ریچارد یکی از Rock ‘n’ Roll پدران بنیانگذار آمریکا در 87


Little Richard
مایکل Ochs Archives/گتی ایماژ

ریچارد ‘ریچارد’ Aud احاطه شده بود توسط خانواده در خانه اش در ایالت تنسی

یکی از rock ‘n’ roll پدران بنیانگذار درگذشت.

ریچارد درگذشت صبح روز شنبه در 87; او بود احاطه شده توسط خانواده در خانه اش در ایالت تنسی. پسرش دنی جونز Aud خود مدیر جف اپستاین و دوست نزدیک خود کشیش لایحه minson می همه تایید مرگ است.

با توجه به نوازنده بیس چارلز گلن, Little Richard بیمار بوده است برای چند ماه و Aud گفت دیپلم مطبوعات که پدرش سرطان است. اما با توجه به minson می خانواده است نه آزاد علت مرگ است.

“این است که با قلبی سنگین که من برای درخواست دعا برای خانواده من مادام العمر دوست و همکار چوب زیر گهواره ‘Little Richard,'” rock pioneer جری لی لوئیس در بیانیه ای گفت به سنگ نورد. “او را در زندگی می کنند همیشه در قلب من با استعداد شگفت انگیز و دوستی خود را! او یکی از یک نوع و من دست او را از صمیم قلب. خدا او را برکت دهد خانواده و طرفداران. استراحت در صلح دوست من.”

بسیاری از افراد مشهور در زمان به رسانه های اجتماعی به پرداخت ادای احترام به خود اعلام کرد “معمار ‘ñ’ راک اند رول” از ساحل پسران برایان ویلسون به Questlove.

متولد 5 دسامبر سال 1932 در Macon, گرجستان, ریچارد “لیتل ریچارد” Aud در صدر نمودار در 1950s و ’60s با بازدید مانند “لوسیل,” “حفظ تق تق’,”, و, البته, 1956 کلاسیک “Tutti Frutti.” ریچارد فروش بیش از 30 میلیون رکورد در سراسر جهان و در سال 1956 زمانی که Rock and Roll Hall of Fame باز او در میان منشور اعضای با الویس پریسلی Buddy Holly جری لی لوئیس و بیشتر AP گزارش.

قابل توجه کمی ریچارد موسیقی جذب طرفداران به ظاهر همه پس زمینه ها به خصوص در زمانی که بخش هایی از ایالات متحده آمریکا شد و هنوز هم تفکیک شود. “من همیشه فکر می کردم که rock ‘n’ roll آورده نژادها با هم” ریچارد یک بار گفت. “اگر چه من سیاه, طرفداران اهمیتی نمی دهند. من استفاده می شود به احساس خوبی در مورد آن.”

ریچارد را برای نفوذ کشت از نوازندگان از جمله بیتلز و التون جان که گفته رولینگ استون در سال 1973: “من شنیده ام لیتل ریچارد و جری لی لوئیس و که در آن بود. من همیشه می خواهم به هر چیز دیگری. من بیشتر از یک کمی ریچارد سبک تر از یک Jerry Lee Lewis, من فکر می کنم. جری لی بسیار پیچیده پیانو و بسیار ماهرانه اما کمی ریچارد بیشتر از یک رطل.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im