بیایید عادی نیست درخواست زوج ها زمانی که آنها در حال رفتن به کودکان و نوجوانان


Not-Asking-Couples-When-kids
jacoblund/گتی

آیا شما به عنوان خوانده شده که عنوان? نه ؟ شرم بر شما — شما همیشه خواندن عنوان شما rebel. در حال حاضر آن را بخوانید. اگر شما آن را بخوانید ، در حال حاضر رفتن به عقب و دوباره آن را بخوانید. بازخوانی آن است. و خواندن آن را تا زمانی که شما دیگر بپرسید زمانی که آنها در حال رفتن به یک کودک و یا پس از آن کودکان است.

من نمی دانم که چرا مردم احساس مانند آن را مناسب برای پرسیدن یک زن و شوهر زمانی که آنها در حال رفتن به یک کودک که آیا آن را اول و دوم یا پنجم. آن نامناسب است AF به فضولی به یک زوج زندگی شخصی مانند که. آیا شما درک آنچه شما واقعا درخواست? “در حال میشم فقط داشتن رابطه جنسی برای لذت ؟ و یا شما نیاز به یک هدف است؟” می کند که شما را به عنوان ناراحت کننده آن را به عنوان نشانی من ؟ من هیچ منافق اما خانواده… آمده است.

و حدس بزنید چه ؟ نه هر زن و شوهر می خواهد کودکان است. و خوب است. نه هر زن و شوهر می تواند کودکان. و این خوب نیست. و پرسیدن در مورد آن به ارمغان می آورد تا ناگفته درد شما می دانید چیزی در مورد. درد است که پس از آن در خط مقدم برای این زن و شوهر که در حال حاضر در تلاش برای تصمیم می گیرید که چگونه به ظرافت پاسخ به شما در حالی که همچنین نگه داشتن خود از جدا افتادن و شکستن یک کمی بیشتر. شرم بر شما.

سوال و یا اظهارات مانند:

“آه او/او یک سال در حال حاضر, بنابراین هنگامی که شما در حال رفتن به یکی دیگر؟”

“شما نمی خواهید آنها را به بیش از حد دور از هم سن و بنابراین شما واقعا نیاز به شروع به فکر کردن در مورد آن است.”

“آیا شما تلاش کند ؟ و یا شما فقط مراقب بودن است و اگر آن اتفاق می افتد آن اتفاق می افتد؟” (که واقعی است سوال من خواسته شد تا پس از ارائه به معنای واقعی کلمه صفر اطلاعات است. این فقط فرض است که ما پاشش و دعا پس از من تصمیم به پاسخ اولیه “شما در حال تلاش” سوال است.)

چرا مردم را راحت ساخت یک زن و شوهر رابطه جنسی, زندگی و خانواده, برنامه ریزی هر یک از کسب و کار خود را? مانند آنها بدهکار حرکت بعدی خود را. آنها می خواهند بدانند که زمانی که شما انجام داده ایم عمل و اگر آن را خود به خود و یا انجام می شود و با دانش است که شما بودند شاید تخمک گذاری.

گوش تا Karens جهان است. چه اتفاقی بین من و شوهرم در اتاق خواب ما و خانواده ما برنامه ریزی است که در واقع هیچ یک از کسب و کار شما. اگر کسی احساس می کند که آنها می خواهند آن را به کسب و کار خود را پس لطفا آماده می شود برای من به فضولی که شخصا به شما به عنوان شما فقط مال من است.

و شما می دانید چه تکان دهنده ؟ من شده اند بسیار صریح در مورد اخیر من سقط جنین تفکر است که به عنوان پاداش اضافه شده است که از آن به نحوی ممکن است از من محافظت از مردم قرار دادن خود را در اتاق خواب من با من و شوهرم.

اما به نوعی مردم فضولی. و در ادامه به فضولی با وجود دانستن در مورد ویرانگر دست من را برای آمدن به شرایط با برای بقیه زندگی من است. آن را مانند به عنوان به زودی به عنوان من مادر ادیسون آمار سال, همه از ناگهانی آن عادی و رایج موضوع گفتگو برای فقط در مورد همه است.

و آن را در واقع لطمه می زند. آن لطمه می زند زمانی که مردم از من بپرسید به خصوص از آنجا که آنها می دانند که آنچه که من را از طریق بوده است. من باید جشن عطف با چه شده است من فرزند دوم. اما من از دست آن کودک. با وجود درخواست و دعا و اشک مایل است که کودک را به نگه دارید تا من از دست داده است. و هر بار که شما از من بپرسید که من می خواهم به یکی دیگر از من یادآوری شد. من به یاد درد و خون و از دست دادن من نمی خواهم.

بنابراین قبل از اینکه شما فکر می کنید درباره, درخواست یک زن و شوهر زمانی که آنها در حال رفتن به کودکان و یا سعی کنید برای یکی دیگر لطفا فقط همین نیست. شما نمی دانید که چه اتفاقی می افتد در پشت درهای بسته و نه باید به شما مگر در مواردی که اطلاعات ارائه شده است تا به شما. شما نمی دانید در صورتی که زن و شوهر تصمیم گرفته است که کودکان نه برای آنها و به طور مداوم در مورد آن است که آزار دهنده و خسته کننده است. شما نمی دانید در صورتی که زن و شوهر مخفیانه باردار و در انتظار به همه بگویید تا زمانی که آنها آماده است. شما نمی دانید در صورتی که زن و شوهر دچار از دست دادن پس از از دست دادن و به شدت می خواهد به کودکان, اما آن اتفاق افتاده است برای آنها. شما نمی دانید که اگر با درخواست آنها این سوال شما فقط به یاد آنها را از یکی از دردناک ترین تجربیات آنها شده است از طریق به عنوان یک زن و شوهر. شما. فقط. نیست. می دانم. و حدس بزنید چه ؟ آن است که هیچ کدام از شما همیشه دوست داشتنی کسب و کار.

برای عشق, مردمان ترک پرسیدن. پیدا کردن چیزی دیگری به بحث در مورد. پیدا کردن چیزی دیگری برای اتصال بیش از. پیدا کردن هر چیز دیگری و هرگز ادای این کلمات به یکی دیگر از زن و شوهر دوباره.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>