مندی مور در پاسخ به سابق Ryan Adams’ عمومی عذرخواهی پس از سوء ادعا


mandy-moore-ryan-adams
مایکل Kovac/Taylor هیل/گتی

مندی مور صحبت می کند بر شوهر سابق Ryan Adams’ عمومی عذرخواهی به اتهام سوء استفاده

بازیگر و خواننده مندی مور شکست سکوت او پس از شوهر سابق Ryan Adams صادر عمومی عذرخواهی مورد آزار روحی و روانی در طول رابطه خود رابا زنان دیگر در گذشته است.

به این است که ما ستاره در حال مصاحبه در نمایش امروز توسط هدی قطب نما در مورد آلبوم “نقره فرود” هنگامی که از او خواسته شده بود در مورد آدامز’ مقاله که منتشر شد در ایمیل های روزانه بیش از آخر هفته. در آن Adams گفت که او متاسفم برای او گذشته اقدامات نوشتن در بخش “وجود دارد هیچ کلمه ای برای بیان چه بد من احساس می کنم در مورد راه من بدرفتاری افراد در طول زندگی من و حرفه ای است.”

مور و شش زن دیگر متهم آدامز از آزار و اذیت و سوء استفاده احساسی. جفت ازدواج کرده بودند از سال 2009 تا سال 2016. در فوریه 2019 نیویورک تایمز گزارش زنان متهم Adams بودن و دستکاری کنترل و وسواسی. در آن زمان Adams رد این ادعا است.

“همه می توانم بگویم این است که من متاسفم” خواننده ادامه داد. “آن را که ساده است. این دوره از انزوا و انعکاس به من فهماند که من نیاز به ایجاد تغییرات قابل توجهی در زندگی من است. من و بعد فورا رفت واز گذشته نقطه که در آن من خواهد بود عذرخواهی فقط به خاطر اینکه اجازه قلاب و من می دانم و کامل است که هر گونه عذرخواهی از من احتمالا نمی تواند مورد قبول کسانی که به من صدمه دیده است. من که و من هم درک می کنم که بدون قصد بازگشت وجود دارد.”

مور گفت: قطب نما است که “این چالش برانگیز است چرا که در بسیاری از راه های احساس می کنم مثل من گفت: من می خواهم در مورد او می گویند و این وضعیت اما من برای پیدا کردن آن کنجکاو است که کسی را یک عذرخواهی و نه انجام آن را به بخش خصوصی. صحبت من برای خودم” او ادامه داد: “اما من شنیده ام و نه از او و نه من به دنبال عذرخواهی لزوما من فقط پیدا کردن آن کنجکاو است که کسی که مرتب کردن بر اساس از انجام مصاحبه در مورد آن را بدون در واقع ساخت جبران خصوصی.”

“درک عواقب ناشی از اعمال من در زمان یک نگاه به داخل و به دنبال پیدا کردن حقیقت در پشت آنها” آدامز توضیح داد. “من قول می دهم به خودم که بدون توجه به آنچه در آن زمان, من می خواهم به ریشه این مسائل و در نهایت شروع به رفع خودم را بنابراین من می تواند بهتر از یک شریک بهتر و بهتر انسان کلی است.” او همچنین گفت: ممکن است “به نظر می رسد مانند همان خالی مزخرف” برای بسیاری از مردم, اما “در این زمان آن متفاوت است.”

در شکایت مور گفت آدامز “روانی سوء استفاده” و خوار او به عنوان یک هنرمند. “او همیشه به من بگو, ‘شما یک نوازنده واقعی چون شما اصلا بازی ساز,'” مور به یاد می آورد. “خود را کنترل رفتار اساسا آیا بلوک توانایی برای ایجاد ارتباطات جدید در این صنعت در طول یک بسیار محوری و به طور بالقوه سودآور وقت — تمام اواسط تا اواخر 20s”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>