لگو Superfan ایجاد جزئیات پر ‘Schitt نهر’ مجموعه


schitts-creek-lego-set
لگو ایده های

بساز دیوید! یک لگو superfan در تلاش است خود را به مجموعه یک چیزی که هر کسی می تواند خرید — در اینجا چگونه شما می توانید کمک به

اگر شما فکر می کنم هیچ راهی وجود دارد هر کسی می تواند عاشق رز خانواده و همه Schitt نهر شهر عامیانه به همان اندازه که شما و سپس شما ممکن است اشتباه باشد. یک مرد ایجاد یک کل ساختمان مجموعه اختصاص داده شده به نشان می دهد محبوب ترین در منطقه — به Rosebud متل. و بله, وجود دارد minifigures اگر همه مورد علاقه خود را Schitt نهر شهروندان است.

مارک فیتزپاتریک ظاهرا خود را صرف قرنطینه عاقلانه و ایجاد جزئیات پر Rosebud متل ساختمان مجموعه ای است که ما نیاز به مطلقا به دست ما در (بیشتر در مورد که در یک دقیقه). در چه مقدار از خارج به نظر می رسد واقعی متل کنار جاده ای کامل با تلوان ماشین آلات, sign, و گل های زرد.

اما در داخل که واقعا طول می کشد نفس ما دور است. ویژگی های آن مهمان را بررسی کنید-در منطقه Moira و جانی و الکسیس و دیوید اتاق. هیچ کلمه ای در آن لگو رز خواهر و برادر است که قرار است توسط درب آماده به “قتل ،

بله وجود دارد minifigures — الکسیس دیوید (در یکی از امضاء خود را سیاه و سفید ژاکت), Moira کاملا بر روی نام تجاری کلاه گیس صورتی جانی همه آماده برای انجام تعمیر و نگهداری در اطراف ملک و استیوی محکم فشار پیستون به دلیل اجازه دهید آن صورت, از همه, او می داند که بهترین نحوه انجام کار کثیف.

نگاه کمی ، من نمی توانم.

دیوید و الکسیس’ به اشتراک گذاشته مسافرخانه نگاه دقیقا به عنوان آنها را در نشان می دهد.

پس از انجام Moira و جانی که به معنی وجود یک لگو “کلاه گیس دیوار” برای شما را به بازی با. جیغ.

بنابراین به یاد داشته باشید که ما چگونه به ذکر است که شما احتمالا می تواند خود را از این مجموعه با شکوه یک روز ؟ که به دلیل آن بوده است فرستاده شده به لگو ایده های یک پلت فرم که در آن طرفداران می توانند لابی های خود را برای خود لگو خلاقیت برای تبدیل شدن به مجموعه های فروخته شده توسط این شرکت است. اگر فیتزجرالد مدل دریافت 10 ، 000 رای لگو, خواهد, در نظر آن را برای فروش. تا کنون شمارش آرا غرفه در بیش از 3,700 بنابراین ما نیاز به ایجاد این اتفاق می افتد. شما نیاز به ایجاد یک حساب کاربری و ما نمی خواهیم دیوید به دنبال مانند یک ناراضی پرنده بنابراین ما بهترین هاپ به آن است. (Dan Levy حتی ابراز تصویب خود را برای این مجموعه در توییتر).

و یک چیز بیشتر — جشن مجموعه خود را دریافت 25 درصد از آرای مورد نیاز به طور رسمی لگو ایجاد فیتزجرالد نورد minifigures بیشتر از دو Schitt شهروندان — رولاند و Jocelyn Schitt.

قبل از آن به جشن 1,000 رای وی افزود: در پاتریک.

فیتزجرالد است اذیت کردن چهره های بیشتر اگر ما می توانید به اندازه کافی رای. “اگر این پروژه به اندازه کافی خوش شانس برای حفظ امنیت و حمایت از Schitt نهر طرفداران می رسد و بعد از نقطه عطف (5,000 آرا) وجود دارد برخی از نهایی townfolk که ممکن است ما پرداخت مراجعه,” او می گوید.

شما شنیده ام مرد — برو رای بنابراین ما می توانیم این مجموعه یک واقعیت است. دیوید قطعا فکر می کنم شما “به سادگی بهترین” برای وام دادن حمایت خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>