بیایید جلوگیری از اظهار نظر در ‘مادر-Bods’


no-mom-bod
Yiming چن/گتی

یک روز من و دوستانم نشسته بودند و به تماشای لیسانس آخر هنگامی که یک دوست گفت: یکی از دختران بود “دلپذیری.” من در پاسخ او نیست. او را مانند اندازه من.” پاسخ به که ؟ “آره, اما شما تا به حال دو بچه.”

اخ.

نه این که این درست نیست. در طول زندگی من به نظر می رسید که فرد برای اولین بار در بسیاری از نقاط عطف. من فارغ التحصیل دبیرستان اولیه رو من مدرک دانشگاهی در اوایل ازدواج جوان بود و در نیمه راه از طریق مدرسه گراد و تولد نخستزاده من یک هفته بعد از تولد 21.

چه راهی برای حلقه در حال از سن قانونی درست است ؟

و اگر همه از که آمد با یک دسته کامل از شادی (و برخی از عمده استرس) من نمی دانستم که من می خواهم به طور ناگهانی تبدیل به تنها کسی که من می دانستم که با “مخوف” مادر-bod.

شما می دانید آنچه من صحبت کردن در مورد–کشیده پوست طولانی بوی شیر خشک, افتادگی سینه (با تشکر پرستاری نوزادان) و برای همیشه تیره است که دروغ در زیر چشم خود را.

به علاوه نظرات. تمام “وای شما نگاه بزرگ برای مادر شدن.” “آیا نمی شود بیش از حد سخت خود را, شما فقط به حال یک کودک.” من در حال حاضر برگزار می شود به استاندارد بسیار پایین تر من به درستی قدردانی بلکه منفور. فقط به من بگویید من خوب نگاه کنید! حتی اگر من مانند تلخه! آیا اضافه کردن “به عنوان یک مادر” در پایان.

با تشکر از بدن مثبت جنبش مردم بسیار کمتر احتمال دارد به اظهار نظر در بدن یک زن. اما به نظر می رسد مانند آن را حمل می کند به بچه. آنها به طور مداوم میفروخت وزن از دست دادن برنامه های بازاریابی چند سطح می لرزد و عضویت در باشگاه. مردم فرض کنیم همه مادران می خواهم به و مجبور به بازگشت به خود را قبل از بدن نوزاد.

من را دریافت نمی اشتباه–بسیاری از دوستان ما نیست به ما گفتن به از دست دادن وزن می لرزد. اگر آنها, آنها قطعا نه یک دوست واقعی است.

اما به طور جدی هیچ کس به من گفت که چگونه bonkers آن را احساس می شود که فرد برای اولین بار در یک دوست با یک “مادر-bod.” هیچ کس نمی تواند مربوط به من و من گیر کرده بود احساس ده سال از من بزرگتر بود. آن را منزوی و صادقانه عجیب و غریب است. اگر من می دانستم که نظرات خود را از “خوب به عنوان یک مادر” از یک جای خوب در قلب خود آن را هنوز هم شد بی دست و پا.

در اینجا چیزی است: مادران باید به کار ته خود را خاموش. ما ته کردن در تمام طول روز با بچه های ما, اما اگر ما می خواهیم به از دست دادن وزن نوزاد و “نگاه خوب برای اینکه یک مادر” ما باید به نحوی حک کردن زمان از جیغ بچه ها و مسئولیت های دیگر.

آن سخت است.

با وجود تمام حرکات وجود دارد بسیاری از زنان که هنوز اظهار نظر در مورد دیگر بدن زنان و هنگامی که دوستان خود را به بچه ها قبل از شما ممکن است بدانید که چگونه واکنش نشان می دهند. شاید شما تا دیر وقت مشغول به کار در حالی که این دوستان این است که تا اواخر در 2am به دلیل گریه نوزاد. بنابراین زمانی که شما آنها را ببینید شما فکر می کنم آن را فقط بهترین و به آنها بگویید که آنها نگاه خوب حتی با گریه کودک نو پا بسته در اطراف امده دستگیره عشق (گناه).

مادرم از دست دادن بسیاری از دوستان زمانی که آنها اولین بار نوزاد خود را. از آنجا که آن را کاملا متفاوت جهان! به دوستان از مادران آنها ممکن است بدانید که چگونه به مربوط به شما یا نه. آنها نمی توانند تصور انجام همه چیز را که شما انجام می دهند یا آنها به سادگی در تلاش برای زنده ماندن به خصوص در آن چند سال اول بالا بردن بچه ها.

اگر شما یک دوست و یک مادر جدید, لطفا, نمی, نظر بر روی مادر-bod. به خصوص اگر او برای اولین بار از دوستان خود را به یک بچه. مهم نیست که اگر او به نظر می رسد شگفت انگیز و یا پیش فرض. پیدا کردن چیزی دیگری به اظهار نظر در. سعی کنید اظهار نظر در چقدر شگفت انگیز از مادر او است. و یا اگر شما احساس می کنید مانند شما نمی تواند مربوط به مامان مسائل سعی کنید reminiscing در مورد روز قبل از تبدیل شدن به یک پدر و مادر است. هنگامی که ما تبدیل به مادرم ما را از دست ندهید ما پیر شویم. ما هنوز هم مثل همان را نشان می دهد, موسیقی و مردم است. ما هنوز رویاهای خود ما و ما هنوز هم می خواهید به احساس ما با یک فرد فراتر از مادر بودن. بحث در مورد برخی از این مسائل. از او بپرسید در مورد خودش. هر کس با تمرکز بر کودک (و آنها را شگفت انگیز!), اما در تمام جنبه های زندگی روشن است که مادران هستند که فراموش شده است. فقط نگاه کنید که چگونه بسیاری از بازدیدکننده داشته است دکتر وجود دارد برای یک کودک در مقابل مادر پس از زایمان است.

من نمی خواهم به کسی که خوب به نظر می رسد حتی اگر او یک مادر است. من فقط می خواهم به یک فرد است. کسی که مجاز به مانند هر آنچه که او می خواهد به نگاه مانند هر زمان که او می خواهد. و حدس بزنید چه ؟ همه مادران انجام دهد.

ما نمی خواهیم شما اظهار نظر ما مامان-bods. خوب یا بد را ترک بدن ما از گفتگو. به یاد داشته باشید پشت sippy جام و گریه کودکان نو پا ما هنوز هم همان فرد است. در کل خیلی خسته تر با مقدار زیادی تجربه زندگی بیش از چند سال پیش اما ما هنوز در اینجا.

یک روز هنگامی که شما باید بچه های ما خواهید بود آنهایی که وجود دارد برای کمک به, و ما نمی خواهد نظر خود را مادر-bod یا نه. و اگر شما تا به حال بچه ها که سرد بیش از حد. ما هنوز هم شما را دوست دارم و ما هنوز هم می خواهید به دوستان (حتی اگر آن را به ما طول می کشد یک یا دو روز برای پاسخ به یک متن). اجازه دهید ما را ترک کشش خارج از آن. معامله ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>