Lore city را به شدت مورد پیش بینی تمام برقی وانت آغاز بکار امروز—دیدن Livestream اینجا

امروز روز مردانه. Lore city موتور را به شدت مورد پیش بینی تمام برقی و استقامت وانت در نهایت نشان داد پس از خوب شش ماه از وزوز. و آن اتفاق می افتد در حال حاضر.

مدیر عامل شرکت استیو برنز خواهد پیوست توسط معاون رئیس جمهور مایک پنس وزیر انرژی دن Brouillette, مقامات دولتی, همکاران و کارکنان برای نخستین رویداد است که livestreamed از طریق یوتیوب شروع 12 pm ET.

پیش از این, نشان می دهد, lore city مشترک یک مجموعه جدید از تیزر تصاویر و سنتی چهار کابین شده است prepped preened و جلا برای مرکز صحنه. این ویژگی های مدرن جلویی بسته کردن فاسیا جلو باریک چراغ جلو و خطوط ساده به درخواست تجدید نظر به سنت. به نظر می رسد به رنگی در یک اعتصاب فلزی رنگ.

Lordstown Endurance Pickup

Lore City Motors

در زیر هود این باطری موتور را تحویل 600 اسب به فشار وانت به 80 مایل در ساعت در سرعت بالا. کامیون برآورد شده است که یک ظرفیت بکسل از 7500 پوند و طیف وسیعی از بیش از 250 مایل است. Lore city نیز قبلا اعلام کرده است که وانت خواهد بود که برای اولین بار تولید خودرو به استفاده از 4-wheel-drive hub-موتور سیستم. این طراحی باعث کاهش تعداد قطعات متحرک به منظور کاهش خرابی و همچنین به عنوان در حال اجرا و هزینه های تعمیر و نگهداری. همه چرخ بی رحم است نیز گفت: به یک مرکز ثقل پایین و خوب زمین ترخیص کالا از گمرک.

در ابتدا lore city هدف به تحویل وانت در سه ماهه چهارم سال 2020 به نظر می رسید کمی بیش از حد بلند پروازانه اما تکمیل نمونه اولیه و امروز رونمایی خواهد به احتمال زیاد سیگنال که مارکی است که در واقع در مسیر. اگر همه می رود و استقامت می تواند ضرب و شتم ایلان Cybertruck به بازار چند ماه (این مجموعه برای اولین بار در اواخر سال 2021).

Lordstown Endurance Pickup

Lore City Motors

برای حماسه تعهد lore city مونتاژ یک خودرو رویایی تیم از جمله بنیانگذار یابو و lore city استیو برنز سابق تسلا تولید رئیس غنی اشمیت و همچنین مدیران ارشد سابق از جنرال موتورز و فولکس واگن و سرنوشت. ضبط اموال بیگانگان نیز منابع, موتور الکتریکی از یابو گروه به امید بالا بردن سرعت زمان تولید.

البته یک نمونه و تمام عیار, جاده, آماده, وانت دو چیز بسیار متفاوت است. اما اگر شما یک مؤمن lore city است که در حال حاضر در نظر گرفتن 100 دلار سپرده است. استقامت است که در قیمت $52,500 قبل از اعتبار مالیاتی.

چک کردن عکس های بیشتر از این وانت در زیر:

Lordstown Endurance Pickup

Lore City Motors

Lordstown Endurance Pickup

Lore City Motors

Lordstown Endurance Pickup

Lore City Motors

Lordstown Endurance Pickup

Lore City Motors

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>