مازراتی فقط خود را رونمایی کرد اولین بار, هیجانی, ماشین 330 اسب بخار Ghibli ترکیبی

پس از یک صد سال مازراتی است که تعویض دنده ها. طبقه ایتالیایی مارکی خود را رونمایی کرد اولین ماشین برقی در روز پنج شنبه و پا زدن خود را آغاز سبز در دستور کار است.

مازراتی Ghibli ترکیبی است که وز وز جدید ریف کلاسیک ورزشی سدان که برای اولین بار معرفی شد به عنوان مفهوم در شانگهای نشان می دهد موتور در سال 2013. در حال حاضر یک واقعیت نسل بعدی مدل شده است به یک درمان جزئی کشیدن و مجهز به ترکیبی انتقال قدرت.

راه اندازی می بیند یک توربوشارژ 2.0 لیتری چهار سیلندر با یک جفت 48-ولت دینام و یک باتری کوچک است که نصب شده در پشت. ترکیب این تولید 330 اسب بخار و 332 فوت پوند گشتاور خواهد شد که راه اندازی Ghibli ترکیبی از 0 تا 62 مایل در ساعت در 5.7 ثانیه و آن را اجازه می دهد برای رسیدن به یک سرعت بالا از 158 مایل در ساعت.

Maserati Ghibli Hybrid

آلدو Ferrero

در حالی که آن بنزین-فقط سلف تا به حال 345 اسب به لطف twin-turbo 3.0 لیتری V6 Ghibli 2.0 وعده به سوخت بیشتر و بهتر به زمین است. در واقع آن را منتشر می کنند 25 درصد کمتر CO2 نسبت به همتای خود و همچنین 176 پوند سبک تر است. هنوز خودروساز تضمین کرده است که این خودرو را که مشهور مازراتی سر و صدا.

به نظر می رسد عاقلانه نیست شدید خروج از OG Ghibli, اما آن را احساس می کند لایو. پایان عقب امکانات نونما بومرنگ شکل چراغهای عقب با الهام از 3200 GT و Alfieri مفهوم در حالی که در مقابل دریافت یک به روز رسانی جلوپنجره و چراغهای جلو.

مازراتی انتخاب رنگ آبی برای نشان دادن خود با محیط زیست برقی اتومبیل در حال حرکت رو به جلو و رنگ را می توان در لهجه خارجی از جمله کانالهای هوا ترمز كلبرس و آرم بر روی ستون عقب. رنگ نیز استفاده می شود در داخل کشور که در آن آبی درزهای کنار با چرم سیاه و سفید تر و تمیز.

Maserati Ghibli Hybrid

آلدو Ferrero

سیستم سرگرمی نیز درمان شده به مدرن وصله پینه کردن. صفحه رشد در اندازه 10.1 اینچ و در حال حاضر اجرا می شود در آخرین آندروید, خودرو, سیستم عامل. مدرسه قدیمی آنالوگ سنج جایگزین شده اند به طور کامل دیجیتال جایگزین.

این Ghibli ترکیبی ممکن است boldest EV طراحی در بازار, اما آن را یک نقطه عطف بزرگ برای Maserati را—که حاکی از مارکی آینده. سال آینده این خودروساز در حال برنامه ریزی برای ارائه دو EVs این GranTurismo و GranCabrio. این MC20 ماشین ورزشی نیز برنامه ریزی شده برای اولین بار بعد از این سال و به احتمال زیاد شامل هیبرید و برقی انواع.

متاسفانه ما نمی خواهد ببینید, Maserati Ghibli هیبرید در ایالات متحده, اما تولید است که با توجه به شروع در نیمه دوم این سال و آن را به بازارهای دیگر تا پایان سال است. و چه کسی می داند—اگر مدل wildly موفق در اروپا و شاید آمریکا را دریافت خواهد کرد خود را edition یک روز.

چک کردن عکس های بیشتر از مازراتی Ghibli ترکیبی زیر:

Maserati Ghibli Hybrid

آلدو Ferrero

Maserati Ghibli Hybrid

آلدو Ferrero

Maserati Ghibli Hybrid

آلدو Ferrero

Maserati Ghibli Hybrid

آلدو Ferrero

Maserati Ghibli Hybrid

آلدو Ferrero

Maserati Ghibli Hybrid

آلدو Ferrero

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>