Lockdown-Is-NOT-An-Introverts-Dream
آلکسی Morozov/گتی

هنگامی که اجتماعی فاصله محدودیت و اقامت در خانه سفارشات برای اولین بار شروع به پایین آمدن در اواسط ماه مارس بسیاری از الگوهای رفتاری منتشر شده در مورد چگونه آن را درونگرا رویای. من ممکن است حتی دوست و یا به اشتراک گذاشته شده ، به دلیل آن را درست ماندن در منزل و نیمه من زبان عشق.

به عنوان Awesomely Luvvie نوشت: “زمانی که این بیماری همه گیر اعلام شد درونگرا بودند مثل ما تمرین شده اند برای این لحظه تمام زندگی ما! ما نمی باید به مکان های تصادفی و مقابله با جمعیت? ما نمی باید به مردم ؟ شیرین. ما شده ایم اجتماعی فاصله به عنوان یک زندگی سرود برای مدت زمان طولانی بنابراین ما باید بیشتر تمرین بیشتر در اقامت قرار داده است و نه gallivanting در همه جا در همه زمان ها است.”

اما ما در اشتباه بودند. من اشتباه بود.

من عاشق بودن در خانه و من لذت بردن از شرکت خود من. تا آنجا که من لذت بردن از سفر (و من واقعا لذت بردن از سفر) من دوست دارم که در خانه فقط به عنوان زیاد است. من هم اضطراب اجتماعی که بدان معنی است که من به طور کلی ترجیح می دهند به صرف زمان با دایره درونی مردم و یا به تنهایی از گرفتن ولرم همراه با دوستان و آشنایان. من دوست دارم آرام و راحتی و در یک گفتگو.

در نگاه اول این ایده از ماندن در خانه به نظر می رسد مانند بهشت برای درونگرا مثل من. در بسیاری از راه های آن نبوده است که همه بد است. من واقعا دوست دارم من خانواده و لذت بردن از صرف زمان با آنها. من یک خانه امن و آنچه در آن فاقد fanciness یا مد روز دکور آن را می سازد تا برای در coziness.

اما فقط به خاطر من درونگرا homebody معنا نیست که کل این همه گیر و قرنطینه چیزی که شده است یک پیاده روی در پارک. دور از آن.

خالق ناشناخته

برای یک وجود دارد بی امان اضطراب است که باعث می شود آن را سخت برای نفس کشیدن گاهی اوقات. و وجود دارد غم و اندوه شدید است که ساخت آن را سخت به انگیزه و یا تولیدی در حال حاضر. من صرف مقدار زیادی از زمان فرسایش و خیره به فضا تصور بدترین سناریو مورد. بار سرگرم کننده.

پس از آن وجود دارد ترس: The boogeyman-است-کمین در اطراف هر گوشه از ترس. “COVID-19 من لکنت-پله در خود من عذر اکنون پرسش آن است که آیا امن برای پیاده روی به پارک یا فقط درایو به عقاب غول,” Damon جوان نوشت: در ریشه. “آن احساس می کند مانند من اذیت توسط یک ابر….”

آمین به آن است. COVID-19 باید به حمايتهاي بود به عنوان قلدر ابر.

اما حتی کنار گذاشتن آن سلامت روان چالش های quarantining به عنوان یک درونگرا است که به چالش کشیدن AF. حتما باز تقویم اجتماعی ممکن است یک شوک به سیستم ما مانند آن است که به صورت اجتماعی پروانه ها و برونگرا در میان ما اما هنوز هم وحشیانه گاهی اوقات.

مگر اینکه شما به تنهایی زندگی می کنند خانه خود را احتمالا با صدای بسیار بلند در حال حاضر. مانند سطح بعدی با صدای بلند. وجود دارد که ثابت ورودی که از هر تعداد از منابع. بچه های خود را در حال فریاد میکشند برای یکی دیگر از میان وعده. همسر خود را درگیر در یک گرم زوم جلسه در اتاق بعدی. تلویزیون وافغان برخی از طولانی رها کودکان و نوجوانان نشان می دهد که هیچ کس به خاطر به نوبه خود خاموش است. همه این باعث می شود آن را واقعا ناجور سخت برای به دست آوردن فقط یک دقیقه سکوت. آن را مانند اطلاعات بیش از حد همه لعنت روز – و آن را طاقت فرسا است.

پس از آن وجود دارد به تنهایی. اجازه دهید روشن کردن عمده تصور غلط در مورد درونگراها در حال حاضر: فقط به خاطر اینکه ما بیشتر وقت تنهایی بیش از دیگران به این معنا نیست که ما نمی مانند که در اطراف مردم, و آن را قطعا به این معنا نیست که ما نمی نیاز به اتصال. ما در طلب آن را درست مثل هر کس دیگری. بحث کوچک ممکن است به معنای واقعی کلمه را به من تهوع اما چند چیز وجود دارد من می خواهم بیش از یک heart-to-heart با یک دوست خوب است. من عاشق کوچک و صمیمی مهمانی های شام و گاه به گاه خانواده BBQs. و من از دست کسانی که همه چیز فوق العاده در حال حاضر.

کلید درونگرا تنهایی-زمان شارژ است و آزادی آن است. آن است که در نظر ما – که ما آن را می خواهم و چگونه ما آن را می خواهم. هیچ چیز در مورد این وضعیت این است که در شرایط ما. به عنوان قهرمان ما دکتر Fauci به ما می گوید وقت و زمان دوباره ویروس است که در اینجا. Fuuuuuuuuck.

“من استفاده می شود به زمانی برای خود جداسازی اما در حال حاضر که من قرار است به انجام آن احساس متفاوت” شهر دوم مجری جیلیان ویلز گفت: معاون. “من متوجه شدم که وجود دارد برخی از فعالیت های آرام من واقعا دوست دارم انجام در اطراف مردم است. من عاشق brooding زمان به تنهایی اما من استفاده می شود به تعادل است که زمان بودن در جامعه است.”

مطمئن شوید که وجود دارد بسیاری از مردم که در حال اتصال بیش از FaceTime و یا برنامه های مانند خانه اما من صادقانه حزب خانه باعث می شود من به عنوان وحشت زده و عصبی و ناراحت کننده به عنوان راه رفتن به انجمن اولیا و مربیان جمع آوری کمک با صدها نفر از مردم من تشخیص می دهم اما نمی دانم که هست. آن را احساس می کند cliquey و منحصر به فرد به من است. FaceTime کمی بهتر من فرض کنید. اما این برنامه هنوز هم آن را سخت برای ما درونگرا با اضطراب اجتماعی – مثل من – به انتخاب کنید تا نشانه های اجتماعی مانند حالات چهره و زبان بدن است. به جای من به پایان رسید خواندن بیش از حد به همه چیز و به بدترین شکل ممکن نتیجه گیری (یعنی که من بی دست و پا و عجیب و غریب و وای خدای من واقعا که بسیاری از چین و چروک پیشانی? گه.).

در مورد کسانی که همه جا مجازی گردهمایی … مانند فرد در اجتماعی شدن آنها می تواند طاقت فرسا است. این Instragram پست از شما و 25 besties مجازی مبارک ساعت می تواند طاقت فرسا است. زوم جلسات که می توانست یک ایمیل طاقت فرسا هستند. همه آن را. آن را بیش از حد برای ما.

“آنها یک راه از همه چیز احساس می کنم مثل یک جلسه” ابی Ohlheiser نوشت: در MIT Technology Review. “در یک ساعت یک مبارک از 10 نفر در یک بار شما می توانید حل و فصل را به یک طرف مکالمه گام به دور برای هوای تازه و یا گوش دادن به یک گفتگو در حالی که پرستاری نوشیدنی خود را. مجازی مبارک ساعت از بین بردن است که فضای اضافی.”

پس چه درونگرا مثل من — کسی که نیاز به تنهایی زمان و ارتباط شخصی — برای انجام در حالی که قفل شده است را برای که می داند چگونه ؟ خوب برای یک, من در تلاش برای تمرکز بر روی بهره گیری از روابط من با همسرم و بچه ها. من خوش شانس به قرنطینه می شود و با افراد مورد علاقه من. و حتی اگر از خانه است که با صدای بلند و وحشی ترین زمان برای چند خوشا ساعت در روز بچه ها را اشغال کردند با بازی های ویدئویی و شوهر من و من می توانم آن heart-to-heart مکالمات من بسیار لذت ببرید. ما می توانیم لذت بردن از تنهایی-اما-هم زمان در حالی که من گره و او نقش بازی بر روی تلفن خود را.

من پیاده روی به تنهایی. به جای بزرگ مجازی آنلاین مبارک ساعت من اولویت بندی مکرر و پیام های متنی فرد و FaceTime تماس با چند نفر از دوستان نزدیک. گروه متون پیام های نسبتا کوچک است. من انجام آنچه من می توانم. ترین روز من فقط تلاش برای زنده ماندن با روابط من با ارزش ترین دست نخورده و به عنوان قوی به عنوان قبل — که من فکر می کنم بهترین هر یک از ما می تواند امید برای در حال حاضر.

زیرا صرف نظر از شخصیت شما, واقعیت این است, این گه داره. آن را بمکد برای همه. بنابراین اجازه دهید مراقبت از یکدیگر. بررسی در دوستان خود را. همه آنها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im