Maskless معترضان, سقوط, شهرستان, جلسه کمیسیون در مورد ماسک در مدارس


Maskless-Crowd-school-meeting
Utah County Government/ Youtube

یوتا کانتی کمیسیون تا به حال به لغو یک جلسه در مورد ماسک پس از یک جمعیت از maskless مردم آمد در اعتراض به ایمنی قیمومیت برای مدارس

چهار شنبه, جولای 16, یوتا, شهرستان کمیسیون سعی کردم به انجام یک جلسه به بحث در مورد ایالت, ماسک, سیاست برای مدارس, اما این نشست به سرعت رفت و بلا استفاده. یک تصویری به دست آمده توسط واشنگتن پست نشان می دهد کمیسیون صندلی تنر Ainge در تلاش برای گفت و گو با گروه زیادی از مردم خشمگین بسیاری از آنها حاضر به پوشیدن ماسک داخل اتاق شلوغ.

“این است که برعکس آنچه که ما نیاز به انجام است. ما قرار است به جسمی فاصله پوشیدن ماسک” Ainge گفت: به میکروفون. او به سرعت در ملاقات با “بو”و فریاد از جمعیت است. حتی اگر برخی از یوتا جمهوری خواه سیاستمداران مورمون رهبری و شرکت های بزرگ مانند وال مارت آمده اند در اطراف برای پوشیدن ماسک به عنوان یک علمی از راه های اثبات شده برای کمک به متوقف کردن گسترش COVID-19, این گروه در, Provo, Utah, همچنان به نشان می دهد که بسیاری هنوز هم احساس می کنم مثل ماسک پروتکل نوعی از نقض آزادی است. واشنگتن پست گزارش می دهد که کسی در اتاق برگزار شد تا نشانه آن است که گفت: “اجازه دهید بچه ها بود بچه ها بدون ماسک.”

“همه از ما, پزشکی, کارشناسان, ما, وزارت بهداشت — هر کس ما را تشویق به [پوشیدن ماسک]. این اتاق نه مطابق با این دستورالعمل های بهداشتی ایجاد نگرانی سلامت برای این دیدار, بنابراین من قصد دارم به تعلیق قوانین, و من قصد دارم به حرکت به ادامه کل این جلسه به یکی دیگر از تاریخ” Ainge به جمعیت گفت.

“دستور برای کودکان به پوشیدن ماسک مزخرف است. ما حق را خود ما انتخاب” سینتیا هاردینگ یک زن ساکن در پرووو گفت: سالت لیک تریبون.

یوتا, شهرستان کمیسر لایحه لی خود حمایت برای حق برای یوتا کانتی شهروندان را به انتخاب کنید که آیا یا نه آنها با پوشیدن ماسک زمانی که او سازماندهی یک ضد ماسک رالی در, Provo, Utah. فقط این هفته در واشنگتن پستاو معرفی یک پیشنهاد است که می پرسد مقامات بهداشتی دولت برای “مهربان معافیت” از ماسک قیمومیت. “ما باید به یک مقدار زیادی بیشتر مکالمه در این. [به سفارش] واقعا مناسب عملکرد مدارس…ما باید به توانایی بود و مهربان با دیگران” گفت: واشنگتن پست عدم توضیح دهد که چرا ماسک مناسب نیست این قابلیت برای مدارس و یا چرا مردم را به پوشیدن ماسک نیست و مهربان است.

این اولین بار نیست که ما دیده ایم پوش بک به ماسک. به عنوان COVID-19 موارد همچنان به سرعت در حال گسترش در سراسر کشور بسیاری از آمریکایی ها باید belligerently زمین خود ایستاده امتناع از پوشیدن چهره پوشانده اند. یکشنبه, ایالات متحده است به طور متوسط 700 تن در روز با توجه به CNBC. علاوه بر این 19 متحده شاهد موارد جدید آمار ثبت شده روزانه که شامل تگزاس فلوریدا و گرجستان است. “به من اجازه دهید بلانت; بیش از حد بسیاری از کشورها به رهبری در جهت اشتباه” که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus اعلام کرد در یک کنفرانس خبری. در ایالت یوتا به تنهایی 413 بیشتر موارد و هفت مرگ و میر بیشتر تایید شد در روز چهارشنبه. با توجه به KSLکه 1.4 درصد افزایش در موارد مثبت از شنبه.

“هنگامی که مردم احساس که فرد دیگری در تلاش است تا کنترل خود را از تصمیم برخی از مردم در حال رفتن برای عمل کردن در برابر آن کنترل در حالی که دیگران در حال رفتن به رفتن همراه با آن” دکتر Vaile رایت مدیر ارشد مراقبت های بهداشتی و نوآوری در انجمن روانشناسی آمریکا توضیح داد: به ایالات متحده آمریکا امروز. دکتر رایت نیز اضافه شده است که برخی از آنها احساس “خسته” و “ترس” است که ممکن است توضیح دهد که برخی از رفتار های نامعقول ما شاهد آن هستیم. در حالی که ممکن است آن را توضیح دهید, آن را نشانی از آن را توجیه.

دکتر رایت گفت: ایالات متحده آمریکا امروز است که مردم باید برای جلوگیری از دیدن ماسک حکم به عنوان نوعی از آزادی که دور گرفته شده است. او گفت: مردم باید با پوشیدن ماسک یک “فداکارانه عمل برای کمک به دیگران.” دکتر رایت گفت: “نقش ما به عنوان شهروندان را بر عهده دارد. ما آزادی همراه با مسئولیت است و این یکی از کسانی که مسئولیت برای محافظت از مردم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>