Louis Vuitton, Dior و بیشتر خانه مد بالا را حراج سفارشی کالا به کمک Coronavirus امداد

برخی از مد بزرگترین نامها (و چند تا-و-comers) هستند با هم متحد شدند برای coronavirus امداد.

پروژه شناخته شده به عنوان لا حالت S’Engage است یک مزایده برگزار شده توسط Ami ارشد اجرایی Nicolas Santi-ویل و سارا آدلمن بنیانگذار محبوب پاریس بوتیک Colette با توجه به یک گزارش از کسب و کار مد. اجرایی اواز یا موسیقی دو نفری با استفاده از آن نفوذ به برخی از صنایع برجسته ترین مارک های لوکس برای جمع آوری پول برای سازمان های غیر انتفاعی #ProtegeTonSoignant که منابع و توزیع لوازم ضروری به کارکنان بهداشتی درمانی در خط اول جبهه.

همه از حراج کسانی–Louis Vuitton, Chanel, Celine, دیور, Balenciaga و Comme des Garçons به نام چند–مورد نیاز خواهد بود برای هر سفارشی کردن یک شی از آرشیو خود را و یا ایجاد چیزی کاملا جدید. هر چه مسیر آنها را انتخاب کنید محصول نهایی باید به نحوی ترکیب خیریه سازمان برقی آبی رنگ است. برای آن دسته از طراحان که در حال قرنطینه بدون دسترسی به استودیو آنها خواهد بود قادر به ارائه طرح و پیشنهاد ساخته شده و به منظور خدمات.

هر کس مناقصه بالاترین–قیمت در شروع €100 ($108)–راه دور با این نسخه محدود طرح است. “هدف این است که برای جمع آوری پول تا آنجا که ممکن است” Santi-ویل گفت: این سایت. “ما می خواهیم به یک دست یاری…به کار دولت است.”

راه اندازی تنها پنج هفته پیش #ProtegeTonSoignant توانسته است بیش از €5 میلیون (حدود 5,420,900 فعلی ارز) و به دقت شکسته آن کمک های مالی در Instagram از شروع. “هر کس در [مالی] وضعیت در حال حاضر, و درخواست از مردم برای دادن پول به چیزی است که به طور معمول در مالیات خود را, آن را طبیعی نیست” سارا Jonathan بنیانگذار #ProtegeTonSoignant گفت BoF. شفافیت ایجاد شده از طریق رسانه های اجتماعی ارائه می دهد همکاران اطمینان از نحوه بودجه خود را در حال اختصاص داده است.

این فقط آخرین مد کمپین Covid-19 دانست. هر دو از پیشرو مد رنگ—LVMH و Kering—کمک به تلاش های امدادی در راه های متعدد از جمله ساخت ضد عفونی کننده دست و پزشکی لباس برای بهداشت و درمان کارگران و همچنین اهدای میلیون ها نفر برای تلاش های امدادی.

La Mode S’Engage سایت را به صورت زنده از این جمعه, مه 1 در 2 ساعت به وقت شرق آمریکا می خواهد از طریق پنج شنبه, آوریل 4 در 1:59 pm.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر