ملاله یوسفزی رسما فارغ التحصیل از دانشگاه آکسفورد


Malala Yousafzai
کریستف PETIT TESSON/خبرگزاری گتی ایماژ

ملاله یوسفزی ارسال شده دو زرق و برق دار عکسهای روز

او آن را انجام داده. ملاله یوسفزی فارغ التحصیل از دانشگاه آکسفورد در رشته فلسفه سیاست و اقتصاد تنها هشت سال پس از اینکه گلوله به سر توسط طالبان.

یوسفزی نگاه شاد در عکس های ارسال شده به رسانه های اجتماعی بیش از حد. “سخت به ابراز شادی و قدردانی در حال حاضر” یوسفزی توییتی جمعه. “من نمی دانم چه پیش رو است. در حال حاضر از آن خواهد شد Netflix خواندن و خواب است.” من فکر می کنم او سزاوار حداقل یک کمی از زمان قبل از صرفه جویی در جهان است.

در یک عکس آن را به نظر می رسد به عنوان اینکه او در جشن فارغ التحصیلی خود را با دوستان و خانواده; و در دیگر او را سفت سر به پا در برف به عنوان بخشی از یک سنت دانشگاه خواستار “حذف شدهها” که در آن دانش آموزان تحت پوشش با مواد غذایی و شیرینی و پس از اتمام امتحانات خود را.

پاکستان متولد فعال در حال حاضر 22, مشترک, عکس, در هفته منتهی به فارغ التحصیلی خود را. “نگه داشتن سنت های زنده در خانه او نوشته شده در Instagram. اولین آزمون را انجام داده و هفت برای رفتن!”

“من عاشق مدرسه” یوسفزی نوشت در وب سایت خود را. “اما همه چیز را تغییر زمانی که طالبان در زمان کنترل شهر ما در دره سوات. افراط گرایان ممنوع بسیاری از چیزهایی مانند داشتن یک تلویزیون و پخش موسیقی — و اجرا سخت مجازات برای کسانی که به مبارزه طلبیده سفارشات خود را. و به آنها گفت: دختران دیگر نمی تواند به مدرسه برود.”

آن بود که پس از علنا معترض که یک فرد مسلح سوار لرزه اتوبوس مدرسه و به ضرب گلوله در سر. به افتخار این کار او را انجام داده بیشتر به دختر آموزش و پرورش و مبارزه علیه سرکوب زنان یوسفزی دریافت جایزه صلح نوبل در ماه دسامبر 2014 و جوانترین-همیشه برنده جایزه نوبل.

یوسفزی نیز تاسیس صندوق ملاله که با این نسخهها کار برای کمک به بیش از 130,000,000 دختران در سراسر جهان که در حال حاضر در مدرسه است. “از طریق آموزش و پرورش ما قهرمان شبکه ما سرمایه گذاری در محلی مربیان و طرفداران — افرادی که بهترین درک دختران در جوامع خود را در مناطق که در آن بسیاری از دختران در حال از دست رفته در دبیرستان,” او نوشت. یوسفزی نیز کار می کند به گونه ای خستگی ناپذیر برای نگه داشتن دولت و رهبران پاسخگو و تقویت girls’ صدای از طریق این صندوق عضویت در خبرنامه.

زمانی که یوسفزی را مطالعه و یا کار با سازمان های او شناخته شده است به اویختن با برخی بسیار قابل توجه دوستان از جمله گرتا Thunberg که او به صرف زمان با این سال در آکسفورد.

او ممکن است نمی دانم چه آینده, اما آن را بسیار روشن برای بقیه از ما است که هر چه یوسفزی می کند او را الهام بخش میلیون ها نفر از مردم در سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>