نگاه دکتر Fauci به دنبال مانند یک میان وعده در پوشش InStyle

فرانکی Alduino/Instagram دکتر Fauci شده است ماهرانه مدل دهید با InStyle و ما در اینجا برای آن اجازه دهید فق

توسط ETELARESANKHABAR در 27 تیر 1399
dr-faucci-instyle-cover
فرانکی Alduino/Instagram

دکتر Fauci شده است ماهرانه مدل دهید با InStyle و ما در اینجا برای آن

اجازه دهید فقط می توانید برخی از حقایق را از راه ، Dr. Anthony Fauci است دیرین رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی. او را صرف بیشتر از سال 2020 در تلویزیون ما با آرامش نگه داشتن ما را مطلع مداوم و همه گیر در حالی که رانندگی با جدیت اجتماعی فاصله. او 79 سال است. و او در حال حاضر یک مجله پوشش مد ستاره.

مرد به تصویر کشیده شده در SNL توسط هیچ یک دیگر از براد پیت پس از آن هم درست دکتر Fauci جذاب است. در حال حاضر که آیا لیبرال زنان در همه جا در حال فانینگ خود را بیش از تخصص او و "روباه" پرنیان و یا این که او را یک فانوس دریایی از صداقت و رهبری در طول زمان هنگامی که ما تا به حال مطلقا هیچ کدام از آن در سطح ملی و... ، که می تواند با اطمینان می گویند? در هر صورت این عکس ها از دکتر Fauci در InStyle کمال و او کاملا شایسته دم لابه عکس های خود را و همراه با مصاحبه خواهد شد الهام بخش.

نگاه او به, استخر, عینک آفتابی! او سزاوار هر لحظه او را به آرامش داده است که او اساسا بوده پرسشگری دارد دست زدن به همه گیر روابط عمومی در کنار مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را هر تلاش برای وقیحانه بی اعتبار کردن او را. عکاس فرانکی Alduino قطعا اسیر او قابل اعتماد حرفه ای پزشکی بهترین. "چه فرصت باور نکردنی به صرف زمان با مردی که داده ملت ما صدای آرام بخش از سلامت عقل در این ترسناک زمان. دکتر Fauci و همسرش, دکتر کریستین Grady, نمی توانست بیشتر نوع و یا انطباق به عنوان من عکس آنها را در حیاط خلوت خود را در واشنگتن DC در ژوئن سوزان روز" او به اشتراک گذاشته شده در Instagram account.

هنگامی که مصاحبه کننده نورا o'donnell خواسته دکتر Fauci خود را در مورد وضعیت اشتغال با هر دو در کاخ سفید و در موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی دکتر Fauci پاسخ داد در راه که هر دو کاملا هنرهای رزمی سن گرایی و خود را به اعتبار او را به دست آورده است.

"من نمی بینم هر یک ختم در آینده نزدیک چون من قاضی [حرفه ای] من انرژی و اثربخشی" او گفت:. "و در حال حاضر با توجه عفت, من فکر می کنم من خیلی موثر است. من قطعا پر انرژی. و من فکر می کنم همه فکر من با انجام بیش از یک کار برجسته. من یک همسر فوق العاده خوب قضاوت خواهد کرد که احتمالا به من سیگنال وقتی که آن زمان به مرحله پایین. اما من فکر نمی کنم ما در هر نقطه در نزدیکی آن در حال حاضر."

آره شما موثر است! ببخشید. بازگشت به مصاحبه.

همانطور که برای موقعیت خود را با کروناویروس نیروی کار او در جواب گفت: در مورد به عنوان لطف به عنوان یکی می توانید: "خوب من خودم را در آن نقش به عنوان زمانی که من احساس می کنم که من مفید بودن و من با ارزش در آن است و کاخ سفید می خواهد من. اگر هر یک از تغییرات فوق پس از آن من خواهد گام پایین."

همسرش دکتر کریستین Grady همچنین می پیوندد مصاحبه و دو نفر از آنها بحث در مورد چگونه آنها را به سه مایل قدرت پیاده روی هر روز به در شکل باقی بماند. وقتی پرسیده شد که در مورد ماسک ماندگاری است که در حال حاضر مورد نیاز در بسیاری از خرده فروشان ملی دکتر Grady ارائه می دهد افکار خود را در مورد چرا مبارزه با ماسک موضوع گنگ AF (در خود او به مراتب بیشتر شرایط حرفه ای البته).

"من می گویند که ماسک نباید تفرقه," او می گوید. "این راه نسبتا آسان برای محافظت از خود و دیگران است. و بنابراین برای بهداشت عمومی دلایل من فکر می کنم همه باید آن را انجام دهد. از یک دیدگاه اخلاقی همیشه وجود دارد این تنش بین آنچه شما بخواهید مردم را به انجام است که احساس می کند مانند یک محدودیت از آزادی های خود و آنچه مورد نیاز است برای سلامت عمومی است. و در این مورد به نظر می رسد مانند یک اسلم غوطه دادن. آن را محدود کردن آزادی, بسیار, و آن را بسیار مفید برای سلامت عمومی است."

زمانی که سوال در مورد "ماسک لازم نیست" موضع از روزهای اولیه از این بیماری همه گیر دکتر Fauci اجازه o'donnell می دانیم که همانطور که ما یاد بگیرند که بیشتر ما می دانیم ، اوه, و همچنین که هیچ-ماسک چیزی که بود یک بخشنامه از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

"به ما گفته بودند در نیروی کار ما جلسات که ما یک مشکل جدی کمبود PPEs و ماسک برای ارائه دهندگان خدمات سلامت که قرار دادن خود را در راه آسیب است هر روز به مراقبت از افراد بیمار," او توضیح داد. او می گوید هنگامی که آنها متوجه وجود ندارد کمبود شدید PPE و پارچه/ماسک های خانگی موثر بودند مشاوره خود را تغییر داد. "بنابراین در این زمینه از زمانی که ما به شدت آن را توصیه می شد چیزی درست. اما دانش ما تغییر کرده و ما تحقق دولت از شیوع تغییر کرده است."

این است که چگونه علم آثار مردمی است. پوشیدن ماسک و شستن دست های خود را گوش دادن به دکتر Fauci و لذت بردن از این مجله پوشش به دلیل آن را کاملا لذت بخش است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن