Lori Loughlin به اعتراف به گناه و خدمت زمان زندان برای پذیرش کالج رسوایی


Lori-Loughlin-plead-guilty
بوستون گلوب/گتی

Lori Loughlin و همسرش, Mossimo Giannulli خواهد شد هر دو اعتراف به گناه و خدمت به زندان

خانه کامل بازیگر Lori Loughlin همراه با شوهر سابق طراح مد Mossimo Giannulli را هر دو بود در خدمت زندان زمان برای نقش خود را در این دانشکده پذیرش رشوه رسوایی سال گذشته است. در علاوه بر این به صرف زمان در زندان آنها را مجبور به پرداخت صدها هزار دلار جریمه به عنوان بخشی از خود را درخواست می پردازد.

Loughlin دستگیر شد, در مارس 2019 همراه با ده ها تن از دیگران (از جمله بازیگر Felicity Huffman) به اتهام توطئه با یک انتفاعی مشاور در قلب پذیرش رسوایی به تصویب خاموش دو دختر اولیویا و ایزابلا به عنوان امیدوار کننده قایقرانی استخدام به منظور تضمین پذیرش خود را به USC.

هر دو دختر هرگز شرکت در این ورزش با توجه به اسناد دادگاه. زن و شوهر متهم شد پرداخت $500,000 به گیر مکان خود در این تیم تا دختران خواهد بود بستری در مدرسه. Loughlin و در ابتدا به اتهام توطئه برای ارتکاب تقلب در ایمیل و پول شویی.

پس از ماه حقوقی شور و مشورت Loughlin موافقت کرده است که به اعتراف به گناه برای یک تعداد از توطئه برای ارتکاب سیم و تقلب در ایمیل, با توجه به قرارداد او امضا شده امروز. او محکوم به دو ماه در زندان 150.000 دلار جریمه و دو سال تحت نظارت با انتشار 100 ساعت خدمات اجتماعی.

Giannulli اعتراف گناه به یک تعداد از توطئه برای ارتکاب سیم و تقلب در ایمیل و خدمات صادقانه سیم و تقلب در ایمیل دادستان گفت. او قبول کرد که به یک جمله از پنج ماه در زندان 250.000 دلار جریمه و دو سال تحت نظارت با انتشار 250 ساعت خدمات اجتماعی.

هر دو Loughlin و Giannulli را به طور رسمی اعتراف به گناه و محکوم در یک جلسه قبل از ایالات متحده در منطقه قاضی زمانی در آینده ای نزدیک.

در علاوه بر این به صورت یک در سراسر کشور رسوایی Loughlin نیز از دست داده دیرین نقش او شناخته شده توسط طرفداران در همه جا — به عنوان عمه بکی در فولر خانه و به عنوان Abigail در Hallmark Channel را هنگامی که تماس های قلب (به عنوان به خوبی به عنوان دیگر مشخصه های برنامه نویسی).

“ما غمگین اخبار اخیر در اطراف کالج پذیرش اتهامات” این شرکت گفت: زمانی که خبر رسوایی برای اولین بار شکست. “ما دیگر کاری با Lori Loughlin و باید متوقف توسعه همه محصولات که هوا در تاج رسانه ها, خانواده, شبکه کانال های مربوط به Lori Loughlin از جمله فروش گاراژ اسرار یک شخص ثالث مستقل تولید.”

فلیسیتی هافمن بود که محکوم به اعدام در سال گذشته در حال حاضر در خدمت او دو هفته در زندان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im