عظیم چهار زنگ فوران آتش در اسکله 45 در سان فرانسیسکو یاد بندرگاه ماهیگیر

سان فرانسیسکو آتش نشانان 798/توییتر KPIX CBS 5 آتش تهدید تاریخی بسیاری از مناطق گردشگری در اسکله 45 یاد اسک

توسط ETELARESANKHABAR در 3 خرداد 1399
san-francisco-pier-45-fire
سان فرانسیسکو آتش نشانان 798/توییتر KPIX CBS 5

آتش تهدید تاریخی بسیاری از مناطق گردشگری در اسکله 45

یاد اسکله 45 در بندرگاه ماهیگیر در سان فرانسیسکو پشت سر هم به شعله های آتش در ساعات اولیه صبح روز شنبه. بیش از 125 سان فرانسیسکو آتش نشانان نامیده می شدند به نبرد چهار زنگ انبار آتش برای جلوگیری از گسترش آن به مناطق اطراف آن.

یک چهارم از اسکله در بندرگاه ماهیگیر "از دست داده است و به شعله های آتش" با توجه به سان فرانسیسکو آتش نشانی. اسکله 45 یک کار اسکله ماهیگیری نمایشگاه جنگ جهانی دوم عروق و عتیقه, گذرگاه طاقدار, موزه, در میان دیگر جاذبه های تاریخی و تساوی صدها نفر از هزاران بازدید کننده در سال است.

سان فرانسیسکو آتش نشانی بوده و به tweeting به روز رسانی زنده از این وضعیت است. آنها گزارش کردند که بر اثر آتش سوزی در بخشی از ساختمان سقوط در بخش جنوبی از اسکله به دو ساختمان در اسکله و در معرض خطر گسترش به یک سوم است. همه تخلیه و هیچ صدمات گزارش شده.

آتش نشانان با موفقیت به نگه داشتن آتش از تاریخی اس اس ارمیا اوبراین کشتی آزادی یکی از دو نفر باقی مانده به طور کامل عملکرد آزادی کشتی ها راه اندازی شد در طول جنگ جهانی دوم است. وضعیت "به سرعت در حال تکامل" از یک زنگ هشدار آتش به چهار آلارم سرهنگ جاناتان باکستر گفت KGO در مصاحبه.

شعله های آتش دیده می شود می تواند در ساعات اولیه صبح و چند 911 تماس در آمد و در حدود 4:15 صبح روز شنبه. آتش نشانان در پاسخ به یک ساختمان استفاده نمی شود برای گردشگری در عقب پایان از اسکله 45 به طور مستقیم در پشت ماهیگیر غار و Alioto رستوران.

سان فرانسیسکو آتش نشانی سرهنگ جاناتان باکستر گفت KCBS رادیو که بخشی از یک دیوار در یک انبار سیمان ساختار فرو ریخت اما خوشبختانه هیچ کس صدمه دیده بود. آتش نشانان قادر به "تغییر موقعیت خود چاه و ادامه مبارزه با آتش است."

خاویر رویز که درایو برای Ohana غذاهای دریایی در بندرگاه ماهیگیر برای حمل و نقل ماهی تازه. "ریخته بود که وارد خانه های برخی از تجهیزات برای غذاهای دریایی عملیات پردازش در سمت راست وجود دارد در اسکله 45" رویز گفت. "پس از آن تا به حال برخی از وسایل نقلیه برای توزیع برخی بزرگتر و برخی کوچکتر است."

بسیاری از رستوران ها و مناطق تاریخی نمی شد آسیب دیده لطف به کار سریع از آتش. شده است وجود دارد هیچ گزارش علت آتش سوزی تا کنون.

در نزدیکی اسکله 39 است خانه را به بسیاری از جشن ها در طول سال مانند ناوگان هفته چهارم ژوئیه نمایش آتش بازی, تعطیلات, جشن و نوازندگان خیابانی. اسکله یکی از این شهر شلوغ ترین مناطق توریستی پر از مغازه های سوغات خرید مناطق دکه فروش تازه و غذاهای دریایی و صدف آبگوشت با نمایش برخی از سان فرانسیسکو ترین مکان های نمادین. نیز وجود دارد یک مستعمره از شیر دریایی به تماشا و Ghirardelli مربع نزدیک به شکلات خود را حل کنند.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de