LVMH اعضای هیئت مدیره هستند و اصرار این شرکت به تجدید نظر در خرید Tiffany & Co., با توجه به گزارش

LVMH را کسب آمریکا, طلا و جواهر, Tiffany & Co. نشان دهنده بزرگترین در نوع خود–تا کنون. اما یک گزارش جدید نشان می دهد که یک بار سنگ جامد معامله است که در حال حاضر بر روی زمین لرزان.

با توجه به منابع که صحبت با WWD, یک قوی مخلوط بحران اقتصادی ناشی از طولانی Covid-19 همه گیر همراه با اعتراضات گسترده در ایالات متحده دارای سمت چپ لوکس کنگلومرا حفظ. اعضای LVMH هیئت مدیره پیوست یک تماس در سه شنبه شب به بیان نگرانی های خود را بیش از این افزایش ناآرامی و سوال اینکه آیا یا نه تیفانی در واقع می تواند خود را پوشش بدهی پیمان. که آخرین نقطه خاص تر رشد می کند با فشار دادن به عنوان بسیاری از شهرستانها–و فروشگاه ها در آنها را–در حال سوار شدن در نور از تظاهرات فقط به عنوان آنها شروع به بازگشایی شده است.

هر چند قطعی تصمیم یک راه یا دیگری ساخته شده بود, در این جلسه, منابع گفت: نشریه تجارت که اعضای خواست رهبری برای تجدید کسب. رسما LVMH نمایندگان کاهش یافته است به نظر.

Bernard Arnault LVMH

مدیر عامل شرکت LVMH Bernard Arnault بود مشتاق به خرید از آمریکا, میراث فرهنگی, جواهر, اما این برنامه می تواند در معرض خطر است. حسن نیت ارائه میدهد از Thibault کامو/AP/شاتر

این اولین سکسکه در LVMH-صاحب Bernard Arnault تلاش برای گرفتن بیش از آنچه که مسلما ایالات متحده تنها میراث خانه های لوکس. پس از coronavirus آمار در سطح جهانی و بازار لوکس همراه با فقط در مورد هر دیگر, چهار, شایعات swirled در ماه مارس که فرانسوی که خرید تیفانی سهام در بازار آزاد را به استفاده از قیمت کاهش می یابد. LVMH را تکذیب کرد, گزارش, اما و Tiffany & Co. شده اند تا حد زیادی mum در ترتیب پس از آن اعلام شد در ماه نوامبر سال گذشته است. در آوریل LVMH رئیس امور مالی ژان ژاک Guiony گفت WWD “ما را به چوب قرارداد کامل متوقف شود.”

یا نه حوادث روزهای اخیر را تحت تاثیر قرار Arnault تصمیم باقی مانده است دیده می شود. غولهای دارای سابقه سرمایه گذاری و حمایت از برندهای او را دوست دارد حتی اگر آنها هرگز به نوبه خود سود. او تامین می شود, Christian Lacroix حرفه ای برای دهه کمک به طراح در ایجاد خود طراحی خانه و عامل آن در سال قبل از فروش آن در سال 2005. یکی دیگر معاصر است Arnault تعهد به Marc Jacobs خود که برچسب underperformed مالی برای سال ها و تا حد زیادی لبه پنجره رساند تا موفق رایحه و آن نسبتا جدید لوازم آرایشی خط.

اما این فرصت را به خود Tiffany & Co. نشان دهنده بیش از یک فرصت برای اضافه کردن یکی دیگر از خانه به LVMH پایدار است. این امر به آن این فرصت را به رقابت بیشتر به طور مستقیم با امثال کارتیه (متعلق به Richement) یک نقطه عمده ای از غرور و افتخار برای Arnault. و هیچ قیمت بر روی آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im