LG مخملی مشخصات نشان داد پیش از آن اعلام رسمی

چند هفته پیش ال جی نشان داد "مخملی" گوشی های هوشمند که نشان داد این شرکت طراحی جدید زبان. این گوشی انتظار می ر

توسط ETELARESANKHABAR در 10 اردیبهشت 1399

چند هفته پیش ال جی نشان داد "مخملی" گوشی های هوشمند که نشان داد این شرکت طراحی جدید زبان. این گوشی انتظار می رود که اعلام می شود در هفته آینده, اما, در, درست, LG سبک به نظر می رسد که این شرکت نشان داده است, مشخصات گوشی کامل پیش از اعلام رسمی.

تبلیغات

با توجه به LG آینده مخملی گوشی های هوشمند خواهد آمد با 6.8 اینچ 20.5:9 صفحه نمایش OLED مجموعه ای از بلندگوهای استریو که توسط هوش مصنوعی کمک خواهد کرد که کنترل حجم و بهینه سازی صدا. این گوشی نیز ورزش منحنی طرف که LG ادعا را از گوشی آسان تر و راحت تر به نگه دارید.

همانطور که برای دوربین ال جی خواهد بود اتخاذ یک "raindrop" طراحی است که ورزش یک 48MP اصلی لنز یک 8MP ultrawide لنز و دوربین 5MP. سنسور عمق. در جلو این گوشی خواهد آمد با 16MP تیرانداز. که می شود گفت برای یک نام تجاری جدید گوشی های هوشمند ال جی مخملی را نمی خواهد یک بالا پایان گوشی. در عوض در زیر هود ال جی تصمیم گرفتند به تجهیز این گوشی با یک Qualcomm Snapdragon 765 چیپ ست اما خبر خوب این است که LG را انتخاب کرده 5G نسخه که بدان معنی است که با وجود آن که در اواسط محدوده آن خواهد آمد با پشتیبانی از 5G.

وجود دارد هیچ کلمه ای در قیمت گذاری نشده اما این گوشی انتظار می رود که در ابتدا منتشر شده در کره جنوبی در 15 آوریل.

در زمینه تلفن های همراه. بیشتر بخوانید درباره LG. منبع: zdnettinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im