لس آنجلس و سن دیگو مدارس آنلاین خواهد بود-تنها در این پاییز


california-schools-remote
جاستین سالیوان/گتی

لس آنجلس و سن دیگو مدارس دولتی تصمیم گرفتند به سر کلاس های از راه دور در پاییز

با وجود این واقعیت است که منابع مدرسه را شروع کرده اند پر راهرو فروشگاه های بسیاری از مدارس هنوز به طور رسمی ساخته شده است یک طرح برای 2020-2021 سال تحصیلی با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر. بهداشت و آموزش و پرورش کارشناسان و همچنین سیاستمداران و پدر و مادر بسیار تقسیم می شود وقتی که می آید به آنچه که بهترین است برای دانش آموزان در نظر روحی و فیزیکی خود را به خوبی بودن. این دو کشور بزرگترین مدارس رسما تصمیم خود را که می تواند نفوذ در مناطق دیگر به دنبال در همان جهت است.

روز دوشنبه در کالیفرنیا دو تا از بزرگترین مدرسه دولتی منطقه لس آنجلس و سن دیگو اعلام کرد که خود را آموزش خواهد بود از راه دور-تنها در پاییز با توجه به زمان افزایش coronavirus موارد است. در مجموع مناطق ثبت نام در مورد 825,000 دانش آموزان است.

“تاپیک بهداشت عمومی ضروری برای حفظ مدارس از تبدیل شدن به یک ظرف پتری” Austin Beutner مدرسه سرپرست در لس آنجلس توضیح داده شده به نیویورک تایمز.

یک بیانیه مشترک منتشر شده توسط لس آنجلس و سن دیگو مناطق. در آن را به آنها توضیح داد که در علاوه بر این به پیدا کردن توصیه های سازمان های مختلف مبهم و متناقض نمی تواند آنها را نادیده می گیرند نگران کننده افزایش موارد در شهرستانها.

“کشورهایی که توانسته اند با خیال راحت به بازگشایی مدارس انجام می شود بنابراین با کاهش میزان عفونت و بر روی تقاضا تست در دسترس است. کالیفرنیا نه. بالا رفتن سرسام آور نرخ ابتلا به عفونت از چند هفته گذشته آن را روشن همه گیر است که تحت کنترل” آنها نوشت.

این مناطق انجام طرح در حال حاضر در کلاس های حضوری در برخی از نقطه در سال “را به عنوان به زودی به عنوان بهداشت عمومی شرایط اجازه می دهد” در این بیانیه به عنوان خوانده شده.

“راه درست برای بازگشایی مدارس است به مطمئن شوید که وجود دارد یک سیستم قوی تست و تماس با ردیابی برای کاهش خطر برای همه در مدرسه جامعه” Beutner گفت: در یک آدرس ویدیویی دوشنبه.

بیش از آخر هفته Rep. Ayanna Pressley (D-جرم.) ناودان وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos’ حضور در فاکس نیوز و سی ان ان دفاع از کودکان و نوجوانان از بازگشت به “آموزش تمام وقت” در فرد ، Pressley, یک نماینده ایالات متحده برای ماساچوست را 7th کنگره منطقه توییتی به DeVos که شدیدا پشتیبانی مغلوب ساختن پیشی جستن طرح به سرعت در سر کلاس یادگیری است.

“@BetsyDeVosED شما هیچ طرح است. معلمان و بچه ها و پدر و مادر ترس برای زندگی خود را. شما اشاره به یک بخش خصوصی که قرار است در سود بیش از مردم و ادعا کرد که زندگی هزاران نفر از کارگران ضروری. من نمی خواهد به شما اعتماد به مراقبت از یک گیاه خانه اجازه دهید به تنهایی فرزند من.”

آکادمی اطفال آمریکا یکی از گروه های که حفظ اهمیت در کلاس یادگیری. “شواهد از بهار سال 2020 تعطیلی مدارس اشاره به اثرات منفی در یادگیری است. کودکان و نوجوانان نیز قرار داده شده اند در معرض خطر بالاتر مرگ و مير و از جسمی یا سوء استفاده جنسی, ماده, استفاده, اضطراب, افسردگی و افکار خودکشی” آنها توضیح در آزادی مطبوعات همراه خود را به تازگی منتشر شده دستورالعمل. “AAP به شدت طرفدار که همه سیاست ملاحظات برای سال تحصیلی آینده باید با هدف داشتن دانش آموزان حضور فیزیکی در مدرسه است.”

اما آنها بعد از backpedaled در بیانیه خود اضافه کرد که “ما باید دنبال بازگشایی در راه است که امن است برای همه دانش آموزان, معلمان و کارکنان است.”

“علم باید درایو تصمیم گیری در خیال بازگشایی مدارس. عمومی سازمان بهداشت و درمان باید توصیه های مبتنی بر شواهد و نه سیاسی. ما باید آن را به کارشناسان بهداشت و درمان به ما بگویید که در این زمان بهتر است برای باز کردن ساختمان مدرسه و گوش دادن به مربیان و مدیران به شکل چگونه ما آن را انجام دهد” آنها اضافه شده است.

بسیاری از کارشناسان بهداشت و درمان به عنوان به خوبی به عنوان پدر و مادر — و حتی مقامات CDC — نگران پتانسیل گسترش ویروس در مدارس. اخیرا در یک گزارش داخلی از این سازمان منتشر شده توسط نیویورک تایمزبه CDC dubs مدارس “بالاترین خطر” برای گسترش coronavirus.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im