ماتل راه اندازی جنگ ستارگان الهام گرفته از مجموعه باربی


barbie-star-wars
Mattel

باربی رونمایی چهار جدید جنگ ستارگانالهام گرفته از جمع آوری عروسک ها در 4 مه سال 2020

ممکن است چهارم آوریل آمده اند و رفته اند اما شما می توانید مشتاق در مورد جنگ ستارگان هر روز از سال. اگر شما می خواهید برای گرفتن بچه های خود را در جنگ ستارگان ارابه موسیقی های اولیه و بازی لگو و اسباب بازی مخمل خواب دار کودک و Yoda عروسک آن را انجام نمی دهد برای آنها شاید این مد باربی که شبیه به یاد جنگ ستارگان شخصیت های این ترفند را انجام دهد. باربی تا به همکاری با سازندگان افسانه ای فضایی اپرا برای ایجاد چهار باربی جدید با الهام از فیلم.

وجود دارد یک ری Chewbacca C-3PO و Stormtrooper عروسک و در حالی که این نیست تفاسیر معتبر از شخصیت های عروسک های بیشتر مانند, چه می شود اگر شخصیت های جنگ ستارگان کهکشان رفت و به Met Gala?

“یک کهکشانی مد زور. همه جدید Star Wars x عروسک های باربی با الهام از فیلم’ مفهوم اصلی هنر, مجموعه دوباره تصور شخصیت های نمادین از طریق یک مد بالا فیلتر” ماتل در بیانیه ای گفت.

اگر Chewbacca در واقع یک glamazon در faux خز کت ؟ همچنین برخی از آنلاین را با عشق آغاز شده با اشاره به یکی از این به عنوان یک “Chewbarbie.”

Mattel

و ری است که کمتر جدی در اینجا و بیشتر مانند اگر او ساخته شده بود حاکم یک سیاره و یا چیزی ؟

Mattel

C-3PO زیبا است آن را مانند اگر C-3PO احزاب در استودیو 54 در ’70s.

Mattel

تنها باربی در این مجموعه که کاملا bonkers است Storm Trooper. آن را مانند یک لاسی سپاهی طوفان? نیمه متفاوت را به یک باربی با الهام از یک عضو شبه نظامی برای یک رژیم فاشیستی اما آن را سرد چون ما عاشق باربی و #fashun.

Mattel

شما همچنین می تواند فقط به مردم طوفان سپاهی باربی, قدیمی, بانوی دل شکسته.

عروسک ها همه در دسترس برای قبل از سفارش در باربی سایت برای 100 دلار در هر جز Chewbacca است که 150 دلار. واقعا این نیست خیلی به بازی با عروسک های, اما جمع آوری اقلام به فروشگاه در مورد شیشه ای خود را در کنار هری پاتر sky movies مجسمه دلیل جمع آوری nerd مسائل نیست و فقط برای رشد مردان بالغ کنه. شما همچنین می توانید قبل از سفارش این عروسک در آمازون و استفاده از آن نخست حمل و نقل رایگان.

در سال گذشته راه اندازی باربی یک پرنسس Leia R2D2 و Darth Vader عروسک و شما می توانید با سفارش این مجموعه کامل برای $480. آن را بسیار نمادین گروهی از ستارگان خانمها, TBH.

Mattel

حمل و نقل برای تمام عروسک های جدید است که انتظار می رود برای شروع در ماه ژوئن. ممکن است این نیرو و این عروسک های باربی با شما.

اگر چه ما تنها توصیه میدارد ما واقعا عشق ما ممکن است کسب یک کمیسیون در خرید های ساخته شده از طریق لینک از سایت ما.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>