lysol-do-not-inject
روبرتو ماچادو Noa/گتی

Lysol و Clorox در حال گدایی مصرف کنندگان به مصرف مواد ضد عفونی کننده و تمیز کردن محصولات پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را بدنام پیشنهاد

در طول یک مارس 23 کنفرانس مطبوعاتی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده اشاره است که خوردن مواد ضد عفونی کننده محصولات می تواند به طور بالقوه و به طور موثر کشتن COVID-19 ویروس. این شرکت مسئول تولید برخی از محبوب ترین ضد عفونی کننده در جهان است گدایی شما برای دریافت هر گونه ایده ها از رهبر کشور ما است. Reckitt Benckiser (RBGLY) این شرکت است که باعث می شود Lysol با انتشار بیانیه ای در روز جمعه ساخت آن شفاف است که تمیز کردن محصولات باید هرگز — هرگز مثل همیشه — تزریق و یا مصرف شده توسط انسان است.

این شرکت توضیح داد که آنها از صدور این بیانیه پس از “آخرین گمانه زنی ها و فعالیت های رسانه های اجتماعی” ذکر نمی مغلوب ساختن پیشی جستن با نام.

“به عنوان یک رهبر جهانی در سلامت و بهداشت محصولات ما باید روشن شود که تحت هیچ شرایطی نباید ما ضد عفونی کننده محصولات تجویز می شود به بدن انسان (از طریق تزریق مصرف و یا هر مسیر دیگر)” آنها توضیح داده شده مشخص است که تمیز کردن محصولات تنها باید “استفاده می شود به عنوان در نظر گرفته شده و در خط با استفاده از دستورالعمل.”

“ما مسئولیت داریم که در ارائه مصرف کنندگان با دسترسی به دقیق و به روز اطلاعات به عنوان توصیه شده توسط پیشرو کارشناسان بهداشت عمومی” آنها ادامه داد.

در طول جلسه توجیهی روزانه توسط coronavirus وظیفه نیروی تهمت قرار داده و آن را خارج وجود دارد که شاید وجود دارد می تواند یک راه برای ضد عفونی کردن شبیه به سطوح خارجی.

“و پس از آن من می بینم مواد ضد عفونی کننده که در آن می زند و آن را در یک دقیقه. آیا راهی وجود دارد که ما می توانیم چیزی شبیه به آن توسط تزریق داخل یا تقریبا تمیز کردن … این امر می تواند جالب برای بررسی است که” او گفت:. “این برای تلفن های موبایل برای من جالب است.”

در ظاهر در سی ان ان Anderson Cooper 360, CNN, ارشد پزشکی خبرنگار سانجی گوپتا بی درنگ به نام مغلوب ساختن پیشی جستن خطا.

“او همچنین گفت: برای این کار باید مورد بررسی قرار گرفت. در واقع, آن را نمی کند. منظورم این است که ما می دانیم که پاسخ به این, یک,” او گفت:. “من فکر می کنم همه می دانند که می تواند خطرناک و ضد تولیدی است.”

غذا و دارو رئیس Dr. Stephen هان نیز گفته اندرسون کوپر که او را نه تایید رئیس جمهور ، “من قطعا نمی توصیه داخلی مصرف مواد ضد عفونی کننده,” او گفت:.

Clorox با صدور بیانیه ای مشابه. “سفید کننده و سایر مواد ضد عفونی کننده مناسب برای مصرف یا تزریق تحت هیچ شرایطی. مردم همیشه باید خواندن برچسب های مناسب استفاده از دستورالعمل” آنها توصیه می شود.

نیاز به اثبات بیشتر بسیاری از پزشکان و کارشناسان بهداشت و درمان گرفته اند به رسانه های اجتماعی نیز گدایی جهان شروع به نوشیدن محصولات تمیز کردن.

بسیاری از مردم نیز با اشاره به این که دکتر دبورا Birx صورت واکنش به تهمت ایده اثبات است کافی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im