دختر کوچک واکنش به Phillipa سو در فیلم “همیلتون’ نشان میدهد نمایندگی امور


Phillipa-Soo-Hamilton-Representation-Matters
دیزنی+ و Phillipa Soo/britbrit1432/توییتر

Phillipa Soo مشترک یک تصویری از یک دختر کوچک است که نشان می دهد چرا همیلتون و متنوع بازیگران در حال انجام کاری مناسب

ما در حال حاضر می دانیم که نمایندگی مهم است. بنابراین بسیار مهم است برای بچه ها (و بزرگسالان) قادر به خود را در کتاب های خود را نشان می دهد تلویزیون و سایر رسانه ها در طیف گسترده ای از نقش های. که بخش بزرگی از آنچه در دست زدن در مورد فیلم Hamilton بازیگر Phillipa Soo مشترک فقط کمی دختر بازی جدید سینما آزادی با اشاره به صفحه نمایش و گفت: “آن را به من.”

“کمی جینا اینجا دقیقا همان است که چرا #representationmatters,” سو نوشت: در کنار تصویری که به اشتراک گذاشته شده توسط همیلتون خالق Lin-مانوئل میراندا. “من بسیار سپاسگزار برای این نشان می دهد که بسیاری از افراد جوان می تواند این را نشان می دهد و می گویند:” آن را به من.'”

Soo است چینی-آمریکایی و دختر کوچک در تصویری که ورزش شایان ستایش pink unicorn پیراهن نیز ، تماشای Soo انجام روی صفحه در همیلتونشایان ستایش فرزند نقاط به او و اعلام کرد: “ببین من این است.” مادر او را تصحیح کرد و گفت که الیزا.” اما کمی Jenna به نظر می رسد مشتاقانه به صفحه نمایش و محکم تکرار “آن را به من.” آن را مانند یک لحظه شیرین و فقط یکی دیگر از تظاهرات همین دلیل بسیار مهم است برای قرار دادن متنوع بازیگران در نقش های متنوع — و یا در همیلتون‘s مورد بسیاری از متنوع, بازیگران, بازی گروهی از چهره های تاریخی که همه سفید.

این می آید در زمان جالب برای همیلتونبه عنوان بازی دریافت کرده است انتقاد از راه اندازی آن در دیزنی به علاوه در میان کشور ما در حال انجام نژادی حساب. منتقدان را متهم به میراندا از BIPOC بازیگران برای نقش خود را به عنوان یک نوع فضیلت سیگنالینگ در حالی که هنوز نوشتن یک بازی که دارد به طور جدی ناقص و مردان تقریبا به طور کامل glosses بیش از این واقعیت است که بسیاری از پدران موسس خریداری شده به فروش می رسد و متعلق به بردگان است. به ویژه در افراد شده اند خواستار میراندا تجسم همیلتون به عنوان یک طرفدار مهاجرت طرفدار الغای برده داری که مورخان عموما توافق دارند که او نه.

میراندا خود را به تازگی خطاب به انتقاد در توییتر در پاسخ به یک موضوع اشاره به فرهنگی تغییر است که در حال حاضر رخ داده است در حال حاضر و 2015 زمانی که همیلتون اولین باز در نیویورک است.

“همه انتقادات معتبر,” او نوشت. “محض تناژ پیچیدگی & نقایص از این افراد من نمی توانستم. یا کشتی با اما کاهش دهد. من 6 سال و مناسب تا آنجا که من می تواند در یک 2.5 ساعت موسیقی. من بهترین است. این همه بازی منصفانه.”

حتی در میان است که انتقاد از آنچه “همیلتون” را فراهم می کند وقتی که می آید به نمایندگی ارزشمند است و کمی جینا واکنش اثبات شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>