ما. هنگامی که ما متوجه است که همه آنها در نهایت به نوبه خود سبز که زمانی که آنها خود را نشان می دهد قافیه. این زمانی است که زندگی یک شعر است و ما شروع به گرفتن آنچه ما می خواهیم و آنچه که ما نیاز به در همان زمان” او گفت:. “اگر شما می دانید چگونه و هنگامی که برای مقابله با چالش های زندگی—چگونه به گرفتن نسبی با اجتناب ناپذیر است—شما می توانید لذت بردن از یک حالت موفقیت من تماس ‘ابتلا به greenlights.'”

در این وب سایت برای “Greenlights” است که در دسترس برای قبل از سفارش McConaughey گفت: در این کتاب خوانندگان را پیدا خواهد کرد “یادداشت در مورد موفقیت و شکست, شادی و غم, همه چیز ساخته شده است که من مارول و همه چیز ساخته شده است که من با صدای بلند بخندی. چگونه به عادلانه باشد. چگونه به استرس کمتر. چگونه از آن لذت ببرید. چگونه به صدمه زدن به مردم کمتر است. چگونه به آسیب کمتر است. چگونه می توان یک مرد خوب است. چگونه به معنا در زندگی است.”

سوال واقعی این است: “زمانی که در جهنم خواهد بود این در دسترس است به عنوان یک کتاب صوتی است که او می خواند به ما ؟” از آنجا که هیچ چیز را به مردم شادتر از شنیدن McConaughey شیرین جنوبی لگدمال داستان زندگی خود را. فقط کمی قطعه او در ادامه Instagram این هفته ما بسیار تعجب. این کتاب منتشر خواهد شد در اکتبر 20, 2020.

“امیدوارم این طب است که طعم خوب یک زن و شوهر از آسپرین به جای درمانگاه یک سفینه فضایی به مریخ بدون نیاز به خلبان خود را مجوز رفتن به کلیسا بدون نیاز به دوباره متولد می شود و خنده را از طریق اشک های” کارآگاه واقعی ستاره گفت.

این خواهد بود یک سوار وحشی برای اطمینان حاصل کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im