Lin-مانوئل میراندا میزبانی یک AP تاریخ ایالات متحده آمریکا, کلاس آنلاین


Lin-Manuel-Miranda-Hosting-AP
غنی پولک/گتی

فردا در ظهر شما می توانید لحن در برای تماشای Lin-مانوئل میراندا بحث در مورد تاریخ آمریکا

اگر او را معروف ترین چرم گاومیش تاریخ از عصر مدرن او قطعا محبوب ترین. Lin-مانوئل میراندا قرار است میزبان یک آنلاین کلاس تاریخ به عنوان بخشی از هیئت مدیره AP MasterClass سری. هر کسی می تواند و آن را به هوا فردا در 12:00 p. m. ET.

AP کلاس استاد است که در آن یک سری “مشاهیر از صنایع مختلف و رشته” تاریخ AP از سراسر کشور معلمان منجر به این دوره است. دانش آموزان می توانید درس زندگی می کنند و یا بر روی تقاضا در کالج هیئت مدیره صفحه یوتیوب. است که مناسب برای تمام بچه ها که مدرسه در منزل در حال حاضر — و که می خواهم این Lin-مانوئل میراندا به عنوان معلم خود را?

کالج انجمن راه اندازی معلم-led AP کلاس های آنلاین و جلسات نقد و بررسی برای کمک به دانش آموزان ادامه یادگیری در میان COVID-19 بیماری همه گیر. تا کنون آنها به همکاری با 65 AP معلمان از سراسر کشور به دانش آموزان ارائه دسترسی به تمام روز یادگیری است. پس از راه اندازی آنها به بیش از 730 AP کلاس ها و جلسات نقد و بررسی. آن را به وضوح چیزی دانشجویان قدردانی به عنوان آنلاین AP کلاس های بازدید شده اند و بیش از 11 میلیون بار و در حدود 30,000 بینندگان لحن به جلسات زندگی می کنند هر روز.

صحبت از چیزهای عالی, Lin-مانوئل انجام شده است آنچه که او می تواند به شادی و ماده به ما قرنطینه زندگی در میان مداوم و همه گیر ،

در ماه مارس در همیلتون خالق استعداد طرفداران در همه جا یک مسیر او نوشت: برای همیلتون اما هرگز ثبت شده و تا به حال هرگز علنا قبل از. این آهنگ به نام “من یک دوست” نقش یک مکالمه است که می گیرد بین الکساندر همیلتون و جورج واشنگتن است. طرفداران آن را دوست داشتم.

و چند هفته پیش به عنوان بخشی از John Krasinski را “خبر خوب” (هفتگی-ish نشان می دهد که در آن او برجسته چیزهای خوب در سراسر جهان به ارمغان بیاورد همه ما بسیار مورد نیاز تشویق), Lin-مانوئل تعجب یک جوان فن با تولد هدیه ای از رویاهای خود را (و جهنم مال ما بیش از حد).

نه ساله اوبری گفت Krasinski که تولد او سفر به نیویورک برای دیدن همیلتون در برادوی تا به حال به لغو با توجه به کوروناویروس. بنابراین او به او هدیه ای که ممکن بود حتی بهتر از سفر خود را: Lin-مانوئل و تمام بازیگران اصلی نشان می دهد آواز نشان می دهد تعداد باز.

در حال حاضر ما می توانید تمام سازمان دیده بان او را به یک تاریخ سخنرانی آنلاین ؟ می تواند وجود دارد بود کامل تر فرد برای انجام این کار ؟ من فکر نمی کنم. شما می توانید لحن به سخنرانی فردا در ظهر, زندگی می کنند, در اینجا. آن را به احتمال زیاد نمی خواهد از ویژگی های هر موسیقی شماره, اما آن خواهید بود لعنت دقیق و سرگرم کننده — چه بیشتر می تواند ما برای درخواست?

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر