LVMH, بزرگترین لوکس کنگلومرا ممکن است برای آینده امیدوار, اما آخرین گزارش مالی نشان می دهد که چقدر سخت کرگدن شده است آمار Covid-19 بیماری همه گیر.

روز دوشنبه شرکت فرانسوی گفت که در حالی که آن جریان درآمد ثابت انعطاف پذیر در طول نیمه اول سال–در حال سقوط 27 درصد–با توجه به آب و هوای آن سود یک داستان متفاوت بود. دو چهارم از سال 2020 دیدم LVMH سود خالص nosedive متناوب 84 درصد به $612.29 میلیون چیزی عملیات ویژگی های بیشتر به تمدید بوتیک تعطیلی در طول مستند. و این رقم بسیار کمتر تحلیلگر تخمین می زند که انتظار می رود قوی تر بازیابی.

“من فکر نمی کنم ما تا کنون دیده اند چنین کاملا منفی تراز سیارات در برابر ما” گفت: LVMH رئیس امور مالی ژان ژاک Guiony در یک کنفرانس تلفنی. “ماه ژوئن به طور معنیداری بهتر و جولای قطعا دیدن برخی از بهبود در مقایسه با ژوئن.” این چشم انداز مثبت در فروش است که عمدتا به دلیل به چین بازگشایی شد و رو به بیشتر های اخیر بازگشایی مغازه ها در اروپا هر چند عدم توریستی دلار همچنان یک نگرانی قابل توجهی برای این شرکت است.

شدت LVMH زیان ممکن است به دلیل در بخشی به آن سازمان است. این شرکت به صورت عمودی یکپارچه—آن صاحب اکثریت آن تامین کنندگان و تولید کنندگان و حتی فروشگاه های فردی. این مدل یکی از مورد علاقه مدیر عامل Bernard Arnault برای این سطح از کنترل آن می توان بیش از هر جنبه از کسب و کار. به طور معمول یک مزیت است که سازمان ثابت به یک نقطه ضعف در ابتدا از این بیماری همه گیر به دلیل LVMH نمی تواند کاهش هزینه های, کاهش سفارشات به شخص ثالث و کسب و کار. “ما تولید داخل و بنابراین ما دچار برخی عدم جذب هزینه های ثابت” Guiony گفت: وال استریت ژورنال. “این درست است به خصوص در Vuitton, شراب و ارواح و برخی از کسب و کارهای دیگر.”

هر چند Vuitton فروش ممکن است تجربه کرده اند مشکل در انتخاب دسته بندی خانه میراث فرهنگی شناخته شده برای آن کالا باقی مانده است یکی از LVMH را بالا نوازندگان همراه با دیگر جواهر در تاج آن دیور.

در حالی که نیم سال سود گزارش به صراحت وخیم Guiony ذکر دلیل دیگری برای خوشبینی است. این شرایط در آورده با Covid-19 را تشویق LVMH را پایدار از خانه های لوکس به یک رویکرد تازه به e-commerce یکی CFO معتقد است که اطلاع رسانی خواهد شد مارک های آینده. “زمانی که من دیدن مقدار کسب و کار است که ما قادر به تولید در شش ماه گذشته ما پلت فرم تجارت الکترونیک, من فکر می کنم وجود دارد این است که در آینده برای این سیستم عامل به تولید مقدار قابل توجهی از فروش جهانی و به طور واقعی و واقعی کانال توزیع در کنار آجر و ملات” او گفت WWD.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de