خیر فقط اعلام Legion 7 (تصویر بالا) و لژیون 5i لپ تاپ های بازی هر دو مجهز به پردازنده اینتل 10 Gen H-سری CPU به عنوان اصلی اما نه تنها CPU گزینه است. شما می توانید حدس بزنید که قوی تر بر اساس نام و آن را به روز رسانی قابل توجهی برای خیر, بنابراین اجازه دهید نگاهی نزدیک تر است.

تبلیغات

لژیون 7

مشخصات کلیدی

خیر لژیون 7 ($1,599.99+)
GPU GeForce RTX 2080 فوق العاده Max-Q
CPU اینتل 10 Gen i9 H-سری
نمایش 1080p 240 hz
صفحه کلید 1.3 mm سفر
باتری 80Wh سریع, شارژ

با چنین مشخصات جدید Lenovo Legion 7 آماده است برای انجام به خوبی در هر دو معیار در دنیای واقعی بازی. خیر به ذکر است که آن را به حال بهبود آن سیستم خنک کننده که نشانه خوبی برای عملکرد پایدار اما همچنین برای راحتی بالاتر اگر شما انتخاب می کنید با استفاده از این کامپیوتر در دامان خود.

این 240Hz نرخ تجدید بسیار خوبی لمس به ویژه پس از رزولوشن 1080p باید اجازه می دهد بسیاری از بازی ها به طور موثر به آمار است که نرخ تجدید. که احتمالا درست نیست برای جدیدترین و سنگین ترین بازی های, اما بسیاری از مردم هنوز هم لذت بردن از بازی با کمتر خواستار گرافیک و یا به سادگی به نفع با سرعت بیش از جزئیات.

Lenovo لژیون 7 “TrueStrike صفحه کلید” ویژگی های ضد سایه اندازی و بزرگ با کلیدهای جهت دار است که باید به صورت پارسه, اما همچنین برای برنامه نویسان من می توانم تایید آن. ما مطمئن نیستید که چگونه کلید جدید سوئیچ احساس می کنید اما بر روی کاغذ آنها نگاه هیجان انگیز و باید بیشتر “لامسه” از معمولی لپ تاپ صفحه کلید.

نگاه کلی لژیون 7 تمیز و براق است و اگر ما اقدام به حدس می زنم ما می گویند که آن را طراحی شده برای هر دو پارسه و خلاقیت, دو تا از مهم ترین بازارهای پرقدرت لپ تاپ.

طراحی کلی و مشخصات راه های هوشمند به آدرس (غیر کاری) خلاق در بازار به عنوان همه ما می دانیم که سیستم های بازی هستند و برخی از قوی ترین گزینه های که آن را به ویرایش ویدئو برای مثال.

لژیون 5

لژیون 5i با 17 اینچ صفحه نمایش

مشخصات کلیدی

خیر لژیون 5i ($829.99/15″ و $1129.99/17″)
GPU GeForce RTX 2060
CPU اینتل 10 Gen H-سری
نمایش 1080p 15 اینچ 240 hz یا 17 اینچ 144Hz
خیر لژیون 5 ($849.99)
GPU کارت گرافیک GeForce GTX 1650 Ti گرافیک
CPU CPU AMD Ryzen 4000 ثانیه-سری
نمایش 15-inch 120Hz

لژیون 5 خریداران می توانید بین اینتل و AMD سیستم عامل که خوب است پس از AMD انجام داده است یک کار برجسته خود را با ارائه آخرین. در اینتل طرف هیچ i9 نسخه, اما آن را تعجب آور نیست پس قیمت یک درجه پایین تر است. لژیون 5i (من برای Intel) است که نسخه قوی تر در حالی که AMD مدل بهینه سازی شده است برای ارزش.

برخی از بازی می توانید با استفاده از یک تعداد هسته های CPU و می تواند از تمام محاسبات دلاوری تراشه از هر دو شرکت باید ارائه دهد. همان معتبر است در گرافیک جبهه با GeForce RTX 2060 که بزرگ است اما نه کاملا به عنوان قدرتمند به عنوان RTX 2080.

به طور کلی لژیون 5 است یک راه عالی برای خیر برای افزایش آن لپ تاپ ردپای با ارائه یک گزینه خوب برای مشتریان که به دنبال مقرون به صرفه تر از سیستم.

در زمینه کامپیوتر >بازی های. بیشتر بخوانید درباره لپ تاپ های بازی لپ تاپ و Lenovo.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net