Lore City پرده برداری از جدید تمام برقی وانت امروز. در اینجا همه چیز را ما می دانیم.

آن را همیشه خواهد بود دشوار به بالا ایلان خرد Cybertruck اولین اما lore city Motors قطعا بیرون آمد نوسانی در امروز والاتر از این به شدت مورد پیش بینی استقامت وانت. ضبط اموال بیگانگان ساخته شده یک سری از ادعای جسورانه و داوطلب خدمت سربازی هیچ یک دیگر از معاون رئیس جمهور مایک پنس به رانندگی تمام الکتریکی بی رحم بر روی مرکز صحنه.

آشکار بود که بصورت زنده از طریق یوتیوب زد برای بیش از یک ساعت و تماشا بود با بیش از 4000 علاقه مندان به خودرو آنلاین و همچنین به عنوان IRL مخاطبان از مقامات دولتی همکاران و کارکنان.

قبل از پنس را joyride شرکت مدیر عامل استیو برنز صحبت کرد و در طول حدود lore city حماسه کارخانه تولید پوشش می دهد که 6 میلیون فوت مربع (یا 108 زمین فوتبال) و بسته بندی شده با هزاران نفر از روبات ها است. پس از یک دوز خوبی از اوهایو غرور و خود ارتقاء او نقل مکان کرد و در نهایت بر روی “دختر خوشگل توپ.” برنز ساخته شده یک سری از ادعا در مورد همه چرخ بی رحم بیان “75 مایل/گالن معادل” را بهترین کشش اقتصاد سوخت و ایمنی و حمل و نقل از هر وانت تا کنون ساخته شده است. او همچنین جلب توجه به ابتکاری 4-wheel-drive hub-موتور سیستم.

“با وجود تنها چهار حرکت قطعات در پیشرانه این خودرو و کسانی که چهار چرخ” سوختگی گفت. “فقط برای قرار دادن به دیدگاه مدرن روز چهار چرخ درایو کامیون وانت هزاران نفر…و هر حرکت قسمت است کاهش بهره وری است.”

Vice President Mike Pence with the new Endurance

معاون رئیس جمهور مایک پنس با استقامت. هارون Doster/Lore City Motors

استقامت خواهد بود که برای اولین بار تولید خودرو به استفاده از این سیستم است که گفت: به منظور کاهش خرابی و همچنین به عنوان در حال اجرا و هزینه های تعمیر و نگهداری. این باطری موتور در ضمن ارائه خواهد شد 600 اسب به فشار وانت به 80 مایل در ساعت در سرعت بالا. کامیون برآورد شده است که یک ظرفیت بکسل از 7500 پوند و طیف وسیعی از بیش از 250 مایل است.

“هدف ما این است که برای اولین بار الکتریکی وانت در جهان” سوختگی گفت: قبل از اعلام “مککوی واقعی” تولید خودرو در دسترس خواهد بود در اوایل سال آینده. اگر همه می رود و استقامت ممکن است ضرب و شتم ایلان Cybertruck است که برای اولین بازی من در اواخر سال 2021 به بازار چند ماه.

اگر شما آماده برای قرار دادن پدال به فلز lore city است که در حال حاضر مصرف $1,000 سپرده است. به گفته این شرکت بیشتر 14,000 قبل از دستور در حال حاضر ساخته شده است. استقامت است که در قیمت $52,500 قبل از اعتبار مالیاتی.

اتمام تصاویر بیشتر از این وانت در زیر:

Lordstown Endurance Pickup

Lore City Motors

Lordstown Endurance Pickup

Lore City Motors

Lordstown Endurance Pickup

Lore City Motors

Lordstown Endurance Pickup

Lore City Motors

Lordstown Endurance Pickup

Lore City Motors

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>