مت شاخ آماده است تا به افتخار سیاه Pitmasters و به خود BBQ داستان بیش از حد

اوکلند pitmaster مت شاخ تبدیل به یک منطقه خلیج احساس. برای دریافت یک طعم و مزه خود را از تگزاس به سبک, کباب, مردم منتظر در سه ساعته خطوط در pop-ups او برگزار شد در اطراف منطقه. در حال حاضر او برنامه ریزی خود را به سینه و لینک های داغ هر روز در دسترس به عنوان او را از هدف باز کردن اولین آجر و ملات رستوران کار در روز.

اما شاخ نیز می داند که این مهم برای او را به انجام خیلی بیشتر از فقط خدمت تگزاس-سبک کباب.

“من احساس می کنم باید این مسئولیت را به انجام این سنت است که قبل از من به درخشش نور در کباب و در یک سیاه pitmaster و همچنین آن را به حرکت رو به جلو برای نسل بعدی” او گفت:.

شاخ خواهد پرداخت ادای احترام به سیاه و دودی-گوشت پیشگامان از جمله شهر کانزاس هنری پری و خانواده گیتس به عنوان او در ریف انواع کباب آمریکایی. او به فکر می کنم در مورد چیزهایی که او را آموخته در گفتگو با pitmasters مانند رادنی اسکات و هوارد کنیرز. او را به یاد داشته باشید که با وجود پری 2014 القای کباب سالن از شهرت تا حد زیادی سفید است. او می گوید: او در اینجا به افتخار فراموش شده است.

“بسیاری از pitmasters که در طلیعه کباب شده استوارت نادیده گرفته شده اند” می گوید: شاخ که شروع یک شرکت تولید فیلم به پیشرفت در رستوران خود را و همچنین بگویید که دیگر داستان در مورد کباب و مواد غذایی است. “بردگان داده شد ضایعات گوشت. را که مناقصه گوشت آنها آن را دودی. آنها حفر سوراخ در جمعیت و گوشت پخته شده بیش از زغال سنگ است. از یک میراث نظر ما فرهنگ کباب.”

شاخ کباب در غرب اوکلند در سایت از چه قبلا تانیا هلند را شکر قهوه ای آشپزخانه در خدمت دودی oxtails و گوشت خوک لغو احکام صادره ی “را تحت تاثیر قرار در جنوب.” وجود خواهد داشت گوشت خوک کشیده و گودال-دودی مرغ همراه با چرخش چرخ گوشت فروش ویژه. شنبه ها خواهد بود blowouts با کل خوک و گوشت گاو دنده.

طرف را شامل سالاد سیب زمینی, مک, و, پنیر, لوبیا چشم بلبلی برگ کلم برگ و شاخ نسخه از یک غذای مرکب از گوشت وارد سیب زمینی مادر بزرگ خود را مورد استفاده برای ایجاد. دسر منوی ایجاد شده توسط شاخ و همسر, نینا خواهد چرخش بین جمعیت pleasers مانند پودینگ موز و شکلات, کیک, با, Kahlua.

horn barbecue platter

یک آرزو شاخ کباب کردن صفحه گرامافون. عکس: حسن نیت ارائه میدهد شاخ کباب

در اواخر ماه ژوئن شاخ رفت و به آستین برای ملاقات با همکاران و همچنین به خوردن مقدار زیادی از گوشت دودی که او از نظر ذهنی آمادگی خود را برای رستوران خود را باز کردن. او شگفت زده در این کباب پز از والنتینا و تری سیاه و Stiles سوئیچ و LeRoy & Lewis و Micklethwait. اما او همچنین خوردن تمام ماهی در Comedor, tacos در Torchy و صبحانه tacos در وراکروس. او پخته شده در Suerte, جایی که او با همکاری در دودی دم گاو tacos با آشپز Fermín نونز.

شاخ ندارد فقط کباب در ذهن خود. او شروع به خود را در گروه شاخ مهمان نوازی است و بسیاری از “مفاهیم” در آثار. ما در حال حاضر در یک لحظه در زمان (با توجه به عدم اطمینان از صنعت رستوران امکان راه اندازی در مواد غذایی و سالن و افزایش راه های جدید برای انجام takeout و تحویل) که در آن کلمه “مفهوم” در واقع می تواند حس بیشتر از کلمه “رستوران” است. شاخ برنامه ای برای باز کردن چیزی گاه به گاه به نام Kowbird که در خدمت مرغ سرخ شده, این سقوط. سپس او را به انجام کاری در اطراف محور صبحانه tacos. این همه در بالای ادویه rub او به فروش می رساند و وسایل آشپزی شرکت او با همکاری.

این فرایند اجازه و عوارض با ساختمان مناسب دودخانه تاخیر شاخ باز که او امیدوار بود اتفاقی خواهد افتاد سال گذشته است. این hairy اولین بار و رستوران را می توان خرد کردن حتی بدون Covid-19 خاموش شدن ناگهانی و پس از افسران پلیس به قتل Breonna تیلور جورج فلوید و دیگران که منجر به تظاهرات و صدمه به اموال در بسیاری از شهرستانها از جمله اوکلند.

شاخ اذعان می کند او نبود تمایل به می گویند خیلی در مورد وضعیت کشور در جریان تظاهرات. او یک مرد سیاه پوست که pinballed بین احساس غمگین و عصبانی و بی حس برای بسیاری از زندگی خود را.

“این چیزی است که به طور مداوم خود را در قلب او گفت:” اما او مطمئن بود که در ابتدا آنچه که او باید حتی بیان در این لحظه.

بسیاری از مردم از جمله بسیاری از او تا به حال شنیده ام از در یک بررسی در در او. شاخ کباب کردن ساختمان تا به حال نشده است ولی البته او نگران بود در مورد چیزهایی که او نمی تواند کنترل کند. او شروع به نوشتن افکار خود را. و در اواخر شب در ژوئن 1, او texted برخی از آنها را به من.

متن آغاز شد: “داستان از حلق آویز بدن نوسانی از درختان تصاویری از عبور سوزش در متری از خانواده و باطوم از نفرت پر از افسران پلیس هستند برای همیشه حک شده در ذهن من است.”

پس از چند افکار بیشتر متن به پایان رسید: “مردم ما ممکن است وحشت اما ما کرامت است. ما به دنبال عدالت است. ما به دنبال حقوق. من ایجاد کسب و کار برای کمک به ایجاد یک دنیای بهتر برای کودکان و حتی برای کسانی که مردان جوان سوزاندن این مغازه ها و فروشگاه های پایین.”

شاخ که پدر و پدر بزرگ در ساخت و ساز فکر کردم او ممکن است یک حرفه ای ساختمان همه چیز پس از او به پایان رسید بازی فوتبال کالج است. کباب ارائه شده او را با یک مسیر جدید است. او امیدوار است او مهمان نوازی شرکت را به فرزندان خود یک شانس برای پیوستن به او را در این سفر است. متی جونیور که خانواده تماس Matty است 4. Leilani است 3. اما شاخ در حال حاضر در حال فکر کردن است که حداقل یکی از آنها خواهد شد که در آینده در کباب و که هر دو به پایان خواهد رسید تا در مهمان نوازی.

horn initiative serving bbq

شاخ ابتکار کار در جامعه است. عکس: حسن نیت ارائه میدهد شاخ کباب

شاخ می خواهد فرزندان خود را به می دانم که پخت و پز می تواند تفاوت را. پس از Covid-19 ضربه او شروع به شاخ ابتکار است که تغذیه بیمارستان اولین پاسخ دهندگان و همچنین اعضای اوکلند جامعه که در حال مبارزه برای تغذیه خود چرا که پول تنگ است. شاخ می داند که بسیاری او را کنترل نمی, اما هیچ چیز می تواند توقف او را از سیگار کشیدن گوشت و گفتن داستان خود را.

در نهایت به همین دلیل او رفت و به آستین. او قرار بود به طبخ با آتلانتا آشپز برایان کتل فالز در کباب عکاس رابرت یعقوب لرما حیاط خلوت, اما این مراسم لغو شد به دلیل Covid-19 محدودیت. با اینحال شاخ می دانستم که رفتن به Austin هنوز هم تقویت روح خود را.

“این سفر تقریبا فقط به ذهن ما و فقط برخی از آرامش او گفت:” در حالی که او در گرفتن صبحانه tacos در وراکروس. “من می دانم که زمان را کمی به چالش کشیدن اما ما شده ایم ساخت آن کار می کنند. به عنوان به زودی به عنوان ما آن را کامل رفتن به رستوران حالت چون ما درست در خط پایان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>