به دنبال جزیره خصوصی خود را? این بکر 32 هکتار فیجی واحه است تا برای حراج

اگر شما در بازار برای یک کنترل از راه دور مخفی گاه—در جایی که شما می توانید پا زدن و استراحت و اجازه دهید نگرا

توسط ETELARESANKHABAR در 22 خرداد 1399

اگر شما در بازار برای یک کنترل از راه دور مخفی گاه—در جایی که شما می توانید پا زدن و استراحت و اجازه دهید نگرانی های خود را پراکنده—و شما اتفاق می افتد به چند میلیون برای خرج کردن در آن شما را در شانس هستید. کرم د لا کرم از جزایر خصوصی فقط ظهور تا برای فروش.

واقع در سواحل فیجی مای جزیره ارائه می شود هر دو حفظ حریم خصوصی و انحصار. دهانه آن به 32 سبز رنگ هکتار و تنها می توان از طریق هلیکوپتر, هواپیمای دریایی یا قایق—دومی که طول می کشد حدود 90 دقیقه از نزدیکی جزیره Vanua Levu. این جزیره در جنوب غربی ساحل ارائه می دهد نزدیک به یک چهارم مایل از ساحل بکر در حالی که غرب کنار ویژگی های آبهای عمیق anchorage که در آن شما و دوستان شما می توانید خود را پارک superyachts.

هنگامی که بر روی زمین شما می توانید تجربه این جزیره طبیعی فراوان دلخوشیها. این آبشار آبشارهای قوی کف دست نارگیل و صدمه ندیده صخره های مرجانی است که پرتکاپو با نادر و عجیب و غریب زندگی دریایی. نیز وجود دارد یک دریاچه آب شیرین اجرا می شود که از این جزیره به سرزمین اصلی و ارائه به طور جدی طراوت H20.

Mai Island Fiji

پلاتین لوکس مزایده

اگر که نیست به اندازه کافی این جزیره نیز شامل آن بسیار خود باستان شناسی سایت: بنیاد سالار خانه است که بیش از 300 سال است. سایت احاطه شده توسط یک دست-حفر دره و یک مسیر است که منجر به 6 پا با 4 پا سنگ داخل آن پر شده است توسط بهار در بالا.

وقتی که آن زمان برای استراحت سر خود را beeline برای این جزیره twee اصلی اقامت. این 750 فوت مربع کلبه-style اقامت ارائه می دهد یک اتاق خواب و یک حمام و فروتن زندگی در فضا است. آن را مملو از پانل های چوبی سنتی و آثار هنری آن را واقعا فیجی احساس. این شهر همچنین دارای یک سخاوتمندانه عرشه که فقط رسیده برای ساعت کوکتل. دو چهارم کارکنان در ضمن واقع در یک منطقه جداگانه از جزیره است.

Mai Island Fiji

پلاتین لوکس مزایده

از راه دور واحه قبلا ارائه شده برای 4.2 میلیون دلار اما به حراج گذاشته خواهد شد بدون ذخیره در شنبه, جولای 25. این جزیره دارای مالکیت موروثی—تنها 8 درصد تمام زمین در فیجی ارائه می دهد این—که بدان معنی است که می توان آن را آشکار توسط افراد ساکن در خارج از فیجی است. Trayor Lesnock رئیس جمهور پلاتین لوکس مزایده فروش جزیره و شما می توانید پیدا کردن اطلاعات بیشتر در اینجا.

چک کردن عکس های بیشتر از این جزیره زیر:

Mai Island Fiji

پلاتین لوکس مزایده

Mai Island Fiji

پلاتین لوکس مزایده

Mai Island Fiji

پلاتین لوکس مزایده

Mai Island Fiji

پلاتین لوکس مزایده

Mai Island Fiji

پلاتین لوکس مزایده

Mai Island Fiji

پلاتین لوکس مزایده

Mai Island Fiji

پلاتین لوکس مزایدهtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب