LGBTQIA+ مردمی که گزینه های برای ایجاد یک خانواده–اما عمده موانع بیش از حد


Expanding-Your-Family-LGBTQIA-1
شارون McCutcheon/Unsplash

با وجود اینکه بمباران با heteronormative روایت در رسانه تبلیغات, کتاب, موسیقی, و در همه فضاهای دیگر که فروش ایده “عادی” نیست و هر کس cisgender و راست. تکان دهنده, من می دانم.

نه تنها عجیب و غریب مردمی وجود دارد اما تعداد ما در حال افزایش است. نشانه های شیطانی, خنده به عنوان ما به بررسی یکی دیگر از جعبه خارج از دستور کار ما. یک سال 2017 نظرسنجی گالوپ نشان داد که تعداد زیادی از آمریکایی ها که شناسایی به عنوان, لزبین, گی, دوجنسي یا فراجنسیتی (LGBT) رز از 4.1 درصد در سال 2016 به 4.5 درصد یا تقریبا 11 میلیون آمریکایی. در این دوره از چند سال از آنجا که داده های جمع آوری شده, من به شما قول می دهم امریکا است و حتی queerer تر از قبل. اما در آمار ما می دانیم وجود دارد 6.1 میلیون 18-35 سال, LGBTQ شناسایی افراد در امریکا است. خانواده برابری گزارش داد که 63 درصد از این تجاوز وای به دنبال شروع و یا اضافه کردن به یک خانواده از طریق یکی از بسیاری از گزینه های.

من اذعان خواهد کرد که باروری و توانایی تصور و سپس حمل یک کودک به هنگام تولد تضمین شده نیست برای کسی مهم نیست که هویت خود را و یا تمایلات جنسی. بنابراین قبل از اینکه شما می گویند “نه همه مردم مستقیما” لطفا می دانم که من و شما را ببینید. نظر من رفتن به جلو است که برای بسیاری از عجیب و غریب مردمی گزینه ای برای ساخت یک خانواده در راه همان کشورهای مستقل مشترک المنافع-het مردم سعی می کنید برای شروع یک خانواده وجود ندارد.

ساخت یک خانواده است که به عنوان آسان به عنوان از بین بردن دروازه بان از net. (من نفرت که عبارت BTW.) برای بسیاری از LGBTQIA+ مردمی ساختن یک خانواده به معنی تکیه بر کسی خارج از خانه خود را به یک کودک به آن است. تمایل به تبدیل شدن به یک پدر و مادر نیست و کمتر زمانی که شما در شناسایی به عنوان LGBTQIA+ اما مسیر برای رسیدن به آنجا سخت تر است و بسیار گران تر از که از ما مستقل مشترک المنافع-het دوستان است.

من هم به یاد مردمی که من را نمی خواهد بیش از label روند. بارداری نه فقط برای زنان; تغییر جنسیت مردان می توانند باردار شوند. اسپرم و تخم مرغ می تواند و برگرفته از همه جنس. و مهم نیست که چگونه یک ارتباط و یا فردی به نظر می رسد به شما توانایی حمل یک کودک و یا کمک به ساخت یک نباید اندازه گیری مفروضات خود را.

اسپرم اهدا کنندگان

زمانی که من شریک سابق و من آماده برای شروع خانواده ما بیش از 10 سال پیش ما ورمونت اتحادیه مدنی نیست به رسمیت شناخته شده توسط دولت فدرال یا توسط اکثر متحده است. این بدان معنی است که حتی قبل از اینکه ما می دانستیم که چگونه ما می تواند یک کودک را به زندگی ما می دانستیم که ما نیاز به یک وکیل برای دفاع از حقوق ما به عنوان هم جنس پدر و مادر است.

در آن زمان من بود و سپس شناسایی به عنوان یک زن که در یک رابطه با یک زن دیگر. حتی با ازدواج قانون مساوات و برابری و SCOTUS گذارم LGBTQIA+ حقوق در محل کار عجیب و غریب مردمی هنوز هم تبعیض در تمام بخش های زندگی ما از جمله توانایی برای تبدیل شدن به پدر و مادر است. ما همچنین باید به مبارزه برای دسترسی به مراقبت های بهداشتی و بیمه که هر دو لازم است در توانایی ما برای مراقبت از فرزندان ما.

حتی با یک رحم من تا به حال هیچ تمایل به باردار; اما من شریک زندگی سابق بود و ما تصور ما کودکان از طریق تلقیح داخل رحمی (IUI) از طریق یک ناشناس دهنده اسپرم. ما صرف نزدیک به 10 ، 000 دلار برای خرید, اسپرم, دسترسی به مراقبت در یک کلینیک باروری و فایل مستندات قانونی که می گوید من هستم بچه های من را قیم قانونی.

یک گزینه ارزان تر برای برخی از افراد و یا زوج است به استفاده از یک دوست یا عضو خانواده به منظور باردار شدن یک کودک. این است که به نام شناخته شده اهدا کننده و منجمد از cryobank می توان در خانه انجام می شود از طریق در صفحه اصلی تلقیح و یا یک کلینیک باروری.

برای مردمی که نمی توانید تصور طریق تلقیح استفاده از لقاح آزمایشگاهی (IVF) ممکن است لازم باشد. این است یکی دیگر از لایه تهاجمی و هزینه است که می تواند هر دو افزایش و کاهش عجیب و غریب مردم شانس ساختمان یک خانواده است.

تخم مرغ دهنده/رحم جایگزین

Here Are The Options For Expanding Your Family When You Identify As LGBTQIA+
پوشک/Pexels

برخی از LGBTQIA+ مردمی که, اسپرم, اما لازم نیست که تخم مرغ یا یک رحم به حمل جنین. افراد ممکن است انتخاب کنید برای خرید کمک کننده تخم مرغ و سپس بارور کردن آنها از طریق IVF. سالم جنین هستند پس از انتقال به یک حاملگی حامل رحم. گاهی اوقات یک جانشین ممکن است تخم مرغ. در این مورد یک کودک تصور خواهد شد که هر دو پدر و مادر در نظر گرفته شده و جانشین ژنتیک بنابراین والدین, حقوق قائم مقام نیاز به برداشته شود. یکی دیگر از گزینه این است که استفاده از یک جانشین برای حمل یک اهدا کننده جنین. رحم جایگزین بسیار گران است و در حالی که با استفاده از شناخته شده تخم مرغ دهنده یا قائم مقام شناخته شده است که کمی ارزان تر از هزینه های می تواند طیف وسیعی از $70,000-$150,000.

تصویب

پرورش به اتخاذ پذیرش از طریق سازمان های خصوصی و بین المللی فرزندخواندگی هستند گزینه برای LGBTQIA+ مردمی است. اما عجیب و غریب مردمی هنوز هم آشکارا تبعیض وقتی که می آید به استفاده از به پرورش و یا اتخاذ یک کودک. پذیرش بین المللی می تواند طیف وسیعی از $25,000-$70,000.

بله LGBTQIA+ مردم, گزینه, اما, نیز وجود دارد مسخره هزینه های بالا. مامان ترسناک خواسته دکتر Briana J. Rudick, MD, مدیر شخص ثالث تولید مثل در دانشگاه کلمبیا مرکز باروری مورد آنچه می تواند انجام شود برای کمک به LGBTQIA+ مردم برای جلوگیری از ورشکستگی در حالی که در تلاش برای ساخت یک خانواده است.

دکتر Rudick می گوید: “وجود دارد برخی از شرکت های بیمه است که سیاست های خاص برای IUI بدون تشخیص ناباروری اول – اما آنها هستند و چند دور بین. از آنجایی که بیمه کارفرما بر اساس – فشار نیاز به آمده از کارفرمایان برای دریافت پوشش LGBTQIA+ بیماران است.” پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که او را عقب مراقبت های بهداشتی حمایت از تراجنسیتی بیماران من خوشبین نیستم بهتر پوشش مراقبت های بهداشتی ، Rudick نشان می دهد که در خانه دهنده اسپرم inseminations می تواند بیشتر مقرون به صرفه برای کسانی که استفاده از اسپرم اهدا کنندگان اما شرکت های بیمه پوشش نمی دهد هزینه اهدا کننده اسپرم است. آنها نمی پوشش اهدا کنندگان تخم مرغ معتاد و یا تصویب هزینه های هر دو.

و درست زمانی که ما فکر ما شانس بودند نامتناسب انباشته در برابر ما COVID-19 متوقف شد و تمام درمان های باروری. Rudick می گوید که انجام سریع برخی از cryobanks به ارائه بیشتر بیمار پسند در خانه تلقیح کیت. بسیاری از مکان بازگشایی کلینیک های باروری خود را, اما با علاوه بر این از اقدامات احتیاطی اضافی و مشاوره. “هنوز هم وجود دارد بسیاری است که ما نمی دانیم در مورد این ویروس و بارداری” می گوید: دکتر Rudick.

من نوزادان—در حال حاضر هفت و نه ساله. به عنوان یک چاشنی عضو عجیب و غریب, جامعه, I love ارائه مشاوره و داستان در مورد سفر من به والدین. به عنوان یک مدافع برای LGBTQIA+ مردمی که من را در این کار من به آموزش و کسب و کار و فضای کار و مراقبت های بهداشتی فضاهای چگونه به تمرین فراگیر برای همه جنس و سکسوالیته.

با توجه به آنچه در حال انجام در کلینیک او به مطمئن شوید که تمام بیماران احساس امن و مورد احترام و درک دکتر Rudick در این مورد میگوید: “ما به بررسی تمام جنبه های تجربه بیمار از اول شخص است که در آنها صحبت کردن در تلفن به محیط زیست است که استقبال آنها را در اتاق انتظار خود را به مصرف پرسشنامه به جلو میز کارکنان دستیاران پزشکی, پرستاری, حمام و سرویس بهداشتی – همه از این باید در نظر گرفته شود زمانی که بیماران احساس احترام و پشتیبانی می کند. به خصوص برای تغییر جنسیت بیماران در نظر گرفتن یک رویکرد چند رشته ای مهم است که در پیگیری باروری اهداف است.”

LGBTQIA+ مردمی که گزینه های که آن را به خانواده ساختمان, اما ما باید موانع بیش از حد. آیا ما نفع و رای مردم را که حمایت از تمام خانواده ها و فشار کارفرمایان خود را به انجام همان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>