Magico جدیدترین بلندگو 6 فوت قد بلند شوم, به عنوان جهنم و $750,000

فقط چقدر است حق بیمه صدا با ارزش است ؟ این چیزی است که دوست داران واقعی موسیقی و منتقدان شده است این استدلال به عنوان بالا پایان سیستم های صوتی در بازار شده است. این هم یک بحث حتما پرسیده توسط Magico جدیدترین مجموعه از بلندگوها.

کالیفرنیا بر اساس صوتی متخصصان در حال آماده سازی برای راه اندازی یک, شوم, مجموعه جدید از طبقه ایستاده دیکتاتورها است که اجرا خواهد شد شما عظیم $750,000. اما نه تنها فک انداختن شماره همراه با بلندگو به عنوان هر فرد واحد و یا برج راهنمایی مقیاس در یک متناوب از 1000 پوند است.

لقب M9 جدید جفت عمل خواهد کرد به عنوان گل سرسبد این شرکت مستقر در کالیفرنیا را در سری M از اسپیکرهای ایستاده روی زمین. فقط به عنوان تهدید آمیز به عنوان مجموعه ای قیمت طراحی شده است. در علاوه بر این به وزن بیش از یک هارلی دیویدسون, تور, موتور سیکلت, هر سخنران غرفه در بیش از 6.5-پا-قد بلند. است که به هر واحد از نگاه یک مینی ستون هرمی شکل سنگی را مستقیما از یک sci-fi تلنگر.

البته یک طراحی قابل توجه است به اندازه کافی برای توجیه $750,000 قیمت…. اما نگران نباشید این برند همچنین وعده داده است که سخنرانان آن ارائه یک “الهامی” تجربه های صوتی. این است که به دلیل در بخشی به جهان اول محوطه بلندگو به استفاده از خارجی و داخلی لایه های فیبر کربن با توجه به آزادی مطبوعات. گران قیمت مواد کمک می کند تا به حداقل رساندن لرزش و تولید صدای بکر. دیگر ویژگی های برش لبه عبارتند از: 1.1 اینچ الماس-پوشش بریلیم تویتر, 6 اینچ نانو-تک مخروط با آلومینیوم لانه زنبوری هسته میانی راننده دو 11-inch, mid-ووفر و دو 15 اینچ بلندگوهای جمع به تفکیک هر برج.

One of Magico's M6 speakers in front of the new M9

یکی از Magico را M6 سخنرانان در مقابل جدید M9 Magico

هر یک از M9 برج است مربا بسته بندی شده با فایل صوتی تکنولوژی است که این مجموعه باعث می شود استفاده از بیرونی دستگاه بدنسازی و تغذیه. در حالی که به هیچ وجه نزدیک به عنوان سنگین به عنوان سخنرانان خودشان را در 40 و 60 پوند به ترتيب آنها نه دقیقا سبک یا.

جای تعجب نیست, این نیست, اولین تلویزیون بالا-قیمت مناسب مجموعه ای از سخنرانان از Magico. M سری قبلی گل سرسبد M6 به فروش می رساند برای $172,000. اما اگر کسانی که به اندازه کافی برای شما و شما باید $750,000 یدکی M9 را رسما به فروش این سقوط با تحویل انتظار می رود برای شروع قبل از پایان سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>