Matthew McConaughey ارائه 110,000 ماسک به روستایی تگزاس بیمارستان


Matthew-McConaughey-donate-mask
Matthew McConaughey/Instagram و Noam Galai/گتی

Matthew McConaughey و Camila تحویل 110,000 ماسک بیش از آخر هفته روز یادبود

Matthew McConaughey و همسرش کامیلا آلوز مک کانهی در حال ظهور از این بیماری همه گیر به عنوان این نوع از افراد مشهور که با استفاده از شهرت و قدرت خود را برای خوب است. و آن را صادقانه فوق العاده به تماشای. قبل از آخر هفته روز یادبود جفت تحویل 110,000 ماسک به تگزاس بیمارستان ها در مناطق روستایی است.

McConaughey shared a photo on Instagram را از خود و همسر خود را در کامیون خود را با جعبه های انباشته شده در داخل و همچنین در بالای کامیون تخت. “با تشکر از @لینکلن برای اهدای 110 هزار ماسک – من و @camilamcconaughey هدف قرار دادن جاده به اونا به بیمارستان های روستایی نیازمند در سراسر تگزاس” این بازیگر نوشت: در عنوان ،

مردم به گزارش زن و شوهر قبلا اهدا 80,000 ماسک به خط مقدم کارگران در Austin, تگزاس, New Orleans, Louisiana.

“مت و من قادر به دریافت حدود 80000 ماسک و آن را ترکیبی از فولاد ماسک و KN95 ماسک خواهد شد که توزیع بین آستین و نیواورلئان که در آن آنها ضربه بسیار سخت و همچنین” کامیلا گفت: مردم در ماه گذشته. “این برای ما مهم است که مطمئن شوید که در اینجا در Austin نه فقط بیمارستان آنها را, اما همچنین اداره پلیس و آتش نشانی و همچنین. در این لحظه ما باید برای پیدا کردن راه هایی برای کمک به هر دو طرف است چرا که همه آنها در خط مقدم در حال حاضر و ما نمی توانیم به از دست دادن هر یک از آنها.”

او و McConaughey تحویل لوازم در Austin, جایی که آنها زندگی می کنند با سه فرزند خود را فرزندان لاوی 11 و Livingston, 7, و, دختر, Vida, 10.

در آوریل زن و شوهر و خانواده خود را به میزبانی مجازی یکنوع بازی شبیه لوتو شب برای ارشد مرکز زندگی در تگزاس که در آن یک گروه از افراد مسن بودند خود جدا. تسهیلات محاصره در راوند راک زندگی ارشد, ارسال شده یک ویدیو از بازی در Facebook صفحه. البته آن را کاملا شایان ستایش و فوق العاده دلگرم کننده.

“این جامعه با ما به اشتراک گذاشته است که آنها همه این بزرگان و آنها مجاز به خارج شدن از اتاق خود و یا در تعامل با یکدیگر هستند زیرا بسیار خطر بالا” او گفت:. “ما هم حق با آنها و آنها در مورد کمک به یکدیگر قرار دهید و آن را فقط زیبا و شیرین و خنده دار و سرگرم کننده است. آنها خیلی ممنون و خیلی خوشحال آن را شکست و آنها را از خود معمول است. آنها را از آن فضا است که آنها به چیزی کاملا سرگرم کننده و متفاوت و به آنها مثبت افزایش دهد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im