لکسوس جدید اسب سواری است که در اینجا به یک عجیب و غریب تابستان کمی بهتر

در این ترین و بی سابقه ای از تابستان هنوز هم وجود دارد چیزهایی که شما می توانید به احساس بعضی از حس ظاهر ، یکی از این شامل هدف قرار دادن بزرگراه با بالا و پایین و باد در موهای شما چیزی لکسوس فقط یک کل خیلی آسان تر با آن جدید LC500 اسب سواری.

این خودروساز ژاپنی به تازگی اعلام کرد که خود را زرق و برق دار V8-طراحی ماشین های ورزشی را به یک تبدیل خوانده شده نسخه برای آینده 2021 مدل سال. و در حالی که انگار نه قیمت ناچیز بین بردن منوی بالا نوع و کوپه خواهر و برادر, آن را آسان به این می گویند راه است.

هر گونه بحث در مورد LC500 خوانده شده است برای شروع با آن جمع شدن سقف. این خودرو بالا می تواند به کاهش و دور نشستن در یک چشمک زدن-و-شما-miss-آن 15 ثانیه طول می کشد و تنها یک دوم دیگر به پشت, با توجه به آزادی مطبوعات. آن را حتی می تواند باز یا بسته در حالی که شما بر روی بروید تا زمانی که شما نگه داشتن خودرو زیر 31 مایل در ساعت. آخرین LC500 نیز ویژه کنترل آب و هوا حالت و صدای آن سیستم را تنظیم EQ خود هر زمان که شما برای یک درایو با بالا و پایین. علاوه بر این خودرو را اعزام یک جفت ایمنی hoops اگر حواس قریب الوقوع رول بیش از حد برای نگه داشتن راننده و مسافران امن است.

2021 Lexus LS500 convertible

2021 لکسوس LS500 خوانده شده لکسوس

خارج از رها کردن بالای, ماشین باقی می ماند همان. اما این یک چیز خوب در LC500 است. مهمترین اسب سواری است که هنوز هم توسط یک به طور طبیعی-آسپيره 5.0 لیتری موتور V8 است که قادر به تولید 471 اسب بخار و 398 پوند فوت گشتاور. تبدیل خوانده شده است کمی کندتر از کوپه, زیپ از 0-60 مایل در ساعت در 4.6 ثانیه به جای 4.4 اما می توان به اضافه 200 پوند قدرت-ساز و تاشو می افزاید: به ماشین. در ضمن این خودرو به صورت الکترونیکی محدود 168 مایل در ساعت سرعت بالا باقی می ماند همان. یک چیز به یاد داشته باشید اسب سواری بر خلاف کوپه نمی خواهد در دسترس با یک پیشرانه هیبریدی گزینه است.

علاوه بر استاندارد LC500 تبدیل لکسوس همچنین قصد دارد به انتشار یک ویژه-نسخه الهام بخش سری ورژن. محدود به اجرای فقط 100 واحد بیشتر منحصر به فرد رها-مدل بالا تمام شده است در سازه های آبی, ویژگی های یک قرار دادی امالفی چرم سفید کمرنگ داخلی دریایی-رنگی بالا 21-اینچی آلیاژ چرخ و شامل تطبیق دو قطعه صفر هالی برتون مجموعه توشه.

2021 Lexus LS500 Inspiration Series convertible

2021 لکسوس LS500 الهام Series convertible لکسوس

اگر چه آن بخشی از لکسوس مدل سال 2021 صف های LC500 اسب سواری است که انتظار می رود به فروش بعد از این تابستان. نسخه استاندارد را در شروع $102,125 است که نزدیک به 10 ، 000 دلار بیشتر از کوپه $93,975 قیمت…. در ضمن limited-edition الهام بخش سری شروع می شود در $120,825.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>