مت جیمز به طور رسمی برای اولین بار, سیاه, کارشناسی


matt-james-bachelor-new
کریگ Sjodin/ABC

در نهایت ما باید اول لیسانس — و ما نمی تواند شادتر در مورد که در آن است

در 18 سال و 40 فصل ABC لیسانس حق رای دادن فقط تا به حال یک سیاه منجر شود. این ژرف در سال 2020 اما در نهایت همه چیز در حال تغییر است. بعد از لیسانس فقط اعلام شد و او نیز اتفاق می افتد برای اولین بار مرد سیاه و سفید به nab نقش سرب: این مت جیمز تایلر کامرون بهترین دوست و هم اتاقی سابق.

اعلام کرد: طرفداران و ستاره از حق رای دادن گردش یک دادخواست در این هفته خواستار تنوع در نشان می دهد که نماینده چه امریکا واقعا به نظر می رسد. این طومار به دست اورد نزدیک به 100,000 امضا و حمایت شد معروف گذشته لیسانس ستاره مانند نیک Viall و Kaitlyn Bristowe. این حرکت چند سال خیلی دیر اما حداقل آن را در نهایت در همه اتفاق می افتد.

“ما می دانیم که ما باید مسئولیت را به مطمئن شوید که داستان عشق ما در حال دیدن روی صفحه در حال نماینده از دنیای ما زندگی می کنند و ما با افتخار در خدمت به مخاطبان ما” ABC گفت: در بیانیه همراه اعلام شد که در Good Morning America جمعه. “این فقط آغاز است و ما همچنان به اقدام با توجه به تنوع مسائل در این حق رای دادن. ما احساس بسیار ممتاز به مت ما به عنوان اولین بار, سیاه, لیسانس و ما نمی توانیم صبر کنید برای سوار در این سفر با او.”

مت قبلا بازیگران به عنوان یک شرکت کننده در کلر کرولی فصل اما پس از او و کلر بسیار بی دست و پا و شکاف در توییتر بیش از خود را جمع آوری کمک های مردمی در Cameo وجود دارد سوال در مورد اینکه آیا او می خواهم هنوز هم به نظر می رسد. کسانی که سوالات بیشتر تقویت زمانی که میزبان Chris Harrison اعلام کرد که کلر بازیگران از مردان خواهد بود به احتمال زیاد بازسازی به دلیل فیلمبرداری تاخیر ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس. این معلوم نیست که آیا مت هنوز هم به نظر می رسد در کلر فصل و یا مستقیما به فصل آینده از لیسانسهر زمان که آن را قادر به فیلم است.

هنوز هم طرفداران را خواستار شده است برای مت برای شکستن به واقعیت تلویزیون همیشه از توجه او را به عنوان یک به طور منظم حضور در Tyler کامرون Instagram. تایلر که رقابت در هانا براون فصل لیسانسیکی از محبوب ترین شرکت کنندگان تا کنون. مت کردم و در عین حال یکی دیگر از افزایش محبوبیت در زمانی که او صرف اولین هفته از قرنطینه در فلوریدا خانه با تایلر هانا و برخی از دوستان دیگر. این گروه ارسال شده به طور منظم فیلم های آنلاین به یک Tik Tok حساب به نام TheQuarantineCrew.

@thequarantinecrewFind بیشتر در مورد خدمه ##fyp ##foryou ##thequarantinecrew ##questionchallenge @matthewhayball در استرالیا خواننده♬ صدای اصلی – thequarantinecrew

با توجه به تمام coronavirus تاخیر ما هیچ ایده زمانی که فصل جدید از لیسانس شروع فیلمبرداری و یا هوا. اما ما خیلی هیجان زده به در نهایت سرب سیاه ما برای درخواست شده است و ما نمی توانیم صبر کنید تا ببینید مت سفر گشوده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>