ازدواج به شما نشان می دهد که شما واقعا


Marriage-Shows-You-Who-You-Really-Are
AllGo/Unsplash

وجود دارد هیچ چیز مانند ازدواج را به نشان می دهد شما خودتان را.

مانند تمایل خود را به حفظ اسرار کمی. هیچ چیز اما برای مثال هنگامی که شما می گویند شما در حال اجرا به Walgreens اما باید هر قصد و به ظاهر به هدف بیش از حد.

و همچنین شاید برخی نه چندان کمی از چیزهایی مانند که شما احساس می ترسم از اینکه صدمه دیده است. تنها چیزی ترسناکتر از ترس شما به ارث برده است و اعتراف به آنها را به جای شما فقط عمل دفاعی و نگه داشتن همه است که خصوصی چیزهای ترسناک در داخل دیوار شما قرار داده تا برای حفاظت از.

دیوار ساختمان اتفاق می افتد به طوری ناخودآگاه است که ما حتی نمی دانند که ما در حال انجام آن است. آن را احساس می کند مانند چیزی که عادی به انجام — حقیقت فشار پایین برای پروژه یک تصویر خاص است. آن چیزی است که ما فکر می کنم ما نیاز به انجام به آنچه ما می خواهیم.

اما در ازدواج, کسانی که دیوار ما حتی نمی متوجه ما ساخته شده است, دریافت ضربه به. آنها در راه و در نهایت ما مجبور به انتخاب: آیا ما می خواهیم صمیمیت و یا امنیت ؟ آیا ما می خواهیم به عشق آزادانه و یا ادامه نگرانی در مورد عشق ما را دریافت کنم ؟

اوایل به خاطر ازدواج من, من می دانستم که من می خواهم به در تماس گرفتن با خودم. پس از همه, چگونه می توانم صادقانه با شخص دیگری که من حتی صادقانه با خودم ؟ چگونه می توانم صادقانه با هر کسی که من ارزش اجتناب از مکالمات بیشتر ؟

من در جایی در مورد رادیکال صداقت و بدون آن شما هرگز احساس صمیمیت واقعی. صداقت رادیکال است که به سادگی شفافیت. آن لحظه-به-لحظه باز بودن. آن را حتی می تواند صدا مانند “من نمی دانم که چگونه من احساس می کنم در حال حاضر” و یا “من می ترسم” یا “این چیزی است که برای من مهم است.”

ازدواج را به من نشان داد خودم. آن من نیاز به تبدیل شدن به آگاه تر از خودم, بنابراین من می تواند پس از آن تمرین های خودم. هر چند که دلهره آور بود آن نیز هیجان انگیز است.

هنگامی که شما در حال کاملا صادقانه همه چیز را همیشه برای رفتن هموار اما ازدواج به من آموخته است که طوفان عبور کند.

من استفاده می شود برای جلوگیری از درگیری. آن را ساخته شده من می خواهم به اجرا. در اوایل روز من خواهد بود. من می خواهم هاپ راست به ماشین و ترک. من فقط نمی تواند آن را. اما در حال حاضر زمانی که انرژی دریافت زمان و مکالمات ناراحت کننده من خودم آن را به تصویب و اجازه دهید آن را آشکار بیشتر با صبر و شکیبایی است. (و من تنها با شدت بهم زدن درب گاهی اوقات…)

اما حتی زمانی که تنش داغ وجود دارد باز بودن می آید که با برقراری ارتباط اصیل و حتی زمانی که آن را سخت و صداقت است که همیشه یک دعوت نامه در داخل. این یک پیشنهاد برای صمیمیت و هنگامی که ما در حال صحبت کردن در مورد روابط وجود دارد هیچ هدیه ای بیشتر.

شما در حال هدیه ای به شما بدهد نه تنها به دیگری اما به خودتان. هنگامی که شما شروع به برقراری ارتباط آنچه درست است در شما این قطعات استفاده می شود که برای دریافت هل دور در حال حاضر احساس شنیده و شناخته شده است. شما پیدا کنید که نه تنها رابطه خود را تغییر داد اما تا شما را داشته باشند.

شما متوجه برای اولین بار شما واقعا احساس می کنید دوست داشت و آن را نه به این دلیل که شما نمی همیشه قبل از دیده شده است اما از آنجا که شما نمی خواهد اجازه دهید به خودتان دیده می شود.

شما متوجه است که این دیوار که پایین آمده نه تنها اجازه دهید شریک زندگی خود را, اما همچنین اجازه دهید قلب خود را باز کنید. فقط در حال حاضر شما حتی در دسترس برای عشق.

یک ازدواج خوب را به شما آموزش درس های مهم. نه درس برای ارتباط تنها برای آزادی خود قلب و تکامل روح خود را.

آنچه که یک ازدواج خوب نیاز به شما تبدیل خواهد شد به شما به طور کامل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im