Mariah Carey اولین خاطرات در حال آمدن است در ماه سپتامبر


mariah-carey-book
اندی کوهن کتاب و قطر Dipasupil/گتی

Mariah Carey اولین خاطرات “معنای Mariah Carey” است تنظیم می شود منتشر شده در سپتامبر 29

Mariah Carey گله از “بره” شادی. این سقوط بازیگر خواهد بود با انتشار اولین خاطرات با شرح داستان زندگی خود را در تمامیت آن و در نهایت به ما یک نگاه اجمالی به چند دهه در محل موردتوجه وتماشای عموم از جمله او بسیار شایع روابط تجربیات مادری مبارزات شخصی و حرفه ای و به سادگی آنچه در آن می خواهم به یکی از معروف ترین زن نیروها در صنعت. پاداش اضافه شده? ملکه کریسمس را حتی روایت زندگی خود را در یک نسخه قابل شنیدن.

در جولای 9, کری اعلام کرد که معنای Mariah Carey, cowritten توسط Michaela آنجلا دیویس در دسترس خواهد بود در تاریخ 29 سپتامبر در هر دو شکل چاپی و سمعی طریق اندی کوهن کتاب. انتشار همزمان با سالگرد 30 از اولین آلبوم خود.

“آن زمان من یک عمر به شجاعت و وضوح به نوشتن خاطرات. من می خواهم برای گفتن داستان از لحظات — یو پی اس و فراز زندگی از پیروزی و صدمات این افتضاحات و رویاهای است که کمک به شخص من هستم امروز” کری توضیح داده شده در پست های رسانه های اجتماعی.

او در ادامه به توضیح است که این کتاب خواهد بود یک شیرجه عمیق به زندگی او از نظر او در نهایت تنظیم ضبط — و تمام کسانی که شایعات — مستقیم.

“اگر وجود داشته اند که داستان های بی شماری در مورد من در طول زندگی حرفه ای من و خیلی های عمومی زندگی شخصی غیر ممکن است برای برقراری ارتباط پیچیدگی و عمق تجربه من در هر مقاله مجله و یا یک ده دقیقه مصاحبه تلویزیونی. و حتی پس از آن من عبارت بودند از فیلتر از طریق شخص دیگری لنز تا حد زیادی رضایت شخص دیگری انتساب به تعریف من,” او ادامه داد.

“این کتاب تشکیل شده است از خاطرات من, من ناگوار مبارزات من بقا و آهنگ ها. فیلتر نشده. نوشتن این خاطرات فوق العاده سخت فروتنی و شفا. من صادقانه امیدواریم که شما در حال نقل مکان به یک درک جدید نه تنها در مورد من بلکه در مورد انعطاف پذیری روح انسان.”

“کری داستان یک غیر محتمل و الهام بخش سفر بقا و انعطاف پذیری به عنوان او در تلاش از طریق مسائل پیچیده نژاد, هویت, کلاس, کودکی و خانواده تروما در طول صعود به سوپر استار شدن موسیقی” یک بیانیه اعلام انتشار کتاب تاریخ می خواند. “با عقب کشیدن پرده برداشت اغلب به ما گفته شده از طریق فیلتر لنز رسانه ها کری شجاعانه و به زیبایی پیاده روی را از طریق جنگ او با جنسيت و قدرت پویایی عاطفی, سوء استفاده, مکان عمومی embarrassments شخصی شکست و پیروزی فوق العاده. در کلمات خود او را و ترانه, شعر, کری نشان می دهد ناگفته لحظات صمیمی و تجارب همراه با حکایات مقدس لحظه با چهره نمادین به سادگی صادقانه منحصر به فرد و زنده پرتره از زندگی فوق العاده ای.”

اگر شما در حال مرگ هستند به یکی از اولین کسانی که برای دریافت یک کپی از کری کتاب شما می توانید preorder آن را در حال حاضر در آمازون است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>