کمی سیاه, دختران سیاه زندگی بیش از حد


Little-Black-Girls-Are-Black-Lives-1
Geber86/گتی

زمانی که پلیس پرتاب یک نارنجک به خانه Aiyana جونز, وجود دارد, اسباب بازی های پراکنده در مقابل محل اقامت خود. یک تیم SWAT گران کردن درب یک افسر مرخص یک گلوله که زده Aiyana در سر و خارج از طریق گردن او و کشتن او در سن مناقصه از هفت.

زمانی که من فکر می کنم کمی Aiyana خواب مسالمت آمیز در نزدیکی مادر بزرگ او شب گذشته او زنده بود, من فکر می کنم خود من دختران و نقاط عطف آمده است. من تصور شادی فریاد “لبخند” من به عنوان ضربه محکم و ناگهانی تصاویر از آنها در مدل لباس. من تصور جیغ تا صدای من ترک خود را جشن فارغ التحصیلی است. من تجسم خودم گریه اشک من برگزاری اولین نوه من. آنچه که من تصور نکنید که بیدار شدن از خواب به خون ریختن از کوچک خود بدن پس از ضربه در وسط شب با اجرای قانون کسانی که قسم خورده به محافظت و خدمت به آنها.

اگر چه شاید من باید چون با توجه به کشنده تعامل با پلیس پروژه یک مطالعه منتشر شده در سال 2018 سیاه زنان بیشتر احتمال دارد به کشته شدن توسط پلیس زمانی که غیر مسلح از گروه های دیگر از جمله سفید و سیاه و سفید مردان است.

اما من دختران بسیار جوان است. یک کمی پازل را دوست دارد و چرخ; برای تولد او گذشته او خواهش کرد که به صورت فلش کارت برای تجارت با همکلاسی های او در مدرسه است.

قدیمی ترین دختر من یک چهارم گریدر عاشق هنر, تاریخ و نوشتن. آخرین هالووین لباس پوشیدن او به عنوان ملکه نفرتیتی با یک مجسمه ساخته شده از پلاستیک مردی Gras دانه; سال قبل از فریدا کالو او پیشانی بند ساخته شده از دستمال کاغذی گل.

چرا دختران کوچک من همیشه عبور از مسیرهای با پلیس ؟

پس از آن من به یاد داشته باشید Kaia Rolle بود که دستبند به دست بازداشت و در شش سال توسط یک افسر پلیس فلوریدا برای داشتن اوقات تلخی. دختران من کج خلق اند.

بعد من به یاد داشته باشید Dajerria Becton که در 16 بود با خشونت بود ٬ توسط یک افسر پلیس در تگزاس حزب استخر. من لذت بردن از شنا بیش از حد. در عین حال شاید این موارد هستند flukes آماری ناهنجاری که هرگز دوباره رخ می دهد. متاسفانه این افکار واهی و پوچ.

Little Black Girls Are Black Lives, Too
PeopleImages/گتی

یک مطالعه از دانشگاه جرج تاون در بر داشت بزرگسالان نمایش سیاه و سفید دختران جوان از پنج سال به عنوان نیاز کمتر پرورش و حفاظت از خود را سفید همسالان. مطالعه دیگری نشان داد که دختران در هر کشور دو بار به عنوان به احتمال زیاد به حالت تعلیق حتی زمانی که رفتارها و تخلفات مشابه به کسانی که از همکلاسی های خود را.

جمعی غیرانسانی دختران سیاه به معنی آنها دیده می شود کمتر ارزش حفاظت و پرورش و بیشتر مستحق مجازات است. این افزایش احتمال داشتن تعامل با اجرای قانون و کسانی که تعاملات بسیار بیشتر احتمال دارد به کشنده باشد. اضافی ویرانگر واقعیت: شانس یک افسر پلیس است که برگزار می شود مسئول قتل باریک است و در واقع آن تقریبا وجود ندارد.

من مانند بسیاری از مادران می خواهم به یک “خوب” ، من تا به حال یک رابطه سنگی با مادر خود و در تلاش برای تکرار رفتارهای سمی. بنابراین من ثبت نام در کلاس های پدر و مادر و خواندن کتاب در مورد رشد کودک است. “چهار S” که روانپزشک کودک, Dr. Dan Siegel با استفاده از به عنوان یک مدل برای رسیدن به دلبستگی ایمن و یا “خوب” وضعیت پدر و مادر هستند به شرح زیر است:

دیده می شود – کودکان نیاز به دیده می شود با همدلی آنها نیاز پدر و مادر به دیدن احساسات و دلایل رفتار خود را.

ساکت – کودکان نیاز به مراقبان به کمک به آنها را مدیریت و فرایند بزرگ احساسات.

امن – کودکان نیاز به احساس ارزش به خود.

امن – کودکان نیاز به حفاظت از اقداماتی که ترساندن و یا آسیب آنها هر دو روحی و جسمی.

امن است.

آخرین S من فکر کردم به راحتی دست یافتنی و در عین حال آن کسانی من. من در زمان جهات از متخصصان اطفال و معلمان است. من برگزار شد دست خود را زمانی که آنها عبور از خیابان و به آنها گفت برای جلوگیری از نگاه کردن و گوش دادن. من بافته های خود را حجیم مو به موهای بافته, تخت, خود را در برابر موهای رنگ شده پس کلاه خود را متناسب با صورت چسبیده به آنها biked. در حال حاضر در میان همه گیر درس ایمنی اینترنت به عنوان playdates دیگر تشکیل شده از بعد از ظهر در پارک محلی ما بلکه زوم جلسات و گوگل چت.

در عین حال به عنوان یک مادر کاملا وجود دارد هیچ چیز بیشتر دلخراش از درک من را محدود به قدرت برای محافظت از دختران من از نژاد پرستی و تبعیض جنسی. متولد سیاه و شناسایی به عنوان زنان باعث می شود آنها را مستعد ابتلا به انواع خشونت است. آنها به احتمال زیاد کشته شده توسط خود همکاران داخلی نسبت به زنان در دیگر جمعیت. این یک مسئله بزرگ است و به مراتب بیش از حد بسیاری از زنان و دختران در حال سرکوب و کشته شدن توسط مردم آنها را دوست دارم.

Little Black Girls Are Black Lives, Too
کلاوس Vedfelt/گتی

خوشبختانه در سال 1920 ما تصمیم گرفتیم به عنوان یک جمعی که افرادی که حمله به شرکای خود باید تحت پیگرد قانونی قرار. وجود دارد یک ملی خط تعیین شده برای قربانیان برای دریافت پشتیبانی می کند. وجود قوانین در کشورهای مختلف است که محدود کردن دسترسی به سلاح گرم به خشونت شرکای. وجود دارد در حال محاکمه است که در نتیجه حتی در اعتقادات. وجود دارد برخی از, البته بسیار کم و پاسخگویی.

کاملا برعکس پلیس سوء رفتار است که فقط شروع به استخراج اجتماعی دارند. زمانی که khezri مسالمت آمیز و در سکوت اعتراض علیه خشونت پلیس برای کل فوتبال فصل, پیراهن خود را سوزانده شد در سراسر کشور, او به نام “حرامزاده” توسط رئیس جمهور ایالات متحده شد و در لیست سیاه از NFL برای سادگی پرسیدن که افسران پلیس که قتل و ، شهروندان باید پاسخگو.

در هر مثال دیگر هنگامی که یک انسان می کشد انسان دیگر را در نظر گرفته است قتل یا قتل نفس. زمانی که پلیس در کشتن وجود دارد تحقیقات داخلی یک هیئت منصفه معمولا کاهش می یابد به اتهامات مطبوعاتی و گهگاه شهرستان مالیات بر درآمد تعلق می گیرد مالی به عنوان جبران خسارت به خانواده قربانی است. در سال 2018 دیوان عالی کشور حتی حکم داد که یک افسر که صرفا معتقد است که آنها در معرض خطر هستند زمانی که آنها کشتن یک شهروند واجد شرایط برای ایمنی از نیروی بیش از حد پرونده های حقوقی.

روشن است بسیاری از آمریکایی ها را تایید نمی کند از تظاهرات سکوت یا پر شورش. آنها هنوز تصمیم طرز عمل برای مردم به دنبال عدالت است. آنها تصمیم گرفته اند که ما به عنوان دیده بان فرزندان ما کشته می شود در خانه های خود و در خیابان ما باید نه شکایت و یا اعتراض و قطعا نه مطلق کلمات اعلام کرد که زندگی ما مهم است.

بنابراین در حال حاضر … من با دو “قابل قبول” گزینه برای محافظت از دختران من. من نیروی تغذیه دو واژه است که سیاستمداران مشهور و روزمره شهروندان استفاده در پاسخ به تراژدی. تراژدی که لرزش ملت ما اما هنوز به شکل سیاست یا قانون. من در سمت چپ با … “افکار و نماز است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im